Cilt Bakımı Ürünleri La Roche Posay ürnlerini kullanan var mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Merhabalar ,

Roche ile ilgili bir araştırma yaptım almayı düşünüyorum temizlik jelini ve nemlendiricisini , daha önce kullanan var mı acaba??

ben kullandım temizleme jeli ve toniğinden memnun kaldım ama cilt tipine göre ürün seçmelisin. ama ne yazıkki kendime bu markada uygun bir nemlendirici bulamadım ama dediğim gibi jeli ve toniği gerçekten iyi...

uzun süredir La roche posay kullanıyorum benim sayemde çvremdeki çoğu kişi de kullanmaya başladı herkes memnun. önemli olan cilt tipine uygun ürünü sseçmek. bana dermatolog önermişti. tavsiye ederim ayrıca içinde hiç bir katki maddesi ( paraben ) yok seçmemin bir önemli nedeni de budur... eğer yurtdışına özellikle Fransaya gidicek birileri varsa kesinlikle onlara aldırın derim burdan yarı fiyatına şöyle diyeyim Türkiyede nemlendirici 42 tl ama orda 10-12 euro yani çok uygun fiyatlara alabiliyosunuz...

Ben de memnunum La Roche Posay'den. Daha önceki yıllarda nivea, avon, clean&clear gibi market kozmetikleriyle hem boşuna para hem de zaman kaybetmişim, zaten bir süre sonra cildim içeriğinde bulunanlara reaksiyon vermeye başladı. Yağlı ve sorunlu bi cildim olduğu için

Effaclar temizleme jeli

Effaclar K ya da Duo

Anthelios 30 Spf de yağlı ciltler için güneş kremi'ni kullanıyorum.

Biraz tuzlu da olsa uzun süre giden ürünler bu yüzden aylık hesaba göre ayarladığınızda küçük bi rakam ortaya çıkıyor. Temizleme jeli 4 aya kadar gidiyor bende. Zaten çok küçük bi parçada yetiyor. Yağlanmayı da olumlu düzeyde azaltıyor. En önemlisi içeriğinden dolayı cildim de tepki vermiyor.

merhabalar aranıza yeni katıldım yardıma ve ihtiyacım var.zoratenin tedavisi görüyorum cildim cok hassaslaştı ve pulpul dökülüyor effacaler-h temizleyici ve nemlendiricisini kullanıyorum cok araştırdım ve tavsiyeler üzerine aldım fakat ürünleri kullandıktan sonra cok fazla yanma ve kızarıklık oluyor acıcası hayal kırıklığına uğradım daha önce deneyen varmı yardımcı olursanız sevinirim :2:

Bu markanin bazi urunlerini Ankara'da ozel bir hastanenin dermotologu hassaslasan cildim icin onermisti. Yaklasik 2 ay oldu kullanali. Izlenimlerim: Toleriane Ultra nemlendirici: Yaklasik 10 yildir makyajimi yapmadan once muhakkak nemlendiricimi surerim. Muhtemelen piyasadaki bir cok markayi (ucuz oldugu icin Loreal agirlikli) denemisimdir. Etrafimdan "cildin kavlamis" yorumunu artik duymuyorum! Pudra kullandigimda bile cilldin kendinden kaynakli, sanki nemlendirici surulmemis izlenimi veren pullanma olmuyor! Tavsiye ederim. Aldiktan 1 ay sonra pompasi bozulmustu, goturdum hemen degistirdiler yenisiyle, keske dedim 4-5 ay sonra bozulsaydi daha yeniydi :) 50+ gunes kremini kullaniyorum. Daha once hic boyle acaip bir kivam gormemistim, likit desem likit degil, yogun desem yogun degil. Keske tabularimi yikip "belki fondoten yerine gecer" dusuncesiyle renklisini almasaydim! Ama sikayetci degilim. Bu bitince renksizini alacagim :) Gelelim Lipikar Baume AP vucut nemlendiricisine... Mustela nin vucut nemlendiricisini 3 kere surdugum halde yeniden kuruyan cildim, bir gece dustan sonra yatmadan once kullandigim bu kremle o gun bu gundur nemlidir! Muhtesem diyebilirim urun icin, bana 10 sene falan gider herhalde==> Benim gibi cok zor durumdaysaniz, normal nemlendiriciler ise yaramiyorsa ve KOKUYA DAYANABILIRSENIZ TAVSIYE EDIYORUM cunku ben dayanamiyorum, igrenc kokuyor!

bana yardım edebilir misiniz ? :44::44:
benim cildim hassas ve yağlı özellikle t bölgem ve beyaz tenliyim aşırı olmasada kızarıklık oluşur 3 ay öncesi avenenin temizleme jelini aldım hassas ciltler için ancak kuruttu la roche posay ürünlerini denemek istiyorum bana önerebileceginiz bi temizleme jeli veya tonik var mı kullandıgınız sunuda belirteyim gözeneklerimde açık

Cilt tedavisi uygulandığı sırada doktoruma doğal olduğunu sandığım Kiehl's ürümlerimi götürdüm içeriğini incelediğinde ürünleri bırakmamı tavsiye etti ve güneş kremi olarak vücut ve yüz için ayrı ayrı La Roche Posay vermişti

