Doğal Saç Bakım Kürleri Lavanta çiçeğinin sırrı

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
E

EU3

Ziyaretçi
Arkadaşlar merhaba

Ben geçenlerde aktarcıya gittim...ben zencefil alacaktım fakat bana ne için istiyorsunuz diye sordu ve ben öncelikle saçımın uzaması için bişeyler dedim oda bana lavanta çiçeğini önerdi fiyatı 2tl çok uygun dedi,masrafsız dedi.bende nasıl kullanacağımı sordum bana önde çaydanlığın üzerindeki demliğe su koyaaksınız dedi o suyu öylece kaynatacaksınız dedi daha sonra lavanta çiçeğinden bir yemek kaşığı içine atacaksınız dedi su kaynarken,bi 5dakikada öyle kaynayacak dedi.fakat bunu temiz saça uygulayacaksınız dedi.hangi şampuanı kullanıyosunuz dedi bende head sholduers dedim.defneli zeytinyağlı şampuan kullanın dedi.saçınızın nasıl hızla uzadığını far edeceksiniz dedi,gözle görülür bi fark çıkacak ortaya dedi şampuanın fiyatı;10tl saçınızı bununla yıkadıktan sonra lavanta suyunu saçınıza durulama suyu olarak uygulayacaksınız dedi.ETKİLERİ;saçı hızla uzatıyor,bakımını yapıyor,kalıcı koku sağlıyor(süper kokuyor denedim çünkü ben),dökülmeyi %75 oranında durduruyor,parlatıyor,saç derisini açıyor,hücreleri hareketlendiriyor,ferahlatıyor dedi.bende aldım amannn bi deneyim dedim nolcak sanki dedim ve o akşam denedim inanırmısınız saçlarım o kadar çok gür gözüktüki,parlaması da ayrı bi cabası tabi.ben çok memnun kaldım arkadaşlar.bunları sizlerle paylaşmak istedim.şampuan defne zeytinyağlı şampuan kullanıyorum artık ve erkek arkadaşım dün koklaya koklaya bi halden kaldı çok güzel kokuyor diyip durdu tabi lavantanın verdiği çok güzel bir koku var ayrıca...çok menunum.bide bana yağ karışımı hazırladı faka neler karıştırdığını unuttum bi menekşe yağı akımda şuan o gün onuda kulllandım saçta sadece 20dk bekletiyosunuz.benim aldığım sonuç muhteşem,saçlarıma ilk defa uyguladım ama çok bakımlı gözüküyor.sönük felan durmuyor,anında şekile giriyor...bide bana saçını asla sıcak suyla yıkama dedi olabildiğince ılık olsun dedi,özellikle yazın gün aşırı soğuk su uygula saçına dedi.sıcak su saçları kırar ve dökülmesine neden olur dedi.bide saçını sıkıca bağlama dedi gevşek bağla dedi.sıkıca bağladığın saç tokanın olduğu yerlerde saçların kırılır dedi.bunlara çok dikkat et et dedi.bunları 1 ay düzenli olarak uygula dedi...ve gözle görülen farkı sende farkedeceksin dedi.bunları sizlerle paylaşmak istedim arkadaşlar.umarım yararı olur yapmak isteyenlere.hoşçakalın:eek:

paylaşımın için teşekkürler canım..

sır kapıpsı olduk valla..birde lavantanın sırlarını çözelim bakalım:roflol:a.s.

ya bak bunu saçlarım güzel koksun diye yapcam cnm tşkler a.s.

cnm bugğn lavanta çiçeği aldım kokusu süper kaynattım turplu su var şuan yıkayınca yapcam saol tatlım a.s.

rica ederim kızlar bildiklerimi paylaşıcam sizlerle :)

kızlar lavantayı içerekte kullanabilirsiniz ben oyle yapıyorum va gayet etkılı oluyo kı bıde rahatlatıcı etkısı var bu sekılde tavsiye ederim..

canım bilgilerin için tsk ederim bu yöntemi bende uyguluyorum1bende seda sayanın programında ibrahim saraçoğlundan duymustum bu arada benim kuaförümde bana yılan yağı badem yağı ve susam yağını karıstırıp haftada bir maske yapıyor insallah faydası olur kulanmaya devam

canım ben denedim bunu ve sonuş mükemmel bir yumuşaklık göz kamaştırıcı parlaklık elde ettim ..en çok hoşuma giden ise saç derim inanılmaz rahatladığını hissettim hani sanki saç derim nefes aldı desem abartmış olmam sürekli yapmayı düşünüyorum bence lavanta çok başka bişi ..

arkadaşlar benim saçlarım kuru peki buna bi etkisi olurmu acaba?

Denemeye değer o zmn.Zaten saçlarımı epey uzattım bide daha güçlü olsalarrrrrr keşkeee:Saruboceq:

merhaba tuğçelim. rica etsem defneli zeytin yaglı şampuanın adını özel msj atarmısın bide yağ karışımından bahsetmişsin rica etsem bu karışımdaki yaglarıda yazarsan sevinirim.teşekür ederim.msjını beklicegim.kendine iyi bak

pratik bi tarif denemeye değer :1closedeyes: paylaşım için teşekkürler vereliniortak

merhaba tuğçelim. rica etsem defneli zeytin yaglı şampuanın adını özel msj atarmısın bide yağ karışımından bahsetmişsin rica etsem bu karışımdaki yaglarıda yazarsan sevinirim.teşekür ederim.msjını beklicegim.kendine iyi bak

dfn garlı canım habipoğlunun bende zamanında çok kullandım arkadaşım hataydan getirirdi ama aktarlardada var

bi de lavanta çiçeği alalım bakalım..neremize ne süreceğimizi şaşırdık :KK9: sonuçları yazarım

bi de lavanta çiçeği alalım bakalım..neremize ne süreceğimizi şaşırdık :KK9: sonuçları yazarım
haha İlahi sen :KK70: aynen ya gerçekten deneme tahtasına döndük eskiden şampuan mı vardır üstelik o zamanın stresi daha fazlaydı bence biz çok takıyoruz kafaya ve herşeyi denemekten zarar görüyor saç ya bişeyi deneyip 1 sene hiç durmadan onu kullanacaksın ya da saçı kendi haline bırakacaksın hayır doktorların dahi kesin sonuç veremediği şeyi biz deneyerek çözmeye çalışıyoruz :KK70:

X