L'carnitine kullanan varmı?

merhaba arkadaşlar, ben 62 kilo 168 boy bel:76 basen :103 biriydim. 45 günlük bi programla 55 kilo bel :63 basen :95 e indim naptım????sonra süt yumurta ve peynirle kahvaltı öğlen sebze ya da et ya da çorba, salata akşamları sebze yemeği , yoğurt . spordan sonra meyve ve 1 tane sade soda .45 dk koşu bandı 5 6 7 gb seviyelerde yürüyüş 15 dk mekik , kalça hareketleri her yerde yazıo nette. aç karna bir thermogenic . günde 3 cla spor öncesi de 1 adet l carnitine. gün içinde hareketli bir mesleğim olduğunu ilave etmeliyim sanırım. 3 lt su. doyma durumuna gelince yemek yerken öle bi an gelio ya orda bole mide 'tamam dio 'o an bıraktım kısacası bedenı dinledim para verdik o kadar yiyim demedim ya da çok severim yiyim demedim. hem parama hem bedenıme eziyet etmekten vazgeçtm. sevdiğiiniz birşeyden 3 lokmadan sonra tat duyusu gidio .gün içinde açıktğmda form zımbırtılardan 1 2 attım devam,, sigara kullanıorum. hafta sonları sabahın köründe kalmıorum tabi kiiii ilaç saatlarimi atlamadım yemekleri dediğim gb uydurdum kendime . çok çok tatlı istediğimde malum günlerde 2 3 meyveyi küçük küçük doğrayıp üzerine biraz ve bal ve cevizle şölene çevirdim....
hmm arada alkol de aldım... yani yaşamaya devam ettim bundan sonra yemek felsefem bu yaşayamaya yetecek kadar ye çok sevdiğin için +3 lokma yapabilirsin haftada 3 4 gün yarım saat yürü ...söylemek zorundayım.2. evre yer yer 3 .evre ye atlayan selülitlerim tamamen gittiler :KK70: bu arada TAŞ gibi oldum darısı başınızaaaaaaa :)

Kızlar merhaba ben de L carnitine başlamayı düşünüyorum ama bıraktığımda aldığım kiloları tekrar alır mıyım diye korkuyorum. Bilen biri varsa beni biraz L carnitine hakkında bilgilendirebilir mi? :KK20:

Merhaba Kılıçbalığı henüz özelden mesaj atamadığım için burdan yazayım istedim. Forumda yorumlarını okudum baya donanımlısın galiba L carnitine konusunda. Lütfen bana yardım et çünkü L carnitine hakkında cok kulaktan dolma bilgiler var ve alsam mı almasam mı kararsız kaldım. Ben haftada 3 gün düzenli spor yapıyorum basen bölgemde az biraz daha fazlalık kaldı bir de sıkılaşmak istiyorum :) L carnitine bana çözüm olur mu acaba :)) Bir de doktor kontrolü gerekiyor mu L carnitine kullanmak için. Şimdiden çok çok teşekkür ederim. :KK16:

Merhaba Kılıçbalığı henüz özelden mesaj atamadığım için burdan yazayım istedim. Forumda yorumlarını okudum baya donanımlısın galiba L carnitine konusunda. Lütfen bana yardım et çünkü L carnitine hakkında cok kulaktan dolma bilgiler var ve alsam mı almasam mı kararsız kaldım. Ben haftada 3 gün düzenli spor yapıyorum basen bölgemde az biraz daha fazlalık kaldı bir de sıkılaşmak istiyorum :) L carnitine bana çözüm olur mu acaba :)) Bir de doktor kontrolü gerekiyor mu L carnitine kullanmak için. Şimdiden çok çok teşekkür ederim. :KK16:

iyide l carnitinin sıkılaştırma özelliği yok amaç sporda yaparken daha verimli olabilmek :)

iyide l carnitinin sıkılaştırma özelliği yok amaç sporda yaparken daha verimli olabilmek :)

Peki bırakınca tekrar kilo alır mıyım bir bilgin var mı :) En korktuğum şey bu. :KK17: Birde herhangi bir zararı var mı bunu da merak ediyorum çünkü heryerde farklı şeyler yazıyor? Sen kullandın mı daha önce? :)

Son düzenleme:
Kızlar fikri olan yok muuuuuuuuuuuuuu???????????????????????????

