lk Gz arm Bir taneme..

kızlar kan verip geldim
sonuç henüz çıkmadı
ama eve gelirken idrar testi almıştım
negatif çıktı
ümidi kesin mafoldumben

canim daha adet bile olmadin sen kani bekliyoruz cnm insallah iyi sonuc olur

saboli umudunu yitirme kan testını bekle bence idrar testınde yanılgı payı olabılıyor dr söyledi bunu bana

kızlar kan verip geldim
sonuç henüz çıkmadı
ama eve gelirken idrar testi almıştım
negatif çıktı
ümidi kesin mafoldumben

saboli mrb cnm normal hamileliklerde bile insanlar regli günü en az 3-4 gün geçtikten sonra bakıp hamile oldukları çıkıyor ortaya dur senin ki anca kanda belli olur boşuna 12. gün gelin demiyorlar. Adetin başlasa bile mutlaka kanda bakılmalı 12. gün. Kendini boş yere üzme cnm İnşallah güzel haber vereceksin bize.

kızlar benimde olmadı...bittim ben yaaaa...ağlamaktan helak oldum...eşim tek desteğim canım benim seni çok seviyorum ama sana bi çocuk veremiyorum affet beni aşkım affet...ben toparlanamıycam..kızlar allah yardımcımız olsun inşallah saboli pozitifi görür...

mavimmmmm canım çok üzüldüm inan ama sakın umudunu yitirme şu an öyle düşünmen normal canım. hepimiz bu yoldan geçiyoruz canım rabbimin bize bir sınavı bu bakarsın bu tedavi sonrası kendiliğinden gelecek topikleri dolaş bir oku canım böyle kişide çok yeterki allahım ol desin canım

canım sabom Allah sabır versin arkadaşım.İnşallah olacak canım bir dahaki sefere......
nolur kendini yıpratma. seni çok sefiyom sabom ya........
ayy çok üzüldüm çokk.............. mafoldumben senağlama

canım yaaa inan en çok üzülenlerden birirde ben oldum şu an ne sölesek seni teselli etmez biliyorum ama inancını gücünü sakın yitirme Rabbim tez zamanda gönlüne göre verir inş :KK43:(

butterfly's cnm sanıırm seninde negatif :KK43:(
Allah doğru zamanda hayırlısıyla yollayacak meleklerinizi ben inanıyorum Rabbim gönlünüze göre versin inş :KK43:(

mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben

sabo canım ağlattın beni yazılarınla canım rabbim tez zamanda meleğine kavusmayı nasip eder inşallah yazın çok duyguluydu.okadar içten yazılmıskı ağlamamak elde değil mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben

mavi canim ve sabo kizlar allah sabirlar versin
bu iste negatifi gormekte vardi siz istenmeyen tarafta kaldiniz bu sefer
ama insallah bir dahaki sefer sansiniz daha yuksek ve pozitifi alirsiniz allahin izni ile
hayirlisi boyleymis

:sinifsinif::sinifsinif:sinifsinif:ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN sizi oyle iyi anliyorumki 6 kez bende yasadim o duygulari ama asla pes etmek yokkk inseallah ALLAH KERIMMM

saboli ve mavi,ne desem boş şuanda biliyorum ama çok üzüldüm ikiniz içinde.rabbimden hep hayırlısını istiyoruz.olmayınca üzülüyoruz ama hayırlısı böyleymiş demekten başka hiçbirşey gelmiyor elimden:teselli:

saboli nerdesin arkadaşım?rabbim üçümüzede negatifi yazmış bu sefer...ne yapabilirizki kaderimize razı olmaktan başka...hayırlısı olsun ne yapalım sıkma canını:gitme:

benim için iki satırda olsa teselli cümlesi yazanlardan allah razı olsun destek oldunuz zor anımda...biliyomusunuz iyiki çalışıyom kafam dağılıyor hiç olmazsa...evde olsam günlerce ağlardım biliyom kendimi..gerçi hala yalnız kalınca çeşmeler açık ama geçecek inşallah...o miniklere bakıp diyorum bazen bir tanesi benim olamazmıydı allahım bir tanesi yaaa..:sinifsinif:

X