Lohusa depresyonu boşanma

Merhaba 19 günlük anneyim yani lohusayım ve psikolojim bozuldu eşim ve kaynanam bozdu sürekli ağlıyorum deprem bölgesindeyim evim yok kaynanama geldim eşimin ısrarları üzerine doğumdan önce ve doğumdan bir hafta sonraya kadar hersey iyiydi sezeryan doğum yaptım eşim indirdi kaldırdı beni 4 gün baktı geceleri gelip bebeği beşikten alıp emzirmem için kucağıma verdi ben büyük çoçugumşa yatıyorum deprem kızımı etkiledi korkuyor pazar günü bebeğin beşiğindeki yatakları kaynanamla çıkardılar bebeği yanıma koydular kızımı beşiğe kızım 4 buçuk yaşında ağlıyor yatmak istemiyor beni istiyor zorla yatırdılar bir saat sonra uyandı çocuğum anne ben korkuyorum dedi gel yanıma kızım dedim zorla ameliyatlı halimle aldım yanıma iki çocuğu ama onun öyle ağlamasını yapılanı kaldıramadım sırf gece gelip bebeği bana vermemek için anne oğul bunu yaptı ayak ucumda kızım yattı yanımda bebek ama ben yanımdaki bebeği bile dönemediğim için sağa sola rahatlıkla zorla alıp bıraktım iki gün sonra eşim bana niye bebeğin bezini sen değişmiyorsun niye bakmıyorsun dedi bebeğin bezini değişmeye başladım daha dikişlerim alınmamış eğilemiyorum bile ben sürekli ağlıyorum elimde olmadan suan daha ağlıyorum sesimi çıkarmadım sonra pazar oldu ikimiz ikinci tur seçim için oy vermek için çıktık ikematgamımız eski evin oradaki okulumuz oy verdik arabaya bindik bana dedi seni boşayacağım aileme rezil ettin beni dedim ne yaptım dedi suratın 40 karış dedim siz bana bakmamak için bebeği yanıma attınız kızımı yanımdan kaldırdınız dedim hala kendi bildiği okuyor evden çıkarken hastaneye götür dikişleri göstereyim demiştim söylenerek hastaneye götürdü bu olaylardan önce kardeşime demiş gel ablana bak sanki benim kardeşim mecbur anasının evinde bana bakmaya ilk çoçuğumda kardeşim evime geldi 40 gün bana baktı bebeği kucağıma hep o verdi bebeğin üstüne başını bezini kardeşim değişti şimdi bana böyle yapıyor eskiden korkardım boşanmaktan şimdi korkmuyorum her gün mutsuz olup ağlayıp modum düşmekteler üç gün ağlarım belki.annemlere daha bişi demedim ev bulmak için bekliyor bizi eve yerleştirip öyle boşaycakmıs dedim bebeğin ne suçu var yazık değil mi madem böyleydi ne diye istedin çocuk olan yeterdi dedim
Ben hakkımı helal etmiyorum kızımı benden ayırmalarını affedemiyoruz Allah sorsun hesabını…
Annenize niye gitmiyosunuz cocukları alıp?Lohusa kadına sunu yapanı öyle bi bosarımki,nerden geldiğini sasırır.Ruh hastası pislik.

X