Son düzenleme:
Bildiğim kadarıyla erkekler kullanıyor l carnitine ürününü, sitesinden alıyor ve spor öncesi sonrası içiyor. Sporla beraber aldığında etkisini gördü epey bir ayda 3 kilo verdi ortalama

Son düzenleyen: Moderatör:
Portein tozu gibiüeünleri kimse önermiyor ama bir çok doktor l carnitine yi çok methediyor. Bırakırsan tekrar kilo alırsın.

bende araştırıyorum bunu ama sanırım burada bilgisi olan pek kimse yok

Arkadaşlar annem bu ürünü kullandı ve inanılmaz işe yaradı.25 gündür falan kullanıyor.Yaklaşık bir aydır akşamları beraber yürüyoruz bende hiç bir değişme olmadı.ben kullanmıyorum henüz.annemi görenler inanamıyor nasıl bu kadar kilo verdin diye.yaklaşık 3 kilo verdi ama acayip bir şekilde incelme oldu.her hafta ölçüm yaptırıyor başladığından beri bel ve göbek bölgesinde 8 cm lik bir incelme oldu.annem herbalEX l-carnitine kullanıyor.bambu diye bir firmanın ürünü.ben de getirtiyorum sipariş verdim.hap olduğu için korkan arkadaşlar doktora danışabilirler.sağlığa hiç bir zararı olmayan bir ürün ki zaten doktorlar bunu kalp sağlığını korumak için veriyorlar.inşallah bende de aynı etkiyi yapar ama en az yarım saatlik bir yürüyüş sonrasında da 5 10 dk aletlerde çalışmak şart...

ben gnc sıvı lcarnitine kullanıyorum,öyle aman aman enerrji verdıgını soyleyemem ama sadece bıraz uzatabılıyorsunuz spor suresını 15 dk kadar falan ancak..ben plastık ttatlı kasıgı ıle 2 kasık ııcyorum lımonlusundan , ben de ritim bozuklugu olmasına ragmen ne kalp carpıntısı yaptı ne de asırı terleme( arastırmalarıma göre kalp rıtmını yukseltıp , asırı terletıyormus,,zaten nabız sevıyesı bellı bır sayının uzerınde olursa kılo verebılıyorsunuz) fakat ben kendımde bunları gozlemlemedım her zamankı terlemem nasılsa o kadar terledım onu da gobegıme sardıgım strece borcluyum...velhasıl ben daha bır faydaısnı goremedım ama nedense bıraz hafıflemıs gbıyım kullanmamda daha cok yenı .. fakat uzuuun arastırmalarım sonucunda karacıgere cıddı zararlar verdgını okudum bu yuzden elımdekıler bıtınce alırmıyım bılmıyorum bana bırazda placebo etkısı gıbı geldi...

ben gnc sıvı lcarnitine kullanıyorum,öyle aman aman enerrji verdıgını soyleyemem ama sadece bıraz uzatabılıyorsunuz spor suresını 15 dk kadar falan ancak..ben plastık ttatlı kasıgı ıle 2 kasık ııcyorum lımonlusundan , ben de ritim bozuklugu olmasına ragmen ne kalp carpıntısı yaptı ne de asırı terleme( arastırmalarıma göre kalp rıtmını yukseltıp , asırı terletıyormus,,zaten nabız sevıyesı bellı bır sayının uzerınde olursa kılo verebılıyorsunuz) fakat ben kendımde bunları gozlemlemedım her zamankı terlemem nasılsa o kadar terledım onu da gobegıme sardıgım strece borcluyum...velhasıl ben daha bır faydaısnı goremedım ama nedense bıraz hafıflemıs gbıyım kullanmamda daha cok yenı .. fakat uzuuun arastırmalarım sonucunda karacıgere cıddı zararlar verdgını okudum bu yuzden elımdekıler bıtınce alırmıyım bılmıyorum bana bırazda placebo etkısı gıbı geldi...

Hmm karacigere zarari oldugunu bilmiyordum. Ben kullanmaya basladigimdan beri ishal yapti ve vücudumda kirmizi lekeler cikti. Karacigerime asiri yüklenmis olabilir. Birkac gün almayacagim bakalim lekeler yokolacak mi?

Hmm karacigere zarari oldugunu bilmiyordum. Ben kullanmaya basladigimdan beri ishal yapti ve vücudumda kirmizi lekeler cikti. Karacigerime asiri yüklenmis olabilir. Birkac gün almayacagim bakalim lekeler yokolacak mi?

evet ishal baya yapıyormuş okumuştum ve bu tarz supplementler sivilce ve lekelerede sebep oluyormus ancak ben ıshalde olmadım lekede cıkmadı..az mı kullanıyorum acaba 1000mg ıcıyorum..sız ne kadar ıcıyorsunuz

Benim kullandigim 400 mg. Ama kizarikliklarin nedeni bahar alerjisi cikti onunla ilgisi yokmus, kimseyi yaniltmak istemem. Sadece evde spor yaptigim zaman iciyorum.

C vitamini fazlası vucutta değo edilir doğal olarakda kilo alımına sebep olur canım...

:KK1::KK1::KK1:
Bizim evdede bir tane gereği düşünüldü var canım, o yüzden dikkatimi çekti:KK1::KK1::KK1:

Biraz geç cevap vermişim nedir durum?
C vitamininin fazlası depo mu edilir :rolleyes: yapmayın Allah aşkına B(b12 hariç) ve C vitamininin fazlası atılır gider

Merhaba ben bir dönem kullandım. 2 ay kadar spor yapmadan önce alıyordum sonra zararlarını okuyunca bıraktım. Kilo almaya devam etmedim. Hatta yediklerine dikkat etmiyordum

X