lk Gz arm Bir taneme..

cok sabirsizlaniyorum yahuu ulasamiyomi birisi arayinda ogrenelim Halayimiza baslayalimmmmmmm

saboom mavim elim yüreğimde haberlerinizi bekliyorum Allahım inşallah size nasip eder.........

saboom mavim elim yüreğimde haberlerinizi bekliyorum Allahım inşallah size nasip eder.........

canım sen nasılsın toparlandınmı biraz:teselli:

bu arada mavidende bugünmü gelicek sonuç
onu bilmiyodum canım kusura bakma
sende güzel haberler alırız inşallah:Saruboceq:

butterfly canim suanda oyle diyorsun ama
insallah cabuk toparlanirsin canim benim ve bebegine kavusursun pes etmek yok

kızlar benimde olmadı...bittim ben yaaaa...ağlamaktan helak oldum...eşim tek desteğim canım benim seni çok seviyorum ama sana bi çocuk veremiyorum affet beni aşkım affet...ben toparlanamıycam..kızlar allah yardımcımız olsun inşallah saboli pozitifi görür...

kızlar benimde olmadı...bittim ben yaaaa...ağlamaktan helak oldum...eşim tek desteğim canım benim seni çok seviyorum ama sana bi çocuk veremiyorum affet beni aşkım affet...ben toparlanamıycam..kızlar allah yardımcımız olsun inşallah saboli pozitifi görür...

canım yapma şu an acın çok taze seni çok iyi anlıyorum bende o evrelerden geçtim haftalarca kendime gelemedim ağlamaktan ama ne oldu hiç bişey ağlamak bişeye fayda etmiyoki kendini yıpratma böyle zamanı gelmemiş demekki bende kendime hep bunu söylemiştim bi daha hiç böyle bi yola girmem bile dedim ama bak şimdi 2.ciyi düşünüyorum zaman herşeyin ilacı seninde acın zamanla hafifliycek belki bebişin sana doğal yolla gelir bellimi olur kısmet bu işler Allah yardımcın olsun arkadaşım

çok üzüldüm...:çok üzgünüm:seni şimdi hiçbir söz teselli etmez biliyorum ama bir süre sonra toparlanacaksın ve tekrar ayağa kalkacaksın... tekrar deneyeceksin... o zamana kadar sana sabır diliyorum. inan hiçbir negatif sonuç pozitifi görüp, içinde büyüttükten sonra kaybetmekten daha acı değil çünkü ikisinide yaşadım biliyorum. Allah hayırlı pozitif sonuçlar nasip etsin.

mavi üzülme canım yolun çok başındasın.olacak inşallah.....ben 5 kez denedim o yüzden pes ettim sen daha yolun başındasın..Olacak inşallah ağla iyice rahatla ama üzülme nolur..... mafoldumben

üzülme bitanem anliyoruz hepimiz seni birdahaki sefere insallahhhhhhh .zamani var demekki INSALLAH sende hepimizde birgun meleklerimize kavusacagiz .ALLAHIN iizniyle.. pes etmek yok cnm sabir sabir ve dua baska yabcak biseyimiz yok allah yardimcin olsun dilerim en yakin zamanda mucizen gerceklesir.:Saruboceq:

ben istemiyorum artık kabullendim. eşim isterse belki bilmiyorum................

Cok üzüldüm cnm benim ... Seni cok iyi anliyorum ..
Keske elimizden birseyler gelebilseydi .. mafoldumben

Senin suanki söylediklerini ben daha tedavime baslamadan söylemeye basladim bilee ...
Icimde koskocaman bir korkuu var ve hic istek yok ...

Basarisiz olmak korkusu , ayni seyleri yasayacagim korkusu ...
Esim diyor ki : ne kaybederiz ... Eger olursa evladimiza kavusuruz .. olmassa ne kaybederiz ki ...
Ben hayallerimi , umutlarimi , psikolojimi kaybediyorum ...
Cekilen onca SIKINTILar , bunalimlar yanimiza kar kaliyor ..

Yoruldum artik ..Bu kez olcak diye bir umudum bile yok ...

Üzücü haberler duyunca büsbütün yikiliyor insan ..
insallah seboli olumlu sonuclarla gelir ...

Son düzenleme:
Biliyorum üzülme demek kolay hepimiz bu yollardan geçtik geçiyoruz da ama gerçekten üzülüp yıpratmayın kendinizi arkadaşlar olucak inşallah bir gün. Pes etmeyin bütün şartlarınızı zorlayın Herkezin bir zamanı var ben buna çok inanıyorum.

Cok üzüldüm cnm benim ... Seni cok iyi anliyorum ..
Keske elimizden birseyler gelebilseydi .. mafoldumben

Senin suanki söylediklerini ben daha tedavime baslamadan söylemeye basladim bilee ...
Icimde koskocaman bir korkuu var ve hic istek yok ...

Basarisiz olmak korkusu , ayni seyleri yasayacagim korkusu ...
Esim diyor ki : ne kaybederiz ... Eger olursa evladimiza kavusuruz .. olmassa ne kaybederiz ki ...
Ben hayallerimi , umutlarimi , psikolojimi kaybediyorum ...
Cekilen onca SIKINTILar , bunalimlar yanimiza kar kaliyor ..

Yoruldum artik ..Bu kez olcak diye bir umudum bile yok ...

doğru diyorsun canım..
aynı endişe bende de var..
olmadığında da çok şey kaybediyoruz aslında..
aldığımız onca ilaç çektiğimiz sıkıntılar git geller cabası..
eşlerimiz sadece sperm veriyorlar işleri bitiyor..
9 ekimde çıkacak sperm sonucuna göre karar verilecek aşılama mı tüp bebek mi..
ama heyecanlı değilim..
daha çok zor geliyor sanki..
spermler iyiyken takiple boşa zaman geçirttiler kistlerle doğum kontrol haplarıyla uğraştım durdum..

mavi üzülme demek olmuyor canım..
Allah sabır versin çabuk toparlan inş..
elbet bizler içinde zamanı gelicek..

X