Popüler Konu Lahana Çorbası Diyeti Deneyimlerimiz

Merhaba uzun bir aradan sonra yazıyorum. En son 2014 te lahana diyeti yaparken yazmışım ama herkes gibi ben de neticeden haber vermemişim arkadaşlar ben hastanelik oldum lahana diyeti yaparken .1 haftada 4 kilo gitmiş ama çoğunlukla ödem ve su kaybetmişim. Zaten acilde serumla aynen yerine koydulariçine gitmekte zorlandığınız bir kıyafete 1 tık incelmeniz gerekiyordur da hani fazla da vaktiniz yoktur ise tavsiye ederim bu diyetı. Ben çok şişman olup yeni

Ben bugün başladım orta boy lahana 2 soğan 2 yeşil biber 2 demet maydanoz 1 domates ben böyle yaptım sonuçları yazarım :)

Herkese merhaba.bende bu diyete başlamak istiyorum.ben kendi çabalarımla daha önce 25 kilo vermiştim.şimdi ise 6 kilo aldım .inş.oda gitcek.ben pazartesi arkadaşımla birlikte başlicam.burda sizlerlede olmak istiyorum.
Herkes istediği kiloya kavuşsun

Dün başladim 1'gun sonu
_700 yarin 2'gunun sonucunu yazicam insallah'ufak tefek kacamaklarim oluyo malesef

Dün hiç kaçamak yapmadim ama arti 400 ciktim :KK43:(( ama birakmiycam'regl bikacgun kaldi ondandir diyerek devam ediyorum

En etkili diyetler
Beslenme Ve Diyet Uzmanı Gönül Ateşsaçan en etkili diyeti nasıl uygulamamız gerektiğini sizlerle paylaşıyor..
Sevgili Kadınlar Kulübü üyeleri sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye video izleme desteklerinizi bekliyoruz.
Diğer videolar için: https://www.kadinlarkulubu.tv/

Günaydın arkadaşlar. Ben de bugün başladım bu diyete. Bugün başlıyorum diye dün çok yedim 67.5 çıktım tartida. Normalde 66 lı bir rakam olmalıydı ama olsun dün yediklerim yanima kar kalmış olsun.
Bir de ben bu diyeti daha öncede yapmiş 3.3 kilo vermiştim.

Ben hayatta yemek ayırmam seçmem. Allah affetsin ama o ne iğrenç bir tat yeminlen evlat olsa sevilmez. O kokusu beni benden aldı tatsız tuzsuz yani ıssız adaya düşsem ağaç kemiririm o denli yani

MERHABA KIZLAR,

bende dun basladim
15/05 = 72,60
16/05 = 70,00

1 gunde 600 gram gitti, hicte fena degil bence, hatta kacamak dahi yaptigim halde...

MERHABA KIZLAR,

15/05 = 72,600 (pazartesi)
16/05 = 72,000 (sali)
17/05 = 71,400 (carsamba)

yine 600 gram gitti, yani 2 gunde toplam 1,200 gram.
wuhuwwww, insallah 69 lu rakami görecegim diyetimin 6 ci - 7 ci gununde :)

15/05 = 72,600 (pazartesi sabah basladim)
16/05 = 72,000 (sali)
17/05 = 71,400 (carsamba)
18/05 = 71,200 (persembe) 200 gram gitti, dün aksam biraz kacirdim.
19/05 =
20/05 =
21/05 =
22/05 =

toplamdaaaa, 1,400 gitti. Harfi harfiyen yapmiyorum ama lahana corbasi diyetini... (belirteyim)
bakalim yarin neler olucak, insallah 2- 3 gune 69 kusurleri gorurum,
amacim ramazanliga 69 la girmek, tabi 68de hic fena olmaz tabi tabiiii :)

X