Maske Tarifleri Lanolinle gelen beyazlık..

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

pink_panther

Guru
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2008
626
4
Arkadaşlar aranızda beyazlamak için Suna Dumankayanın lanolinli tarifini yapan oldumu? Ben yapmayı düşünüyorumda memnun kalırmıyım? Ona göre yapacam..

S: Ben esmer biriyim ve azda olsa bayzalamak istiyorum. Bunun için bir fomül var mı?
(2007-08-15)

C: Bir tatlı kaşığı lanolin ile bir çorba kaşığı vazelini benmari usulü eritin, içine bir çorba kaşığı portakal suyu, bir tatlı kaşığı taze elma suyu, bir çorba kaşığı beyaz kili ekleyin. Karışımı bir cam şişede, soğuk yerde muhafaza edin. Evde olduğunuz zaman bu karışımı yüzünüze sürün, kalabildiği kadar kalsın, ardından yıkayın. Maskeyi haftada 3 gün tekrarlayın. Dışarı çıkarken de en az 20 koruma faktörlü bir krem kullanın.
(2007-08-16)

Kızlar sizce bu formulün faydası var mı? Şuan hazırladım ve yüzüme sürdüm ama sonuç almam uzun sürer. Var mı bu maskeyi uygulayan ve faydasını gören? Bide yüze vazelin sürmek tatlicadiarzu

Kızlar sizce bu formulün faydası var mı? Şuan hazırladım ve yüzüme sürdüm ama sonuç almam uzun sürer. Var mı bu maskeyi uygulayan ve faydasını gören? Bide yüze vazelin sürmek tatlicadiarzu
kızlar ten renginizi beyazlatım derken vazelin sürerek yaglandırıp sivilce çıkmasına neden olmayın inanın bu daha kötü izleri geçmez çıkmaz yüzünüzü bozmayın

madem bu kadın niye böyle bi tarif veryo yaaa? Yaaa koca sitede hiç bu maskeyi deneyen olmadı mı şimdi? yaaa sivilcelenmek istemiyom :1no2:

Kızlar sürmüş olduğum maskeyi demin yıkadım.Cidden biraz beyazlamış yüzüm :)) Ama yumuşacıktı yüzüm.Yağlanır korkusuyla şimdi birde limon sürdüm

Arkadaşlar aranızda beyazlamak için Suna Dumankayanın lanolinli tarifini yapan oldumu? Ben yapmayı düşünüyorumda memnun kalırmıyım? Ona göre yapacam..

canım bende gördüm o tarifi
arkadaşımla beraber eczaneden lanolin aldık diğer malzemeleride karıştırıp hazırladık ben arkadaşımın denemesini bekledim jeyyarsonra yapacaktım ama arkadaşımın yüzünde baya sivilce çıktı oda bıraktı ve daha denemedim ben bilmiyorum belki herkeste aynı etkiyi yapmayabilir,yüzün hassasiyetine kalmış CADIARZUbişey

Demek sivilcelendirdi :çok üzgünüm: Offf yaa zaten akneliydim Roaccutane kullanıyorum.Yaa yıkadım yüzümü cidden aydın görünüyor yüzüm.Bide yumuşacık oldu.Belliki yağlı.YAğı azaltmanın formulü bence kili çok koyup vazelini az koymak..Çünkü kil kurutucu etkiye sahip vazelinde yağlandırıcı..Doğrumu düşünüyorum sizce?yoksa tamamen bırakayım mı CADIARZU

Demek sivilcelendirdi :çok üzgünüm: Offf yaa zaten akneliydim Roaccutane kullanıyorum.Yaa yıkadım yüzümü cidden aydın görünüyor yüzüm.Bide yumuşacık oldu.Belliki yağlı.YAğı azaltmanın formulü bence kili çok koyup vazelini az koymak..Çünkü kil kurutucu etkiye sahip vazelinde yağlandırıcı..Doğrumu düşünüyorum sizce?yoksa tamamen bırakayım mı CADIARZU

bide dediğin gibi dene bakalım belki işe yarar gelişmelerden bizi haberdar et canım merak ettim bendea.s.

Valla arkasından limon sürünce korkmaya gerek yok yağı dengeler.Zaten ben roaccutane yani akne ilacı kullanyom.O zaten içim kurutyo yanii korkmama gerek yok galiba..Zaten yüzüm çok nemsiz senağlama

Bugün komşuma gittim bana güzelleşmişsin yüzün dolgunluk kazanmış, gözünün çöküklüğü gitmiş ve yüzün beyazlamış dedi :teytey: Ama kilo da almışsın dedi :a015:

ciddi beyazlaştın mı yoksa yüzünde yağlanma falan mı oldu nolur bizi bilgilendir yaa

Valla cnm bende yarım ton bi açılma oldu.Bugün bidaha yapıcam. nasıl olsa roaccutane denen akne ilacı kullanyom.O yüzden herhalde sivilcelenmem.. Ama sizlere tavsiyem Bu maskeden sonra yani maskeyi yüzünüzden yıkadıktan hemen sonra limon sürün ki hem yağını alsın cildinizin hemde daha etkili sonuca ulaşın.. Ve gece yatmadan cildinizi jelinizle temizleyin.O yağlı hissi yok etmeye çalışın. Yoksa Allah muhafaza sivilcelenirsiniz...Ben nu maskeden sonra limonu uyguladım yağını epey aldı..Bakalım bugünkü alacağım sonucuda sizlere bildirecem...

X