Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Lastik gibi olmuş saçlarımıza çare sirkeymiş

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
arkadaslar brezilya fonu o sacin tuylugunu aliyor ama malesef benimki 2ay surdu..saclarida bayagi parlatiyor ve sacin sacma sapan elastikiyeti de gidiyor...

arkadaşlar bakım bi yerekadar kurtarıyor sadece kel kalmamızı önlüyor diyebilirim bakım bende 3 ay önce artık ıslanıncahamur olan saçlarımı kestirdim bakım yetmiyor çünkü sonrada güzel bir koyu küllü sarı boyattım 2 ay sonra tekrar kestirdim bi ayda çokçabuk uzadılar yani bunun yolu kestirmek ama çok kısaysa saçlarınız uzasın dipden sağlıklı gelen saçlar. sonrakestirin uçlarını yavaş yavaş canlanmaya başladılar hemde daha iyi uzuyorlar tek çare kestirmek malesef ama diplere bakım şart ora tutuyor saçı çünkü. :KK59:

walla benim saçlarımda yandı ve lastik gibi oldu inat ettim kestirmedim iykide kestirmemişim saçlarım bakım we dediğim maske ile düzeldi daha önce tararken lastik gibi uzardı elimi saçıma attığmda uçlara doğru takılırdı kopardı şimdi çok büyü bi fark war %90 düzeldi bunu rahatlıkla söyliyebilrim:nazar:

walla benim saçlarımda yandı ve lastik gibi oldu inat ettim kestirmedim iykide kestirmemişim saçlarım bakım we dediğim maske ile düzeldi daha önce tararken lastik gibi uzardı elimi saçıma attığmda uçlara doğru takılırdı kopardı şimdi çok büyü bi fark war %90 düzeldi bunu rahatlıkla söyliyebilrim:nazar:

canım, bu kerastese yeşil seri tam olarak ne işe yarıyor biraz açar mısın?ayrıca fiyatı nedir?:KK3:

canım kerastasın bir sürü serisi war saç tipi we sorunlarına göre benim saçlarım önceden platin sarı olduğu için çok kötü durumdaydı yanık lastik we keçe gibiydi o yüzden netten araştırdım we kuaföre sordum kerastasın yeşil serisi age recharge maske we şampuanını aldım bu seri saçın esas yapısı olan keratin yüklemsi yaparak saçı yapılandırıyormuş ben çok faydasını gördüm görüyorumda bu arada maske artı şampuan 135 tl tuttu ilk başta bana pahalı gelmişti ama şimdi çok iyi bir fayatmış diyorum yılbaşından bir gün önce aldım bir buçuk aydır haftada bir maskeyi güzelce sürüyorum we içi hala dolu ne az toplam 3 4 ay idare eder beni o maske. şampuanı 45 tl maskese 89 tl olması gerek yanılmıyorsam

canım kerastasın bir sürü serisi war saç tipi we sorunlarına göre benim saçlarım önceden platin sarı olduğu için çok kötü durumdaydı yanık lastik we keçe gibiydi o yüzden netten araştırdım we kuaföre sordum kerastasın yeşil serisi age recharge maske we şampuanını aldım bu seri saçın esas yapısı olan keratin yüklemsi yaparak saçı yapılandırıyormuş ben çok faydasını gördüm görüyorumda bu arada maske artı şampuan 135 tl tuttu ilk başta bana pahalı gelmişti ama şimdi çok iyi bir fayatmış diyorum yılbaşından bir gün önce aldım bir buçuk aydır haftada bir maskeyi güzelce sürüyorum we içi hala dolu ne az toplam 3 4 ay idare eder beni o maske. şampuanı 45 tl maskese 89 tl olması gerek yanılmıyorsam

teşekkürler bilgilendirdiğin için canım...

arkadaslar brezilya fonu o sacin tuylugunu aliyor ama malesef benimki 2ay surdu..saclarida bayagi parlatiyor ve sacin sacma sapan elastikiyeti de gidiyor...

