Leslie Sansone ile yürüyorum

Bugün başladım yapmaya inşallah düzenli bir şekilde Leslie yapıp yediklerime de dikkat edeceğim . Sahurdan önce 3 mil yapıldı ✅ yarın gün içerisinde tartılacağım kilomu merak ediyorum. şu süreçte epey kilo aldım galiba 😢

Bugün başladım yapmaya inşallah düzenli bir şekilde Leslie yapıp yediklerime de dikkat edeceğim . Sahurdan önce 3 mil yapıldı ✅ yarın gün içerisinde tartılacağım kilomu merak ediyorum. şu süreçte epey kilo aldım galiba 😢
Merhabalar, konuma hoş geldiniz. Maalesef bu dönem en çok kilo alınan dönem, bir de uzunca bir süredir herkes evinde, kilolar, yağlar arttı da arttı. Ama her şey bizim elimizde. İstersek bu durumu tersine çevirebiliriz. Vaktimizi spor yapma, daha sağlıklı beslenme yönünde değerlendirirsek alamayacağımız sonuç yok. Arada ben de gevşiyorum, sonra aynaya bir bakıyorum, hoop göbek çıkıvermiş. Sonra geri başlıyorum spor yapmaya. Leslie gerçekten başlangıç olarak çok iyi hem motive edici hem de çok yorucu değil, özellikle de benim gibi diz sıkıntısı çeken biriyseniz. Düzenli yaparsanız, tabi beslenmenize de dikkat ederek, kesinlikle faydasını görürsünüz. Bu aralar ben ara ara Youtube'da Ecece adlı kanaldan uzun pilates seansları da yapıyorum vakit buldukça. Tavsiye ederim, kaslarınız hem çalışıyor hem dinleniyor. Haberlerinizi bekliyorum :KK54:

Merhabalar, konuma hoş geldiniz. Maalesef bu dönem en çok kilo alınan dönem, bir de uzunca bir süredir herkes evinde, kilolar, yağlar arttı da arttı. Ama her şey bizim elimizde. İstersek bu durumu tersine çevirebiliriz. Vaktimizi spor yapma, daha sağlıklı beslenme yönünde değerlendirirsek alamayacağımız sonuç yok. Arada ben de gevşiyorum, sonra aynaya bir bakıyorum, hoop göbek çıkıvermiş. Sonra geri başlıyorum spor yapmaya. Leslie gerçekten başlangıç olarak çok iyi hem motive edici hem de çok yorucu değil, özellikle de benim gibi diz sıkıntısı çeken biriyseniz. Düzenli yaparsanız, tabi beslenmenize de dikkat ederek, kesinlikle faydasını görürsünüz. Bu aralar ben ara ara Youtube'da Ecece adlı kanaldan uzun pilates seansları da yapıyorum vakit buldukça. Tavsiye ederim, kaslarınız hem çalışıyor hem dinleniyor. Haberlerinizi bekliyorum :KK54:
HoşBulduk 🥰 inşallah hep birlikte güzel sonuçlar alacağımız günlerimiz olur 🌸 desteğiniz ve önerileriniz için teşekkür ederim 💖 güncel kilom : 61.7 yaklaşık 5-6 kilo almışım 2 ay içerisinde hedefim sağlıklı bir şekilde vermek ✅ elimden geldiği kadar aktif olacağım

Bu leslie bir beni terletmiyor sanırım. Gerçekten hiç bir şey hissetmiyorum leslie yaparken. Sanırım HIIT cardiolara alıştım.

Bu leslie bir beni terletmiyor sanırım. Gerçekten hiç bir şey hissetmiyorum leslie yaparken. Sanırım HIIT cardiolara alıştım.
Merhabalar. Evet hiit yapmaya alıştıysanız terletmemesi çok normal. Size çerez gibi gelecektir :) Leslie'nin de bir iki adet hiit olan yürüyüş programı var, walk to the hits party songs ve walk to the hits radio remix gibi. Belki onları deneyebilirsiniz, onlar daha tempolu.

Bu aralar pek Leslie yapmıyorum, daha çok tüm vücut pilates çalışıyorum. Bugün 45 dk tüm vücut pilates yaptım. :KK49:

Leslie yaptım bende zayıflarken
Ama bıraktım uzun zamandır
Sıkılmıştım
Dün 2 mil yaptım tekrardan iyi geldi
Yarın 3 mil yapmayı hedefliyorum umarım yapabilirim
Dışarda yürüyüş yapamıyoruz malum Leslie kardiyo olarak hem yorucu değil hem de hareket ettiriyor !
Valla gaza geldim burayı okurken umarım şu bayram karantinasında her gün yaparım 🙏

Leslie yaptım bende zayıflarken
Ama bıraktım uzun zamandır
Sıkılmıştım
Dün 2 mil yaptım tekrardan iyi geldi
Yarın 3 mil yapmayı hedefliyorum umarım yapabilirim
Dışarda yürüyüş yapamıyoruz malum Leslie kardiyo olarak hem yorucu değil hem de hareket ettiriyor !
Valla gaza geldim burayı okurken umarım şu bayram karantinasında her gün yaparım 🙏
Merhabalar. Başlamışsınız artık, pes etmek yok! Bugün 3 mili yaptığınız haberini bekliyorum :KK3: Bayram karantinasında ve sonrasında her gün yaparsınız umarım. Dediğiniz gibi dışarıya da çıkamıyoruz, yiye yiye kilo da aldık, bir an önce toparlanma zamanı :KK54:

Kaç dakika sürüyor 5 mega miles ve 5 really big miles? Ben hep 3 mil yapıyorum ama arttırmak istiyorum
Merhabalar. 5 mega miles 1 saat 23 dakika, 5 really big miles ise 1 saat 28 dakika sürüyor. Sürekli onları yapmak zor, vakit alıyor ve yoruluyorsunuz, motivasyon kalmıyordu bende ertesi gün yapmak için. Walk to the hits party songs ve walk to the hits radio remix gibi daha hızlı hiit tarzında, daha çok kalori yaktıran yürüyüşleri var. Daha eğlenceliler. Onları da deneyebilirsiniz.

Merhabalar. Başlamışsınız artık, pes etmek yok! Bugün 3 mili yaptığınız haberini bekliyorum :KK3: Bayram karantinasında ve sonrasında her gün yaparsınız umarım. Dediğiniz gibi dışarıya da çıkamıyoruz, yiye yiye kilo da aldık, bir an önce toparlanma zamanı :KK54:
Bugün 2 mil yaptım maalesef
Ev işi temizlik yoruldum
Ama yine yaptım
Kol falan çalıştım
Yarın iyi spor yapıcam ama 3 mil artı kalça çalışı am 👍

X