Gebeliğe Hazırlık Laboqucik ovulasyon test

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Fatma__4224

𝔹𝕒ş𝕝𝕒𝕟𝕘ıç: 𝟡𝟝.𝟠 ℍ𝕖𝕕𝕖𝕗 : 𝟞𝟝
Kayıtlı Üye
24 Mart 2021
1.285
4.965
23
Merhaba arkadaşlar 3 yıldır hamile kalamıyorum yaklaşık evlendiğimin ilk 2 senesi gitmediğim doktor kalmadı. Eşimde ve kendimde hiç bir sağlık problemine rastlanmadı. Son çare olarak ovulasyon testi kullanmaya karar verdim. Şuan sipariş verdim. Bu ürünü kullanıp hamile kalan memnun olan varmı. Tavsiyeleriniz nelerdir test hakkında.?

Öncelikle Allah tez vakitte kavuştursun bebeğine Marka olarak iyidir ama daha önemlisi takibini iyi yapman lazım. Elinde fazla sayıda varsa günde iki tane yapabilirsin. Ben de hamile kalamadım ama aldığım tavsiyeleri sana iletiyorum elimden bu geliyor. Bu ay inşaallah hamile kalırız tüm bekleyenler olarak

Ben kullandim memnun kaldim. Internetten alinca ozellikke fiyat performans olarak iyi. Tercihen ogleden sonra 2 saat idrarinuzu tutup ek sivi almadan yaparsaniz daha net gorebilirsiniz sonuclari.

İnstagramda bir gebenin günlüğü var bende bu ay adet olursan olursam ondan almayı düşünüyorum

Ben kullandim memnun kaldim. Internetten alinca ozellikke fiyat performans olarak iyi. Tercihen ogleden sonra 2 saat idrarinuzu tutup ek sivi almadan yaparsaniz daha net gorebilirsiniz sonuclari.
Ben eczaneden almıştım en pahalı test oydu. Siz ovulasyon denediğiniz ilk ay mı hamile kaldınız acaba?

Sağol canım güzel dileklerin için. Rabbim isteyen herkese en kısa zamanda kavuştursun. Şuan için 50 adetli olandan aldım. Daha ilk defa alıyorum.

Evet bende Trendyol dan aldım ilk defa kullanacağım inşallah olumlu sonuçlar alırım

Ben eczaneden almıştım en pahalı test oydu. Siz ovulasyon denediğiniz ilk ay mı hamile kaldınız acaba?
Eczane satış fiyatları gerçekten cok pahalı benim ilk önceliğim güvenilir bir internet sayfası oluyor.

İnstagramda bir gebenin günlüğü var bende bu ay adet olursan olursam ondan almayı düşünüyorum
Bende tanıyorum o bayanı. Fiyatını sorduğumda bana biraz pahalı geldi. En mantıklı olanı kendin takibini yapabiliyorsan internet sayfasından al daha ucuza geliyor

O testlerin fotograflarini goruyorum hep bana sonucu anlamasi guc geldi acikcasi
YouTube den bilgilendirme videosu izlerseniz daha iyi anlarsınız aynı zamanda o bayanın gönderilerini de takip ederseniz daha faydalı olur

Sekil olarak ovulasyon testi bana garip gelmisti ici acik gibi duruyor, yoksa hakimim ovulasyon sonucuna Tesekkurler
İçi açık dediğiniz strıp test onlar biraz zor olabilir en mantıklısı gebelik testi gibi kaset olanlar

Aşılama yaptırdınız mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…