benimde saçlarım yandı ve lastik gibi oldu malesef kestirmeme rağmen tamamen geçmedi ve bende global keratin denilen brezilya fönünü yaptırmayı düşünüyorum saça bakım yaptıklarını duydum ama merak ettiğim şey aradan zaman geçince lastiklik ve yanıklık geri gelicekmi bilgi verrirsen sevinirim canım

Bu sorunu bütün kadınlar yaşıyor sanırım yaklaşık 8 ay önce bende aynı sorunu yaşadım kuaför banada kestirmem gerektiğini söyledi fakat belime kadar olan saçları kestirmek istemedim araştırma yaparak saf keratin uygulaması yapmam gerektiğini gördüm uygulamaya başladım ve saçımı onardı saçlarımı kestirmeme gerek kalmadığı gibi saçlarımın daha da uzamasını sağladım :)

Benim yanan ve yıpranan saçlarımı saf keratin düzeltti kuaför keselim dedi kıyamadım her şeyi denedim ve sonunda kurtardım şuan saç uzatmak için kullanıyorum hala boyalı olmasına rağmen güzel ve sağlıklı saçlarım :KK66:

bende utah diye bi markanın milk theraphy mask ını kullanıyorum. sureklı alısverıs yaptıgım kozmetıkcıdekı kızın sacları platın oda kullanıyomus. gayet memnun kaldım. her dıstan sonra surup 5 dakıka bekletıyorum. 17 tl gıbı fıyatı var. saclarım yumusacık oluyor. şampuanda farmasının ısırgan otlu botanıcs radiance kullanıyorum. sacımı baya toparladı.

dün akşam kuaföre gittim, saçımı boyattım. önceden bi kuaför bozuntusu saçımı açarken mahvetti. dün akşam gittiğim adam dedi ki, kısacık keselim saçlarını da toplasın kendini. ben de kestiremem deidm zaten belime geliyolarken mecburen omnuz hizama kadar kestirdim :KK43: çok üzülüyorum saçımı banyodan sonra tararken hamur gibi hissediyorum, lastik gibi uzuyooo

kuaför de, kkuaförler kolay kolay bunu söylemez, hemen bakım yapalım falan derz ama sana bişey söyliycem mutlaka yap dedi
bildiğimiz elma sirkesini, saç kuruyken saçın her yerine iyice yediriyoruz, 15 dakika kadar bekle yıka dedi. sürünce saç kazık gibi olucak ama o lastik kısımları toplıuycak dedi.
paylaşmak istedim
bu akşam hemen yapıcam, sirkenin asla zararı olmaz zaten her derde deva
denediniz mi sonucu merak ediyorum

Yanmış saçta sirke olayına sakın girmeyin. Burada okuyup denedim. Zaten yanmış olan saçlarım tarakta kaldı. 3 numara kestirmeme vesile oldu. Sakın sirkeyi susuz kullanmayın

Kızlar sirke mucize gibi bugün denedim ve hayatımda ilk defa zeytinyag lı sabun kullandım 2 si birlikte dökülmemi durdurdu ve yumusacık ya 2 de bir saclarmla oynuyorum bu gidişle şampuan a gerek kalmayacak

Merhaba saf keratin lastik gibi uzayan saçlarda ise yarıyor mu?? Ben de kullanıyorum ve hangi stefan hangi marka kullanıyorsunuz? Saçlarım kısa ve diplerden uzama oluyor zaten. O yüzden kesemem

ya sirke zaten herseye faydalı ama kokusuna alerjim var benim :) bu yüzden dogal içerikli bi ürün çok aradım sonunda likuid keratini duydum ilk başta tereddütteydim ama patentli ve iade garantili ürün oldugundan aldım ve denedim saçlarıma baya iyi geldi bence saçında sorun olan herkez bi denemeli ben çok memnun kaldım

X