Leslie Sansone ile yürüyorum

Kızlar merhaba
Forumda yeniyim. Düzenli olarak Leslie 3 Mil ‘i 2 haftadır yapıyorum ardından ise squat 15*3 yaparak egzersizimi bitiriyorum. Diyetle beraber hem kilo verdim ama kilodan ziyade vücudum çok hızlı şekillenmeye başladı harika bir kardiyo. Sonuçlar için haberleşmek üzere.

Kızlar merhaba
Forumda yeniyim. Düzenli olarak Leslie 3 Mil ‘i 2 haftadır yapıyorum ardından ise squat 15*3 yaparak egzersizimi bitiriyorum. Diyetle beraber hem kilo verdim ama kilodan ziyade vücudum çok hızlı şekillenmeye başladı harika bir kardiyo. Sonuçlar için haberleşmek üzere.
Merhabalar, ne güzel sporu hayatınıza dahil etmişsiniz :KK9:meyvelerini de toplamaya başlamışsınız :nazar: bu akşam inşallah biz de eşimle birlikte yapacağız Leslie'yi, kaytaran olmazsa :confused:

Bazi aksamlar hafif hafif yapıyorum enerji bulursam 🙂

Bugün yine tüm vücut pilates çalıştım. Dünün etkisiyle karın, bacak ve sırt kaslarımda yanmalar mevcut :KK9:

Baslagıc olarak tok tartıldım 64.4 cıkmıstım bugun ac 61.8 gordum sanırım 10 gun ıcınde 1.5/2 kg yakın gıtmıs gıbı gozukuyor

Baslagıc olarak tok tartıldım 64.4 cıkmıstım bugun ac 61.8 gordum sanırım 10 gun ıcınde 1.5/2 kg yakın gıtmıs gıbı gozukuyor
Çok iyi sonuç gerçekten canım, tebrik ederim :KK200: tam gaz devam böyle. Aynen birbirimizi motive edelim:KK15: ben de haftada 3 gün pilates yapıp, 2 gün Leslie ile kardiyo çalışmayı düşünüyorum. Buradan haberleşelim, yaza fit girelim:KK9::spor:

Kızlar selam
Tam 3 kg verdim ve yagdan gitmişti ramazanla birlikte gevseme oldu ve oruc yeme düzeni derken resmen diyet yapamıyorum hemen toparlanmam lazım
N NilPerisi canım merhabalar. Allah kabul etsin öncelikle :dua: yağdan 3 kilo gerçekten çok iyi, maşallah :nazar: ama haklısın, oruç tutarken spor yapmak, o düzene ayak uydurmak zor olabilir. Spora vakit ayıramıyorsan yediklerine biraz daha dikkat et bu dönemde. Ramazan bitince yeniden bize katılırsın. Güzel haberlerini bekliyoruz :KK28:

Ben Leslie Sansone'a baslıcam diye niyetlenmiştim ama Slim in 6 ya devam ediyorum. Bugün 5. günüm. Yavaştan artık Leslie Sansone da eklesem iyi olacak en azından 2 mile. Slime in 6 cok terletiyor Leslie daha durağan kalıyor ikisi birlikte iyi olacak gibi. Şu an yememi hala düzeltemedim fazla kalori tüketiyorum yoksa artık kilo vermeye baslayacağım.

Ben Leslie Sansone'a baslıcam diye niyetlenmiştim ama Slim in 6 ya devam ediyorum. Bugün 5. günüm. Yavaştan artık Leslie Sansone da eklesem iyi olacak en azından 2 mile. Slime in 6 cok terletiyor Leslie daha durağan kalıyor ikisi birlikte iyi olacak gibi. Şu an yememi hala düzeltemedim fazla kalori tüketiyorum yoksa artık kilo vermeye baslayacağım.
Slim in 6 kesinlikle çok çok başarılı bir program. Ben de level 3'e kadar 3 hafta boyunca düzenli yaptım ancak lunge hareketi nedeniyle dizlerimde şiddetli ağrı olmaya başlayınca bıraktım. Slim in 6 tabiki çok daha fazla kalori yaktırıyor ama çok dikkatli yapılması gerek. Şu an dizlerimi yormadığından tekrar Leslie ve pilatese yöneldim. Dikkatli yaparsanız çok faydasını görürsünüz Debbie'nin.

Slim in 6 kesinlikle çok çok başarılı bir program. Ben de level 3'e kadar 3 hafta boyunca düzenli yaptım ancak lunge hareketi nedeniyle dizlerimde şiddetli ağrı olmaya başlayınca bıraktım. Slim in 6 tabiki çok daha fazla kalori yaktırıyor ama çok dikkatli yapılması gerek. Şu an dizlerimi yormadığından tekrar Leslie ve pilatese yöneldim. Dikkatli yaparsanız çok faydasını görürsünüz Debbie'nin.
Zaten ancak 1. seviyesini yapıyorum cok önceden 2.seviyeye geçmiştim ama yok bu sefer sadece ilk seviyeden ilerleyeyim diyorum. Çok terlediğimi hissediyorum. Bu ve Leslie ile en azından hareket etmiş olurum diyetim tam oturana kadar. Çünkü hala biraz fazla kaçırdığım oluyor maalesef :KK43:

Zaten ancak 1. seviyesini yapıyorum cok önceden 2.seviyeye geçmiştim ama yok bu sefer sadece ilk seviyeden ilerleyeyim diyorum. Çok terlediğimi hissediyorum. Bu ve Leslie ile en azından hareket etmiş olurum diyetim tam oturana kadar. Çünkü hala biraz fazla kaçırdığım oluyor maalesef :KK43:
Diyetinize dikkat ederseniz iyi sonuç alacağınıza eminim. Yaptığınız her şeyi kendiniz için, daha iyi olmak için yapıyorsunuz. İnsan bunun farkına varınca her şeyde daha istekli oluyor :KK28: Şans sizinle olsun :KK200:

Leslie Walk it off in 30 days burn+firm yapıldı. Spor öncesinde Hindistan cevizi yağlı Türk kahvemi içtim. Şimdi de yeşil çayımı içeceğim :kahve:

X