Limon mucizesi!

ben bunu 1 hafta boyunca her ün yaptım sonra haftada 1 e düşürdüm ama tekrarlmak lazım yoksa tekrar eski haline geliyo :KK53:

Bende deniyeceğim bakalım.Ama korkuyorum açıkçası.Çok fazla yanar :2: Bende bugün makinayla aldım.Hala yanıyor.Bacağımın iki yerini kaptırdım.Morardı :2:

özellikle bacak bakımına yazmak istedim. ben çok beyaz tenliyim arkadaşlar ve biyerimden kıl kopardımmı çok kızarıyor kızarıklık geçse bile ordan kıl koptuğu belli oluyor şeffaf bi tenim var yani =)). makina kullanamıyorum mahvediyor. ayda bir defa ağda yapıyorum. limon ve tuzu tüyleri azaltmak için kullanmaya başladım. ama onun yanı sıra bacaklarımı o kadar pürüzsüz yaptı ki ilk sürdüğünüzde biraz yakıyo ve kızartıyo ama sonra tertemiz oluyo ne kızarıklık ne leke ne batık hiç birşey kalmıyo. biçok kişi bacaklarından dertli biliyorum bu bilgi işinize yararsa ne mutlu bana. (özellikle kalın tuz)

her bölgeye oluyo mu yüze filan??

Arkadaşlar limon-tuz karışımına bende başladım. Bacaklarıma epilasyon sonrası uyguluyorum. Fakat herkes kalın tuzdan bahsetmiş. Ben bildiğimiz yemeklik tuzla yaptım. Olmaz mı? Bir de, illa ağda ya da epilatör ile alınca mı uygulayabiliriz bu kürü? mesela ben genital bölgeyi hayatta ağda ve epilatör ile alamam. Jilet kullanıyorum. Sürsem bu karısımı, yine de etki eder mi?

Son düzenleme:
Ben bu batik sorununu o kadar cok yasadim ki :- ( Gercekten usandim. Biraz killi oldugum icin 12 yasimda basladim genital bolgemi ve koltuk altlarimi agdalamaya. Sonra ama ne ugrascam dedim bastim jileti. 13 yasimda bi epilasyon yapim dedim. Bacak, kol alti, biyik, kollar.. her yeri. sonra batik oldu, sonra kil koku iltihabi. bu iltihabi tam 7 sene cektim. hep gecer bosver dedim kendime. izler kaldi hep.. bu sene basinda jilete dondum. izler azaldi. sonra tekrar agda, ama bu sefer gercek sir agda. yine olmadi, batik oldu. tekrar jilete dondum. ama yeter artik ben omrum boyunca boyle gezmek istemiyorum. sukurler olsun ki hormonal bi sorunum yok ama evlensem ayiplar kocam yani o derece. kucukken de dalga gecerlerdi benimle killi diye.. :- ( neyse simdi bu limon tuz olayini okudum. bir kere yaptim. insallah bu sefer Allahim nolur :- (

X