Hanımlar ben de bir haftadır toleraine yüz temizleme jeli tonik effaclar k ve nemlendirici kullanıyorum. Aslında çok sorunlu bir cildim yoktu, hatta çok iyiydi. Son iki ayda stresli bir süre geçirdim bunun sonucunda bazı yerlerde sivilcelenme oldu ve iz kaldı. Bunlardan kurtulma amacı ile bu ürünleri aldım ama özellikle alın bölgemde korkunç derecede sivilce çıktı. Minik minik ve büyük olanlar da var. Bu durum normal mi acaba, kullanmaya devam etmeli miyim sizce?

bende uzun süredir kullanıcısıyım la roche un son 3 yıldır toleriane yıkama jeli ve nemlendirici olarakta effaclar duo kullanıyorum.çok memnunum.kullanmak isteyenlere tavsiyem ürünü alacağınız eczanenin bu tarz dermatolojik ürünler hakkında eğitim almış bi elemanından yardım almanız cilt tipinize uygun olanları seçmenizde çok faydalı olur.ben eczacım sayesinde 2 farklı seriden ürün kullandım bana kalsa sanırım yanlış tercih yapacaktım.son bir öneri daha cilt problemi olan arkadaşlar sık sık ürün değiştirmezlerse daha iyi sonuçlar alırlar sanırım.pürüzsüz ciltli yaşlar hepinize

tabi ki normal değil ulkubu.bu ürünleri cildimizi arındırsın diye kullanıyoruz sivilcelendirsin diye değil.kullanma eczacına danış derim bende toleraine kullanıyorum ama nemlendiricim farklı.bildiğim kadarıyla toleraine en hassas temizleyicilerden nemlendiricin ağır gelmiş olabilir çünkü sivilcelenmen t bölgende başlıyor yani alnından.umarım çözüm bulursun

merhaba kızlar, bende la roche posay in göz kremini kullanmak istiyorum. Göz çevrem özellıkle kaz ayakları çok kuru benım, mimik çizgilerim var sinir oluyorum, moralim bozuluyor 24 yasındayım roche posay in hangi göz kremini almalıyım sizce ?

Ben de 4-5 gün önce effaclar serisinden yüz temizleme jeli, effaclar H ve effaclar duo aldım.
Effaclar H'ı gündüz nemlendiricisi olarak kullanıyorum. Duo'yu da gece yatmadan önce sürüyorum.
Kullanmaya başladığımdan beri sivilce olmayan yerlerde sivilceler çıkmaya başladı ama eczacı uyarmıştı bu konuda.
"Cildin başlarda öyle bir reaksiyon göstermesi normal, sen istikrarlı şekilde kullanmaya devam et" dedi.
Tabii PMS dönemimin de yakın olması sivilcelerin bir diğer sebebi. İnşallah işime yarar zira fenalık geldi artık bu sivilcelerden.

Cilt doktorum tavsiyesiyle Effaclar yüz yıkama jelini kullanmaya başladım. Düzenli kullandığınız zaman gerçekten çok işe yarıyor Hafif bir yapısı var ve kurutmadan, gerçekten cildinizin temizlendiğini farkediyorsunuz.

La roche posayın temizleme sütünü, nemlendiricisini, toniğini ve vücut kremini kullanıyorum hepsi de çok güzel ve katkı maddesi yok
bütün ürünlerini çok seviyorum :)

Arkadaşlar daha önce de effaclar serisini kullanmaya başladığımı sölyemiştim. Şimdi herhalde yaklaşık iki hafta oldu. İlk kez bir ürünün işe yaradığını söyleyebilirim. Reglimin yaklaşmasına rağmen o canavar sivilcelerden çıkmıyor ve gözeneklerim sıkılaşmaya başladı. Bir de cilt tonunu düzeltme gibi bir özelliği var sanırım, öyle hissettim nedense.

İlk kez bir ürüne dua edeceğim sanırım. Kullandığım üçlü (Effaclar yıkama jeli, duo ve effaclar m) şahaneler yaratıyor git gide. Yaklaşık 5-6 gün sonra bir ay olacak-ki bir ara kullanmayı aksattım. Ona rağmen cilt yüzeyini çok hızlı bir şekilde pürüzsüzleştirmeye başladı. Kullanmakta tereddüt edenler için yazıyorum, effaclar serisi şahane.

kızlar bende dermokozmetik bir yüz temizleme serisi arıyorum bu üründen memnun kalan çok gibi ama benim cildim aşırı sorunlu değil sırf tam kozmetik olmasın diye bakıyorum olur sanırım dimi ? birde deracine diye bi ürün var nette gördüm &100 bitkisel yazıyo onun hakkında fikri olan var mı ?

mrb cnm benım de cok sorunlu bır cıldım yok ama hassas yıne de, son zamanlarda bıraz sıvılce sorunum olmustu o da hatta hormonlarla ılgılı sanırım henuz test yaptırmadım ama, yıne de la roche cok ıyı geldı yaklasık bır haftadır kullanıyorum tolareıne temızleme ve nemlendırıcı verdı eczanedekı gorevlı. hem fıyatı da cok uygun ıkısı 40 tlye geldı kampanya var su anda. denemeye deger bence sen de gıt bır eczanede cıldıne baksınlar...

Son düzenleme:
kampanyada olduğunu bilmiyodum uygun olmuş cidden bende hemen gidip bi soruyum bilgi alıyım :) tşkrler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…