Cilt Bakımı Ürünleri La Roche Posay ürnlerini kullanan var mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
aynı şekilde bende daha önce yazmıştım lrp anth.30+ fluid güneş kremini aldım ve hiç memnun kalmadım kalıp gibi bembeyaz yaptı cildimi , ki benim cildim cok cok açık bugday.... ve de aşırı parlama yapıyodu. ben hiç memnun kalmadım şimdi avene e geçtim bundan cok daha memnunum , cildime uyum sağlayan bu oldu. cilt tipimi belirteyimki arkadaşlara daha çok yardımcı olsun; kuruya yönelik karma, aşırı hassas.

avenenin hangi güneş kremini kullanıyorsun ben bioderma kullanıyorum çok kötü.

canım senin için baktım şimdi... ismini tam olarak yazıyorum;50+spf+uva+uvb very high protection EMULSİON olanı..... çünkü bunun krem şeklinde olanı da var ben emülsüyon olanı aldım,o kötü gelen lrp den sonra bunda cok rahat ettim canım.

merhaba. . benim sivilce ve güneş lekerim var.. cildim de t bölgesi yağlı diyebilirim.. lekeler iin effaclar k ve duo önerilmiş hangisini almalıyım ?? yardımcı olursanız sevinirim..

merhaba. . benim sivilce ve güneş lekerim var.. cildim de t bölgesi yağlı diyebilirim.. lekeler iin effaclar k ve duo önerilmiş hangisini almalıyım ?? yardımcı olursanız sevinirim..

forumda emilia adlı arkadas k yı onerdi lekeler için o kullanıyormus bende h ım bitince k almayı dusnuyorum

forumda emilia adlı arkadas k yı onerdi lekeler için o kullanıyormus bende h ım bitince k almayı dusnuyorum

ben bugün effaclar duo yu aldım ama neyse bi süre bunu kullananyım olmazsa ona geçerim. bide effaclar a.ı var onu aldım.. 2. ürüne 40tl indirim yapıolardı.. cilt bozukluklarının görünümü hafifler cilt yüzeyi daha düzgün bi hale gelir diyor.. umarım işe yarar..sonuçları yazarım..

kızlarrr bugün dr a gittim bana bu ürünü tavsiye etti
cildim kuru ve hassas ne dersiniz alayım mı
yani drlar o kadar çok ürün söylüyorlar ki
bide üstüne diyolar ki ben dermatolojiyim kozmetikci degil ..........
lafda söyletmiyolar :bbo:
bu yüzden artık şaştım kaldım napimmm yaaa bu arada yaşımda 24 uyar mı bana birde destekleyici ürünleride kullanmalımıyım
acil cvppppp.......

hangi ürünü tavsiye etti anlayamadım ? yazmamışsın.

toleriane serisini kullanmıştım,nemlendiricisi güzeldi özellikle tüpte olması kullanım açısıdnada kolaylık sağlıyodu . yıkama jeli ağır makyajı bile iyi şekilde temizliyodu .

toler. moussant yıkama köpüğü mükemmeldir gercekten, yağı kiri çabucak çıkarır.. ama güneş kreminden ben hiç memnun kalmadım yukardada yazdım...

hangi ürünü tavsiye etti anlayamadım ? yazmamışsın.

bana aslında tavsiyede denilemez ben bir kaç krem saydım
oda la roche porsay olabilir dedi
bende bunu kullanıyorum dedi ama emin olamıyorum şimdi bir sürü para bay cildine iyi gelmesin napacagımı bilemiyorum yaaa
birde fdd ve uri age var bunuda daha önce bi dr söylemişti

aslında o kadar çok para değil. bence zaten hep ucuz die tercih edilen ürünler cildimizi bozuyor. ben de yeni başladım ama fayda gördüm gibi sanki sivilceden sonra kalano kırmızılıklar geçiyor.. ama yine de sen bilirsin tabi canımm.

