Güneş Kremleri La Roche Anthelios XL SPF 50+ Fluide Extreme

Güneş kremleri, bronzlaşma

aysee_51

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2011
298
0
herkese merhabalar :KK3:
La Roche Anthelios XL SPF 50+ Fluide Extreme güneş kremini kullanan arkadaşlar var mı aceba aramızda koruyuculuğu ve kıvamı nasıl kızlar? bide fiyatı ne kadar ?
ben de suan sebamed 50+ güneş kremi var fakat ne zaman sürsem ertesi günü yüzümde beyaz yağ bezecikleri çıkıyor:KK14::KK14: gercekten cok yaglı ve koyu kıvamlı cildim kaldırmıyor sanırım :KK50:
bu kremin yağlı ciltler için uygun oldugunu duydum sizinde fikirlerinizi almak istedim benim cildim yağlı her gün sivilce çıkıyo nerdeyse ve lekelerim var fazlaca:KK5:
önerebileceğiniz başka güneş koruyucu kremlerde olabilir şimdiden tesekkurler :KK34:

Son düzenleme:
cnm tesekkurler cevabın için sivilce filan yapmıyor degıl mı kıvamı koyu mu bıde sen ne kadara aldın ben ınternetten alıcam da karsılastırmak ıcın

ben kullanıyorum çok güzel bence yağlı bi his yapmıyor yalnız burun ve çevresinde hafif beyazlık yapıyo iyi sürülmesi lazım.çok güzel koruyor tavsiye ederim.

50 ml fiyatı 60 lira. yüzündeyken çok rahat oluyosun yokmuş gibi. beyaz bi görüntü veriyo biraz ama parlama falan olmuyo.

X