Lens seçimime yardımcı olurmusunuz ?

Charm

Whats up ?
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2007
10.881
24
Arkadaslar lens konusunda cok az bılgım var, bugunlerde aklıma dustu birden..
Kendı göz rengımı ve ıstedıgım rengı koyacagım (sanırım mel) olur mu, olmaz mı, hangı marka alayım ? lutfen yardımcı olun..
Netten sipariş vermeyi dusunuyorum.. doğal durması benım ıcın çok önemlii... :hulya:

Not: Ayrıca bana tavsıye edebılecegınız baska bır renk varsa onuda soyleyınn... :1hug:

Benim gözlerim;

Istediklerim;

Son düzenleme:
Aslında lense ihtiyacın yok gibi yani gözlerinin rengini ben çok beğendim..
Berenin gözlerine benzettim..
Rihannanın gözleriyle seninkiler arasındada ben fazla bi fark göremedim.
Gerçi lensten anlayan kişiler sana yardımcı olabilir yinede.

sen tam sopalıksın:eek:klava:
ne kadar güzel gözlerin var..
istediğin rengede çok yakın.bana kalırsa hiç gerek yok ...ama illa heves ettim diyorsan tabii dene içinde uhde kalmasın ...ama birbirine çok yakın kendi göz rengin ve istediğin ...:nazar:

Aslında lense ihtiyacın yok gibi yani gözlerinin rengini ben çok beğendim..
Berenin gözlerine benzettim..
Rihannanın gözleriyle seninkiler arasındada ben fazla bi fark göremedim.
Gerçi lensten anlayan kişiler sana yardımcı olabilir yinede.

Tesekkur ederım.... yesıl daha yogun rihannanınkınde... ve daha açık...
hatta makyajına göre bazı resımlerınde gri yeşil yada zümrüt yesil gibi durabiliyor...
ben onun gozlerını orjınal sanıyordum lens oldugunu netten öğrendim sasırdım ilgimi çekti baya.....

sen tam sopalıksın:eek:klava:
ne kadar güzel gözlerin var..
istediğin rengede çok yakın.bana kalırsa hiç gerek yok ...ama illa heves ettim diyorsan tabii dene içinde uhde kalmasın ...ama birbirine çok yakın kendi göz rengin ve istediğin ...:nazar:

:)) saol canıım.. yakın duruyor ama onunkı daha farklı... bu tonlarda yesıl goz cok hosuma gıdıyor

Lensmiymiş rihannanın gözleri çok hoş bi rengi var o zaman lenslerinin:)
Hangi markaymış acaba belki özel yapımdır.

Özel yapım olabilir... o kadar paraya sıradan markalar kullanmaz bu hatunlar.. :)

canım ben de bir dönem rihanna'nın göz renginde gezdim:) bunun için fresh look, 3 aylık, hareli yeşil almıştım.Kutusu 40 tl gibi birşeydi.3 ay rahat dayanıyor, hatta biraz uzatabiliyorsun.Gerçi herkesin göz rengine göre renkli lensin tonu da değişiyor.Beni gözlerim senden biraz daha koyu.Ela.

bianka peki aynen o göz renginin durusunu verebıldımı sana o lensler ? ben doğal durmasını ıstıyorum freshlooklarda yakından hareler fılan net bellı oluyor sanırım degıl mı.. yanı netten baktıgım resımler kadarıyla oyle gıbı duruyordu...

canım bu ne guzel bır yüzzzzzzzzz buuu..
charme mel dıyorum ben gozlere,cunku taban acık.charme mel ıle butunlesınce aynen rıhanna gozlerı olacaktırr

canım bu ne guzel bır yüzzzzzzzzz buuu..
charme mel dıyorum ben gozlere,cunku taban acık.charme mel ıle butunlesınce aynen rıhanna gozlerı olacaktırr

canım yaa cok saol.... sımdıye kadar sordugum kısıler hep hidrocordan filan bahsettıler...
aralarındakı fark ne bılmıyorum.. ama sen bu konuda baya tecrubelısın onu bılıyorum :)

cahilligime ver, charme lensın markasımı oluyor yoksa yapısı mı ? yanı ben bunu netten sıparıs verecegım ıcın tamamen denemeden gormeden olacak, hangı marka neye gore sıparıs verecegım tam olarak tabı asıl sorun bırde nereden oldugu... hayal kırıklıgı olsun ıstemıyor benı bı aydınlatıver canım..
benneyaptımki

Canım soloticalar üç tür.
corlar haresiz cembersiz
charmelar hareli ve cerceveli.corların rengi sarıya donuyor,solduruyor goz rengini.charmelar daha hoş gosterıyor.
Solotica formunda didem arkadasımız charme mel almıstı,fotoları vardı.

sol göz cor sag goz charme canım

snapshotcomparisonhcornbq8.jpg

solotica fomunda didemin lenslerine mutlaka bakmalısın canım

Canım soloticalar üç tür.
corlar haresiz cembersiz
charmelar hareli ve cerceveli.corların rengi sarıya donuyor,solduruyor goz rengini.charmelar daha hoş gosterıyor.
Solotica formunda didem arkadasımız charme mel almıstı,fotoları vardı.

sol göz cor sag goz charme canım

snapshotcomparisonhcornbq8.jpg

solotica fomunda didemin lenslerine mutlaka bakmalısın canım

o zaman kesınlıkle charmeymıs evet :)
marka olarakta soloctica dıyorsun o zaman yanı... ben arastırmaya baslayım o zaman nereden alabılırım...

bakıyorum dideme..

canım bırde gıalloya bak ıstersen raınbowda.soloticayı ya gg den getırteceksın yada yurtdısı sıparısı yapacaksın cunku

bianka peki aynen o göz renginin durusunu verebıldımı sana o lensler ? ben doğal durmasını ıstıyorum freshlooklarda yakından hareler fılan net bellı oluyor sanırım degıl mı.. yanı netten baktıgım resımler kadarıyla oyle gıbı duruyordu...

Çok yakına gelince hareler belli oluyordu tabi...Haresiz olanlar da fazla yeşil duruyordu ama senin göz rengin zaten açık olduğu için çok güzel taşırsın diye düşündüm.Bence gir bir lençiye hepsini denetiyorlardı ben Kadıköy'de bir yere gidiyordum, bir de ithal olanları var tabi onlar daha bir güzel.

Çok yakına gelince hareler belli oluyordu tabi...Haresiz olanlar da fazla yeşil duruyordu ama senin göz rengin zaten açık olduğu için çok güzel taşırsın diye düşündüm.Bence gir bir lençiye hepsini denetiyorlardı ben Kadıköy'de bir yere gidiyordum, bir de ithal olanları var tabi onlar daha bir güzel.

Canım ıstanbulda olsam netten almaya hıc gerek kalmayacak dedıgın gıbı deneyerek bakıcam ama malesef baska bır sehırdeyım bır sureliğine..burada da oyle bır ımkanım yok yanı vardır lens ama cok cesıt yada kalıtelı yoktur... yınede bakmıs olmakta fayda var haklısın...

bu arada ben 3 aylık degılde yıllık dusunuyorum...

böyle gözleri cok begenirimm masallah gözler güzel :nazar:
göz rengin acık bence istediğin gibi durabilir
solotica kullananların önerileri topiğine bi gir bak bence :dance:

X