Lazer lipoliz sonuç deneyimleri

Selamlar,3D lazer lipo Arif Eroğlu hakkında bilginiz var mı??Çok iddialı konuşuyor Nükhet Hanım çok merak ettim ama pek bir yorum da bulamadım.

(Özelden gelen sorular üstüne buraya da bırakıyorum yazımı)
İlk gün ağrı yok, anestezinin etkisi var vücutta. Ama sonraki gün gerçekten çok zor. İlk 3 günü göze al. Ben sonra dışarı bile çıktım evet hareketlerim kısıtlıydı hala da öyle ama bu kadar da narin olunmaz yani.(çok ağrıyo diyenlere diyorum) hem yağlarım alınsın bir gecede, hem canım yanmasın oh ne ala memleket. Herkes ne çok şey istiyor. Bir de ameliyattan mucize bekleme, vucut kontorun düzeliyor sadece orandanburandan yağ fışkırmıyor. Ben asla sıkıntıya gelemeyen biriyim ama korseyle yatıpkalkıyorum kaç gündür. Bişeyi önce gerçekTen istemek gerek,her şeyin bir bedeli var bu hayatta malesef.. Resimde de görüyorsunnuz ben elbisemden fırlayan midemden göbeğimden,sutyenden taşan yağlarımdan bıkmıştım onun için full kararlı girdim ameliyata. Bu ameliyat sadece bölgesel erimek isteyenler içindir, genel kg verme için değil. Tartı üstünde aynıyım (şişliklerle aybıysam evet alınan yağ miktarı eksildi sadece demek ki) hala kiloluyum ben 80 kg bi insanım, yağ miktarımı azaltmak için hala diyetteym. Ağrılarım bitince spora da devam edicem. Ohh aldırdım bitti yok, Allah ımızın bize armağanı kg almaya müsait bir vücudumuz var. Hep dikkat hep dikkat. Ama pozitif olmak çok önemli.... herkese sevgiler

doktorunuz kim acaba?

Ödemdir o korkmayın ilk haftaki görüntüde ben kafayı yiyodum ben ne yaptım diye zamanla geçecek zaten en az 3 ay beklemek gerekiyormuş sonuç almak için biraz sabır ben inceldim bariz şekilde ama ödem var hala
SON HALİNİZDEN MEMNUNMUSUNUZ ARADAN ZAMAN GEÇTİ AMA NASILSINIZ

Ahh rahatladım sağol

Merhaba, yaklaşık 40 gün önce bel ve göbekten operasyon oldum ben de.. göbeğimde göbek deliğimin altı yumru gibi daha sert. Ara ara düzensizlikler var ama ben asıl o yoğun olan sertlikten çok endişe ediyorum. Sizinkinin üstünden çok zaman geçmiş. Nasıl oldunuz şimdi sertlikler ve hissizlik? Teşekkürler şimdiden.

Merhaba, yaklaşık 40 gün önce bel ve göbekten operasyon oldum ben de.. göbeğimde göbek deliğimin altı yumru gibi daha sert. Ara ara düzensizlikler var ama ben asıl o yoğun olan sertlikten çok endişe ediyorum. Sizinkinin üstünden çok zaman geçmiş. Nasıl oldunuz şimdi sertlikler ve hissizlik? Teşekkürler şimdiden.
Hepsi geçiyor zamanla merak etmeyin benim de her yerim yumruk yumruktu çok ağladım geçmeyecek bunlar diye hiç bir şey kalmıyo
Benimde bel ve karın oldu

6 haziranda oldum. Karın bel sırt ve yanlar (üst bölge komple) toplamda 5,5 lt yağ alındı. Bu fotoğraf ameliyatın 4. Günü çekildi. (Siyahlı olan) öncesinde karnım fotoğraftaki gibiydi. Bariz incelme var, özellikle belim çok inceldi. Ödemler evet bende de var,hatta bence şu an fotoğrafa göre daha şiş olabilirim. Üzmeyin kendinizi ve olumlu düşünün arkadaşlar. Hepimizin bünyesi farklı. Benim de göbeğimde dalgalanma var hafif, hissizlikler ve boşalmalar. Ama ben inanıyorum geçecek.
yıllardır spor yapıyorum ben buna rağmen o göbeğim hiç gitmedi. sadece çok aç kalınca biraz daha küçüldü ve en ufak kaçırmamla geri büyüdü.artık spor bile yapmak istemiyordum. hiç spor yapan insanın öyle sarkmış göbeği olur mu... üstelik bekarım doğum da yapmadım. ben resmen gözümü karartıp oldum ve sonuçlarını göze aldım. belki şu forumdaki enm sabırsız insanımdır ama 3 aysa 3 ay, 6 aysa 6... bekleyeceğim ve ameliyattan sonra spora devam edicem bir şekilde gidecek o göbek.... (son foto bordo elbiseli bugün çekildi,ameliyattan tam 1 hafta sonra)
Hepsi geçiyor bütün dalgalanmalar şişlikler ben olalı 1 yıl oldu bel göbek ilk olduğumda daha inceydi şimdi ilk günkü gibi değil ki kilom aynı drğişmedi
Korse takabildiğiniz kadar takın

Hepsi geçiyor bütün dalgalanmalar şişlikler ben olalı 1 yıl oldu bel göbek ilk olduğumda daha inceydi şimdi ilk günkü gibi değil ki kilom aynı drğişmedi
Korse takabildiğiniz kadar takın
Gene aynı bölge olmak isterim yağni ilerde olucamda sanırım

Sıkıntı yapmayın arkadaşlar hepsi geçiyor şişlikler dalgalanma kalmıyo zaman
Ben çok ağlamıştım geçmeyecek bunlar diye ama hepsi geçti