canım alırken tek bir ürününü almıyorsun ki
temizleyicisi güneş koruyucusu kızarıklar için....vs vs
artık parasından degilim hani aldıgımız ürün iyi gelse hiç önemli degil
ama bi onu al iyi degil bi bunu al iyi degil kafamçokkarıştı
deniyecegim hatta diyorum ki aklıma takılan bu ürünlerin testerlerini alıyım
birer hafta arayla kullanıyım aralarından tercih yapayım
la roche posay
uri age
fdd

e keske tester verseler,eczanelerin % 98i tester vermiyo ki, içlerinden cok nadir verenler cıkıyor arada,ona da rastlamak cok büyük sans,oofff!

Ben de La Roche Effeclar nemlendiricisini kullandım,ise yaramadı,simdi de temizleyicisini almayı düsünüyorum belki ikisi bi arada ise yarar diye,ama yaramazsa boşa gider 50 TL!

daha önce yazdım,yıne yazıyorum,sorunlu cıldım olmamasına karşın doktor önerdi diye(saflık işte)almıştım,inat edip 2 yılda kullandım,bitsin falan derken neyse saçma sapan bır krem ve temızleyıcı,zaten böle ürünler yüzünden cildimin doğal nem dengesini kayıp etti,şimdide nasıl tedavı etsem dıye düşünüyorum,paraya kıyın pahalıdan şaşmayın,haa para yoksa ucuzlarıda alıp cildinize sürmeyın,

cilde uygun olan ürünü seçmek o kadar önemliki
bu konuda eczanelere çok iş düşüyor
madem alıyosum bayiliğini bilgilendir yani
ben iki yıldır güneş kremini kullanıyorum
cildim karma ve yanaklarım hassas
cildimi kusturmayan tek ürün
ama su bazlı losyon benimkisi
şimdi karma bi cilde kalkar kremini sürersen bunda ürünün ne kabahati var
önce hafif parlıyor ama bi iki dk içinde çekiyor
sonra kadifemsi bi cilt alnım hafif yağlı olduğundan biraz fırçayla pudra sürüyorum cildime ama çok çok hafif
ne leke ne bişe
zaten avene de bu da fransız ürünü
orada yarı yarıya fiyatları hatta almadım salak gibi free shopta vardır diye ama yokmuş
tabi bize ulaşana kadar vergiler falan fiyatlar artıyor
ben memnunum yani

ben effaclar k kullanıyorm yeni başladım ama şimdiden faydasnı gördm.birde tolariane temizleme jeli kullanıyorum ikisinide çokı beğendim

ben ünv.den beri la roche toleriane serisini kullanıyorum. temizleme jeli, bazen toniği, nemlendiricisi ve güneş kremi düzenli kullandıklarım.
bi ara duş jelini kullanmıştım, çatlaklarım oluşuyor diye, ondan da memnun kalmıştım.
vücut kremini de kullandım bi kaç şişe. ama dediğim gibi üsttekiler düzenli.
çok ta memnunum

ben yıkama jelini kullanıyorum ardından effeclar k. akne tedavim için dr önerdi bunları.geceleri de tretin verdi,doğal olarak cildim kuru oluyor. effaclar k'nın nemlendiriciliği yeterli gelmiyor. priori diye bir markanın nemlendirici kremini kullanıyorum ama sorun olur mu acaba ? la roche'nin nemlendiricisini mi kullansam ne tavsiye edersiniz ?

arkadaşlar effacler temizleme jelini ve duo kremini 3 gündür kullanıyorum. yüzümde yanma hissi ve kızarıklıklar oluştu...cildim karma, oldukça açık tenliyim. yağlı bölgelerim sivilceye meyilli, şuan aktif sivilcem yok ama eskiden kalma izler mevcut.
sizce bu kızarma yanma reaksiyonları ürünleri kullanmaya yeni başladığım için oluşan rutin tepkiler mi, sizin de başınıza bu tip birşey geldi mi..yoksa kullanmayı bıraksam mı, bir yardım lütfen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…