LGBT ve pedofili

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sikayet ettim bunu. Bu LGBT'lilere nefret sacmaktan baska birsey degildir. Aynisini biri müslümanlar icin derse ne olurdu? Niye senden olmayani bu kadar nefret ediyorsun? Sana ne gibi bir zararlari oldu?

Bu konunun bilimsel yani yok. Kinsey'i kullanarak ve bunu yari bilimsel yari yalan dolan iftira ile nefret kusmak istiyorsun sadece. Umarim ban yersin.

Cinsellik yaşının 18 yaş altı olması her durumda sakıncalı.
18 yaş altı reşit bile kabul edilmezken cinsellik konusunda çocuk gelinden ne farkı var?
18 yaş altı anne-baba olan, kürtaj olan çocukların sayısı azımsanmayacak kadar çok.

18'den 16'ya, 16'dan 14'e, 14'ten kaça iner?

İnmez demeyin iner.

16 yaşında 16 yaşında baska bir ergenle cinsellik yaşamak başka, 16 14 yaşındaki kız çocuğu ile evlenen 20-30-40-50-60 l erkekler baska şey demek.

Hala sapla samanı karıştırıp ortaya saçıyorsun, LGBT yi pedofiliye ve hatta zoofiliye eşitliyorsun. Dur bakalım o zaman dünyayı başka ne tehlikeler bekliyormuş, ahlaksız batının yanında iffetli islam dünyasında neler oluyormuş!!

"Muslim clerics resist Pakistan’s efforts to end child marriagd"
https://www.washingtonpost.com/nati...ory.html?noredirect=on&utm_term=.19af7c03fb81

"A Muslim cleric whose marriage to a 12-year-old girl triggered controversy in Indonesia has been detained along with the girl's father on suspicion of violating the child protection law, police said wednesday "
http://www.nbcnews.com/id/29753127/...a-cleric-detained-marrying-girl/#.W2-JbtEpChA

"CAIRO, Nov 14 2012 (IPS) - An ultraconservative Salafi cleric recently sparked outrage among Egypt’s liberal circles when he attempted to justify his opposition to a proposed constitutional article that would outlaw the trafficking of women for sex."

Speaking on privately-owned Al-Nas satellite channel, Sheikh Mohamed Saad El-Azhary said he feared the proposed article could conflict with the local practice of child marriage. He explained that in Egypt, particularly in rural areas, there is a culture of marrying off girls as soon as they hit puberty "
http://www.ipsnews.net/2012/11/radical-clerics-seek-to-legalise-child-brides/

"A Turkish cleric supports marriages between children and adults – but others in the country slam such unions as child rape.

Nureddin Yildiz, 58, president of the Social Fabric Foundation, said Jan. 10 that Islam imposes no age restrictions for marriages, Central European News reported.

“Children can even marry before puberty,” he said. “There can be marriages between children or between a child and an adult. For example, a marriage between a 7-year-old girl and a 25-year-old man, or a 7-year-old boy with a 25-year-old woman. There are no inconveniences preventing their marriage.”

https://nypost.com/2015/01/19/turkish-cleric-advocates-marriage-between-kids-and-adults/

Çocuklarla cinsel ilişkinin anormal karşılandığı adına pedofili dendiği yerlerden gelseniz / gelsek oturun eleştirin diyeceğim de, tam tersi yerden geliyorsunuz/geliyoruz . Bizi bize anlatmayalım oldu mu!
http://www.ensonhaber.com/16-yasindaki-cocukla-iliskiye-giren-22-kisi-serbest-kaldi-2015-06-21.html

Gercek islam bu degil

Çinde 14 müş .

Çinde 14 müş .
Ben bu konuyu "dünya nereye gidiyor" demek için açtım.
Dine saldırıya dönüştürmeye çalışanlar var.

Bu yüzden çoğuna cevap vermiyorum.
Burada doğuyla batının ya da kuzeyle güneyin suç oranlarını yarıştırmıyoruz.

Yakında her anormal şey normalleşecek diye korktuğumu ifade ediyorum.
Bilimsel çalışmaların bilimselliği konusunda şüphelerimden ve benzer yorumlardan bahsediyorum.

Hicbir yere kaymadan dini karıstirmadan konusulabilseydi keşke .

Bu evrimin bir parçası insanlık gerek cinsel gerek zihinsel gerek fiziksel çok yönlü bir şekilde değişmeye tabiri caizse mutasyon haline devam ediyor.
Kinsey’ in aslında o dönemlerde anlatmak istediği ve farkettiği bu araştırmanın şuan ilerlemiş haliyle görebiliyoruz.
Kaldıki arkeologların buluntularıyla sabit ilk çağdan itibaren eşcinsel ve zoo cinsel ilişkiler yaptıkları resimlerle ortaya çıkmıştır.
Lgbt ile ilgili de bunun gerçekten hormonlarla kanıtlandığı durumda gen kodlamasındaki hata olduğundan kaynaklı baskın olan hormonun cinsiyeti olduğunu kabul ederim. Diğer türlüsü ne kadar artık geçerli olmasada bana göre dış faktörler nedeniyledir.
Hepimizi hormonlarımız ve nöronlarımız kontrol ediyor, neticede biz de birer düşünebilen, hissedebilen konuşabilen, canlılarız sadece.En büyük farklarımızdan biri eğitiliyor olmamız ve öğrenme kabileyetimizin diğer canlılardan daha iyi oluyor olması.
Yaşama şekillerimize dayanarak paleolitik çağdan beri toplu ve birbirimizle iletişim halinde yaşamaya başlamışız o dönemlerden itibaren yaşamı kolayşaştırmak adına fiziksel ve ahlaki kurallarımız olmuş.
Ben kendi adıma eğitimsiz ve belli bir ahlak vicdan ikilemi olmayan insanların bu tür suç ve yönelimlere doğru gittiğini düşünüyorum. Biraz ordan oraya oldu ama fikirlerimi paylaşmak istedim. İyi günler.

