Oftalmoloji - Göz Hastalıkları Lazerle Göz ameliyatı olanların paylaşım Alanı

merhaba göz numara 1.75 2.50 arasıydı miyop ve astigmat numaralarım bana da başta pahalı geldi youtube videolarını izledim aradaki fark olarak gözün kesilmemesi güven verdi, diğer lasik yöntemde iyi tabi onun ortalaması 2300 arası dünya göze gidecekseniz facebook indirimi istiyorum deyin o zaman %50 indirim yapıyorlar yoksa fiyat 4700 demişlerdi telefonda

sizin düşükmüş aslında numaralarınız ama tabi lens olmadan görmek nasıl bir şey onu unuttuğum için :KK70: :KK70: hiçbir şey uyandığında dünyayı net görmek kadar güven veremez insana herhalde :KK70: duygularını paylaş bizimle sendeyiz sailorza sailorza :KK70:

arkadaşlar merhaba, yakın zamanlarda istsnbul kudret göz, türkiye hastanesi yada İstanbul cerrahi de gözlerini çizdiren varmı? fiyat bilgisi için yardıma ihtiyacım var.
beykent dünya göz 5280 tl dedi şubat ayında , ve hastaneler maalesef aradığımızda fiyat söylemiyor muayene olmalısınız diyor. eğer yakın zamanlarda ameliyat olup fiyat ve doktor bilgisi veren olursa çok sevinirim.

arkadaşlar merhaba, yakın zamanlarda istsnbul kudret göz, türkiye hastanesi yada İstanbul cerrahi de gözlerini çizdiren varmı? fiyat bilgisi için yardıma ihtiyacım var.
beykent dünya göz 5280 tl dedi şubat ayında , ve hastaneler maalesef aradığımızda fiyat söylemiyor muayene olmalısınız diyor. eğer yakın zamanlarda ameliyat olup fiyat ve doktor bilgisi veren olursa çok sevinirim.
çok pahalı 5280 büyük ihtimal lasik yöntemdir o bide dünya gözden facebook kampanyası %50 indirim iste telefonda anlaşınca %50 elli indirim yapıyorlar birde kesinlikle sor Smile yöntemi

çok pahalı 5280 büyük ihtimal lasik yöntemdir o bide dünya gözden facebook kampanyası %50 indirim iste telefonda anlaşınca %50 elli indirim yapıyorlar birde kesinlikle sor Smile yöntemi

evet lasik yöntemi yazmışlardı bana verdikleri kağıtta. % 50 indirim olursa süper tabi ama bi bakayım hemen facebook sayfalarına.
Avrupa göz hastanesinden fiyat istedim 2000 tl dediler ama hastane hakkında fikrim yok. fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim.

evet lasik yöntemi yazmışlardı bana verdikleri kağıtta. % 50 indirim olursa süper tabi ama bi bakayım hemen facebook sayfalarına.
Avrupa göz hastanesinden fiyat istedim 2000 tl dediler ama hastane hakkında fikrim yok. fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim.
bana lasik için 4700 küsürden 2300 e indiler lasik yöntemde sınırsızca indirim yapabiliyorlar bir malzeme kullanılmadığı için

merhaba arkadaşlar,
ben lazer olacağım fakat hala hastane konusunda çok kararsızım.
ankara kudret göz hastanesiyle ankara avrupa göz arasında gidip geliyorum. cihazlar aynı fakat doktor tercihi yapamıyorum bir türlü. aranızda oralarda lazer olan var mı? doktor önerebilir misiniz?

sailorza sailorza merhaba mümkünse göz numaranız ne idi öğrenebilir miyim? Bende ameliyat olmayı düşünüyorum da, dünya göz de hangi şube ve hangi doktora gittiniz acaba?

ben iki hafta önce avrupa göz hastanesinde oldum. çok memnunum arkadaşlar. hayat gözlüksüz ve lenssiz mukemmel <3 özellikle uyanınca etrafı görmek o kadar güzelmiş ki <3

merhaba arkadaşlar,
ben lazer olacağım fakat hala hastane konusunda çok kararsızım.
ankara kudret göz hastanesiyle ankara avrupa göz arasında gidip geliyorum. cihazlar aynı fakat doktor tercihi yapamıyorum bir türlü. aranızda oralarda lazer olan var mı? doktor önerebilir misiniz?
Merhaba merak ettim. Hangisini tercih ettiniz acaba?

Ben 24 yaşındayım. Çalıştığım için konuyu çok fazla takip edemiyorum. Göz numaram 2.00. Uzun süredir büyük bir ilerleme olmadı. Hangi hastaneyi önerirsiniz? Sizce yaşım uygun mu ameliyat için? Teşekkürler şimdiden.

Ben 24 yaşındayım. Çalıştığım için konuyu çok fazla takip edemiyorum. Göz numaram 2.00. Uzun süredir büyük bir ilerleme olmadı. Hangi hastaneyi önerirsiniz? Sizce yaşım uygun mu ameliyat için? Teşekkürler şimdiden.

25 yaşındayım ve iki ay önce oldum. yaşın için bir sıkıntı yok. ama gözün uygun mu buna bilemeyiz. gidip muayene olman lazım. ben ankara avrupa gözde oldum. çok da memnunum. yıllardır boşuna gözlükle lensle uğraşmışım

25 yaşındayım ve iki ay önce oldum. yaşın için bir sıkıntı yok. ama gözün uygun mu buna bilemeyiz. gidip muayene olman lazım. ben ankara avrupa gözde oldum. çok da memnunum. yıllardır boşuna gözlükle lensle uğraşmışım
Göz numaranız kaçtı?

2 numara miyop 1 numara astigmat
Memnun kalmanız ne güzel. İnşallah hep bu şekilde devam eder. Bende astigmat yok sadece miyop var. Bayrampaşa göz hastanesinde de çevremde yaptıranlar olmuş. Biraz orayı da düşünür oldum. Acaba nasıldır diye.

X