Sıkıntı yapmayın arkadaşlar hepsi geçiyor şişlikler dalgalanma kalmıyo zaman
Ben çok ağlamıştım geçmeyecek bunlar diye ama hepsi geçti
Merhaba, ben de çok endişeleniyorum.. 4 ay olacak ama göbek deliğimin altında 10 cm alanda ve çevresinde sertlik var.. ve akşama kadar şişiyor sabaha biraz inmiş de oluyor.. doktorum geriden geldiğini söyledi. Sende bu sertlikler ne şekildeydi? Ne kadar zamanda bitti? Çok üzülüyorum ve endişe ediyorum.

ben 4 ay önce göbeğimden yaptırmuştım bıraz kılo alınca göbeğimde yine biraz yağlanma oldu
Merhaba, benzer zamanlarda yaptırmışız, benim 4 ay olmak üzere bir hafta kaldı.. sende şişlikler sertlikler var mıydı? Göbek deliğim etrafında altında daha çok, sertlik ve hissizlik devam ediyor.. sende de oldu mu? Geçmesi ne kadar sürdü?

Arkadadlar benimki vaser lipo ama odem gidisatinda fark olmaz, odem ne kadar surede gidiyor. 7.gundeyim dizlerim iki tane kavun gibi inanamiyorum boyle gidecegine. Doktor 1.ayda %70, 3.ay tamamen gecer dedi ama 6 ayda odemli olan okuyunca korktum.

Bence de korseden kurtulduktan donra masaj sart. 2 ay giyicem ben de. Korse degil de basincli corap benimki, cok acitiyo.

Herkese merhaba
Ben alt bacaklarımdan çok şikayetçiyim tam 44 cm alt baldırım kilo fazlamda var
İlk başta kilo vermek için uğraşacağım tabi ama biliyorum alt bacaklarım incelmeyecek
Kas iptali vs de istemiyorum . İnstagramda bir Dr takip ediyorum Hüse... Gü... adlı , orda lazer lipoliz ile alt bacak inceltmede çok güzel sonuçlar görünüyor ama kimseye güvenemiyorum . İnternette bir sürü şey okuyorum. Bilgisi olan varsa paylaşabilir misiniz

Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için bende 4 gün önce üst bölgemi yaptırdım kollar dan başlayarak göbek bel simitleri sırt sutyen bölgesine kadar burda diğer linklerde 3 gune çok inceldim falan yazıyorlar ben aynı duruyorum kafam karıştı ödem var evet ama sanki hep böyle kalacakmış gibi karamsar oluyorum ameliyattan çıkar çıkmaz inceldim diyen yazıları okuyunca

Merhaba, rende çukurluk, dalgalanma ya da korse izi kaldı mı?

Arkadadlar benimki vaser lipo ama odem gidisatinda fark olmaz, odem ne kadar surede gidiyor. 7.gundeyim dizlerim iki tane kavun gibi inanamiyorum boyle gidecegine. Doktor 1.ayda %70, 3.ay tamamen gecer dedi ama 6 ayda odemli olan okuyunca korktum.

Bence de korseden kurtulduktan donra masaj sart. 2 ay giyicem ben de. Korse degil de basincli corap benimki, cok acitiyo.

Merhaba, rende dalgaoanma, cukur ve korse izi oldu mu? Olduysa nasıl geçti?

Merhaba ben de 1 ay ince basen ic bacak oldum .basen cok guzel inceldi ama kalca kismi sadece 3cm inceldi ic bacak 1 cm farketti .1.5 litre yağ alındı kilo fazlan pek yoktu zaten .tam sonuç ne zaman ortaya çıkar sizce .

Merhaba, rende dalgaoanma, cukur ve korse izi oldu mu? Olduysa nasıl geçti?

kesinlikle olmadi. superdry alt bacak, vaser lipo ust bacakta yapilan yontemlerdi. ben dalgalanma cukur endisesi bile yasamadim zaten doktoruma cok guveniyordum. Fakat ben 58 kg ile girdim ameliyata, yani kilo problemim kesinlikle yoktu. alt bedene 38 giyiyordum, ust bedene 34. belki bunlar da etkili olmustur cukurlasma vs olmamasinda.

fakat ust bacagimdaki selulitler azalmis olsa da tamamen gecmedi. zaten doktorum buna garanti de vermemisti. yani selulitsel dalgalanmalar duruyor ameliyattan sonra yaglarin gidisinden iyilesme olsa da, deride de gonul yoktu bende. yoga ve yuzme ile onlardan kurtuluyorum, ne zaman salarsam kendimi yine cikiyolar. bu selulit meretinden kurtulmak icin, dertsiz tasasiz 7 24 ilgilenmek lazim, bol su toksinsiz beslenme masaj spor. bela bu selulit.

Merhaba ben de 1 ay ince basen ic bacak oldum .basen cok guzel inceldi ama kalca kismi sadece 3cm inceldi ic bacak 1 cm farketti .1.5 litre yağ alındı kilo fazlan pek yoktu zaten .tam sonuç ne zaman ortaya çıkar sizce .
Merhaba aynı ameliyatı bende düşünüyorum hangi doktora oldunuz birde şuan nasılsınız kaç gün sonra rutin hayatınızdan oldunuz

Merhaba ben bölgesel kilo alıyorum:KK43:mide göbek ve sırttan yağ aldırmak istiyorum.popoya da yağ enjeksiyonu yaptırmak.....popom ve bacaklarım ince üst beden kilolu.fakat burdaki olumsuz yorumları okuyunca çok moralim bozuldu:KK43:((((

X