Bu konunun kapatılmaması beni hayretlere sürükledi !! Lgbt lere bumu denmek isteniyor yani ... Bilerek yazmadım. Hani bu forumda kimsenin görüşüne dinine hakaret iftira yasaktı ?

Lütfen manipülasyon yapma. Kimse hiç birşeye saldırmıyor senden başka!,,. Eğer biraz daha bu altı boş iddialarına devam edersen, ciddi olarak seni şikayet edeceğim gerekli mercilere, özellikle açtığın bu saçma konuyu da bütün LGBT derneklerine yollayacağım haberin olsun. Alıntılamadan da bir daha ithamda bulunma lütfen.

Bu konunun kapatılmaması beni hayretlere sürükledi !! Lgbt lere bumu denmek isteniyor yani ... Bilerek yazmadım. Hani bu forumda kimsenin görüşüne dinine hakaret iftira yasaktı ?

LGBT azınlık da ondan, ne zamandan beri azınlıkların hakları bu ülkede korunuyor ki, bugün de korunsun. Herkesin kötüsünü bulmuşlar vuruyorlar abalıya.

Modernligin cinsellikten gectigini dusunenler oldukca ki yeni nesil baya ileri goruslu(!) bu konuda... 14 degil 12 yede iner 11 ede.. nerde cocukluk nerde genclik. Korkunc!!!

Modernligin cinsellikten gectigini dusunenler oldukca ki yeni nesil baya ileri goruslu(!) bu konuda... 14 degil 12 yede iner 11 ede.. nerde cocukluk nerde genclik. Korkunc!!!
Lgbt ye taktılar, bu haberi paylaştım ama umursayan yok.
Abd'de sanırım, 10-11 yaşında bir çocuk homoseksüel olduğunu söylemiş arkadaşlarına (o yaşlarda cinsel yönelimi kavrayabilir mi çocuklar bilmiyorum).
Arkadaşları dalga geçmiş, çocuk intihar etti ve hayatını kaybetti.

Bu akım, moda veya adı her neyse, cinsel tercih veya özgürlük, çocukların çocukluğunu elinden alıyor, çocukluklarını yaşayamadan yitiriyoruz.

bu konuya kimisi dogustan diyor kimiside cevreninde etkisi oldugunu soyluyor. Bu tarz orneklerdeki kisileride, unluleri vs. Tabiiki ornek aliyo cocuklar. O yastaki cocugun akli dersinde oyununda olmasi gerekir.. biz oyleydik yani. O yasta lezbiyenlik gaylik nedir bilmiyodum bile muhtemelen. Zaman degisti canim, onune gecilemiyor bazi seylerin. Pedofoli vs. Eskidende vardi bu kadar duymazdik belki.. simdi birde bu tarz birseyin varligini bilenler ve ozenenler var tabii. Pedofoli sapikliktan baska birsey degildir.

Ha lgbt filan, ok herkes istedigi gibi yasasin diyelim. Ulkemizde onunda suyunu cikariyolar dogruya dogru. Turkiyeyi sikayet ediyolar ama gaylerin evlenebildikleri ulkelerde bile bazi bolgelerde.. ozellikle koyu katolik olanlar bunlari disliyolar. Dusun ki ulkede yasal olarak gay evliligi yapabiliyolar. Turkiye cokta geri kalmis sayilmaz bu konuda, cikip gayiz leziz diye yuruyus yapip pankart acabiliyolarsa soyledikleri kadar korkmuyolar demekki

İnsanlar doğuştan veya sonradan ne isterse onu olsun, beni bu kısmı ilgilendirmiyor.
Bunun şaibelerle bilimselmiş gibi dayatılması canımı sıkıyor.

Atalarımız diyor ya kötülüğün şuyuu(yayılması), vukuundan(gerçekleşmesinden) kötüdür.

Bu kadar algı, reklam, gösteriler vs zayıf iradeli insanları da olmadıkları şeylere yöneltiyor.

Örneğin; instada son akım, yere düşmüş gibi foto çekinmek. Ve bunu yapanların çoğu aklı başında(!) yetişkinler.

İnsanlar telefonlar akıllandıkça IQ kaybı yaşıyor sanki.

O sozu cok seviyorum..insanlara biseyler oldu zaten:)) o yere dusmeler akimlar.. ekranda ne gorsek aynisini isteyip aynisini yapiyoruz. Ve dedigin gibi neyin reklami yapiliyosa cocuklar gencler onlari taklit ediyolar. 12-13 yasindakilerin elinde telefonlar. Maalesef bu dediklerimizi kacinilmaz yapiyor...

Moda desek sıkıntı yok, geçer gider.

Ama normalleştirmek, bilimsel adı altında şaibelere dayandırmak "dokunulmaz" kıldığı zaman sıkıntı büyüyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…