Popüler Konu Lahana Çorbası Diyeti Deneyimlerimiz

çorbaya devam eden varmı acaba ?
ben 4 gündür içiyorum sadece 1 kilo verebildim bunun yanında sporda yapmama rağmen :işsiz:
öğlen ve akşam içebiliyorum çorbadan kusacağım artık ama dayanacağımm :kk77:

Merhaba arkadaşlar dün itibari ile lahana çorbasına başladım ama bu sabah hiç mutlu olmadım gün gün yazacağım
neden böyle olmaya başladı anlamışta değilim, daha önceki denemelerinmde ilk gün hemen 1 kılo fark ediyordu şimdi ise sadece 200 gram, daha önce çok kilo vermem gerektiği için sanırım çok veriyordum son 8 kilom kaldı 55 istiyorum, sanırım vucut direnmeye başladı. Gün gün yazacağım hepimize kolay gelsin bu arada işyerinden bir arkadaşla başladık onun 25 kılo vermesi gerekiyor kesinlikle birbirimizi kıyaslamayacağız . Hoşçakalınız
BAŞLANGIÇ: 63,00
1.GÜN : 62.800

Merhaba arkadaşlar,ben pazar günü bu diyete başlayacağım. Benimle başlayacak birileri var mıdır acaba buralarda?

2.GÜN : 62.300
3.GÜN : 61.800
4.GÜN : 61.700
5.GÜN : 61.200

2.GÜN : 62.300
3.GÜN : 61.800
4.GÜN : 61.700
5.GÜN : 61.200
6.GÜN : 61.00
7.GÜN : 60.900

7 günde 2.100 kg olarak bitirdim arkadaşlar sizlere kolay gelsin
ben dün 1 gün kendime mola verdim bugün itibari ile patates ve yoğurta başlıyorum 3 günlük
bakalım ne olacak. Sakın bırakmayın 7 gün sonunda inanılmaz derecede vücudunuzda hafiflik hissediyorsunuz . Ben daha önce yaptığımda 4 ile 5 vermiş idim ama o zaman çok kilolu idim. şimdi vermem gereken 8 kilo var o yüzden 2 kilo gitti moralim de bozulmadı fazla kilo vermesi gerekenler fazla veriyor. Bu diyet aynı zamanda biz bayanlar için çok iyi çorbanın içindeki malzemelerin hepside yararlı. Kış bitmeden 1 kere daha yapacağım bu çorba diyetini detoks amaçlı. Kendinize iyi bakın hoşçakalınız

Kesinlikle önermiyorum. Gecen yıl eşime yaptım. Bir hafta boyunca uyguladı 4 kilo verdi. sonra hep kiloyu geri aldı hemde bağışıklık sistemi çöktü. Hastalandı baya.

herkese selam,

tüp bebek sürecinde henüz hamile olmasamda çok kilo aldım ve bi türlü veremiyorum.

çorba tarifi kaçıncı sayfada acaba :KK31:

lahana (miktar olarak büyuk bi salata kaseşi)
2 büyük sagan...
2 yeşil biber....
2 büyük domates......
1 limon suyu.......
1 tavuksuyu tablet......
tuz ... kırmızı pul biber. az nane ve kekik.....
ve üstünü geçecek kadar su....
düdüklü tencerede 15 dk.. kaynatıp .....robottan geciriyorum .....
tadı fena olmuyo tavsiye ederim.. ayrıca soganda başlı başına zayıflamak için uygulanıyo....ben 2 gündür içiyorum çok fyda etti tavsiye ederim deneyin .....ayrıca dadıda iyi........

buldum bi tarif :)

Slm arkadaslar bana coranin tarifini'ne kadar nasil yapilcagini birisi anlatabilirmi lütfen

X