Liliththetis'in Başarı Öyküsü 15 Kilo Verdi

LilithThetis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2012
20
0
Arkadaşlar ben forumda yeniyim ama hemen anlatmak istedim bunu. ben 87 kilodan 54 kiloya düştüm. bunu 1 seneden daha az bir zamanda yaptım inanıyorum ki istenirse her şey olur azim ve kararlılık her şeyi çözer yaşımın genç olması bana avantaj sağladı ama oldu. işe ilk önce çevrenizi değiştirmekle başlayın, sizi kilolarınızla da seven, farklı gözle bakmayan insanlarla birlikte olunca insanın direnci kırılmıyor. ilk 2 ay süreç çok hızlı işliyor sonra kilo vermem durmuştu benim yine de pes etmedim diyete devam ettim önemli olan da bu, kararlılık. sonra yeniden kilo vermeye devam ettim. alışverişe gitmiyordum hep aynı şeyleri giyiyordum 15 kilo verdiğimde ilk kez alışverişe çıktım ve eski bedenimi istedim içinde yüzüp daha küçük bedeni görevli kızdan istemek kadar hiçbir şey mutlu etmedi beni ve bu mutluluğu çikolatalı pastaya tercih ettim :) şu an tek sorunum çatlaklarım ve sarkmış vücudum ama inanın bana hayatınız değişiyor bunu yapacak güç hepinizde var elimden geldiğince size destek olmaya çalışırım. hepinize başarılar diliyorum.

merhaba
tebrik ediyorum sizi.:KK9: bende 87 kilodan 57 kiloya düşmüştüm bir zaman. :KK34: şimdi yine diyetteyim.:KK37:
benimde sarkık göbek ve kollarım var malesef.ne yapsam sıkılaşmıyor artık :KK50:

tebriklerde diyetinde ne vardı tam isteğim kiloyu vermişsiniz birde fotoğraflarınız olsa daha güzel olur :) tekrar tebrkler

benim ablamda aynı 87 kilodan 56 kiloya düştü .ben 54- 55 kiloyum .aynıyız.hatta o daha zayıf görünüyor.nedeni çok yürüyüş yapması.sıkılaştırdı vucudunu.
boyuda 162 falandı.senelerdir çok kiloluydu.yemeği azalttı.yürüyüş hemde hızlı yürüyüş çok önemli.saatlerce yürüdü.bol su içti. ekmeği kesti.tatlıyı kesti.sonuç mükemmel
kutlarım sizi.

tebrik ederim. şu an tam olmak istediğim kilodasın.
ben de diyetteyim. 4 ayda 19 kilo verdim. 70 kiloyum şu anda.
vücudun neden sarktı peki spor yapmadın mı?

tebrik ederim
hergün buraya uğrayıp yeni bir başarı öyküsü varmı diye bakıyorum
yeni öyküler beni heycanlandırıyor

bu zayıflama sürecinde neler yaptığını anlatırsan sevinirim
tekrar tebrikler.

tekrar merhaba arkadaşlar sitede yeni olduğum için fotoğraflarımı ilerleyen günlerde yüklemeyi düşünüyorum. sarkmamın nedeni spor yapmamamdı ama zayıflamaya üniversiteyi kazandığım yıl hız verdim ve kilolarımı geri almamam biraz da hareketli yaşamla tanışmamdan oldu. ilk zamanlarda o kadar zorlandım ki, yemek yemeye bayılırdım acıktığım için değil hoşuma gittiği için yemek yerdim ben :) ağlasam da açlıktan kıvransam da çok az yemeyi öğrendim, tatlıyı, yağı, ekmeği hayatımdan çıkardım başardığımı gördükçe bırakmak istemedim. açlığa alışınca mideniz küçülüyor her şey daha kolay oluyor ben şu an diyet yapmasam da çok ağır yemekleri midem kaldırmıyor eskisi gibi. tabii artık arada bir tatlı da yiyorum mantı da... ama bunlardan tamamen vazgeçmem gereken bir süreç olmuştu. ilk 4 ayı atlatırsanız gerisi çok kolay sporu ihmal etmeyin derim :) vücudunuz en geç 2 yıl içinde sarkıklarını toparlayacaktır zaten. bir de bir şey yerken acaba bunu yemek mi yoksa elbiselerimin içinde güzel durmak mı beni daha çok mutlu eder diye düşünürseniz kendinize engel olabilirsiniz, ben bunun savaşını verdim ve başardım inşallah sizler de başarıcaksınız benim gibi bi insan yemek yememeyi başarabildiyse herkes yapar çünkü :)

Hikayen benimkine çok benziyor bende 87 kiloyla başladım diyete 6 kilo verdim...
Kilolarımı verdikçe çok ama çok mutlu oluyorum...
Azmin içinde seni tebrik ediyorum..

bigün oturup şuraya bende yazabilecek miyim acaba ama ben deli gibi yiyorum bayılıyorum yemek yemeye imkansız benim için heralde

Öncelikle tebrik ediyorum. Çok güzel bir başarı. Seni şuan çok iyi anlayabiliyorum. Sadece gerçekten ve yürekten istemek, kararlı olmak yetiyor. Umarım bu başarınız herkese destek olur

Eki Görüntüle 334794

merhaba

tebrk ederm canım bendeb hırs yaptım beynde btrdm 15 senede aldığım kiloları 1 ayda vermeyi beklemyorum ama zmanla bende başarıcam sennde değin gb kararlı olmak çok önmli bu süreçte bende kararlıyım başarıcam... spora gdyorum bende ama sarkmalar olurmu dye merak edyorum yaa

X