Lazer lipoliz sonuç deneyimleri

Teşekkürler herkese. Doktor kesin sonuçları eylül gibi göreceğimizi söyledi.Yanlarım ve sırtımda bazı bölgeler hala ağrıyor. Masajın çok işe yarayacağını söyledi, her akşam özellikle göbek bölgeme masaj yağıyla sıkı bir masaj yapıyorum.. bir de diyetteym ,diyetisyene gidiyorum... bakalım, eylülde emeklere çektiğim ağrıya verdiğim pataya değsn istiyorum görüntüm. Allah kimsenin emeğini boşa çıkarmasın

Son düzenleme:
Chocolategirl inanamıyorum süper görünüyor kime yaptırdın ne kadara yaptırdın yazabilir misin

Liposuction da dalgalanma çok oluyor diye duydum hep lazerlipo yada vaser düşünüyorum, aklımda birkaç Dr var ama memnun olanların önerilerine acigim

Ben basen ve ust bacak yaptirdim dort yil olacak dort bin tlye yaptirdim. Siz neresi icin dusunuyosunuz
Bende basen için düşünüyorum özellikle, ama fiyat uygun olursa göbek te düşünebilirim,4bin çok iyiymiş ama şimdi 2 katına çıkmıştır simdi:KK43:

Bende basen için düşünüyorum özellikle, ama fiyat uygun olursa göbek te düşünebilirim,4bin çok iyiymiş ama şimdi 2 katına çıkmıştır simdi:KK43:
Iyi bi oazarlik yapin bence bana son 4900olur demisti. Ben 4000liram var pesin verirum hocam dedim. O sekilde yaptirdim

Alpaslan topçu ve Alper Tuncel arasındayım açıkçası, yaptıran var mı bu doktorlara?

ben de alper tuncel düşünüyorum..ama kilom yüksek 78 kiloyum bana resim gönderdim liposac.önerdi.ciddi bir rakam söyledi sırt,karın bölgem için..inanın ne yapsam bilmiyorum.eylül sonu nişanım var sizce iyileşir miyim en azından şişlikler iner mi o zamana kadar ?

Bende forum da yazilanlar gibi cokme sarkma ve olmadi hatta bi nebze sklastum. Ama ben herseyin dogalibdan yanaydim o sebepten yaptirmasaydim diyorum bide kilo alirsam Naparim takintisi olustu. Ben bekarkan yaptirdim sende bekarsin ve yasin genc sanirum eminsen ercan beye yaptirabilirsin, ancak iki yil once yaptirmissin tekrar mi deforme oldu.

Bende forum da yazilanlar gibi cokme sarkma ve olmadi hatta bi nebze sklastum. Ama ben herseyin dogalibdan yanaydim o sebepten yaptirmasaydim diyorum bide kilo alirsam Naparim takintisi olustu. Ben bekarkan yaptirdim sende bekarsin ve yasin genc sanirum eminsen ercan beye yaptirabilirsin, ancak iki yil once yaptirmissin tekrar mi deforme oldu.

lazer lipoda çökme sarkma minimum oluyor olsada klasik lipoda genelde bu sorunlar oluşuyor kilo alınca da lazer olan yerden almıyorsun korkma bende Ercan beye oldum oralar almadı ama diğer yerlere gitti kilom alınca dikkat etmek lazım

X