Saç Rengi ve Saç Boyama Loreal Casting Sunkiss Jel Renk Açıcı işe yaramadı??

bloodstream

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2013
32
1
Merhaba arkadaşlar bu ürünü dün gördüm saçımın aralarına hafif ışıltı atmak için kullanabilirim diye düşündüm ve aldım. Ne kadar açtığını görmek için önce bir tutamında deneyeyim dedim, aldım saçımın bir tutamına sürdüm kutunun üstünde yazan kullanım önerisine göre kurutma makinesiyle kuruttum ve hiçbir değişiklik olmadı. İnternette kullananların fotoğraflarını videolarını falan da gördüm ama bende neden işe yaramadı ki acaba kullanan var mı bu ürünü?
frame1-img1.png

kutunun altında açıklama var resimli, bakarsan görürsün..aşamalı renk açıcı ibaresi var. ilk seferde bişey olmaması normal. bi kaç gün arayla birkaç kez aynı işlem tekrar edlmeli bildiğim kadarıyla.ayrıca boyasız saçlara uygun bi ürün

Açıklamaları okuyarak yaptım zaten hepsini. Saçlarım boyasız koyu kahve. Yarın tekrar deneyip güneşe çıkayım bu sefer bakalım ne olacak

Tek seferde açılmıyor, arkadaşımın ki 3.-4. uygulamada açılmaya başladı.
Şu konuda da uyarmak isterim, youtube daki sunkiss videolarındaki rengi elde edemeyebilirsiniz zira arkdaşımınki biraz turuncumsu renkte açıldı.

Tek seferde açılmıyor, arkadaşımın ki 3.-4. uygulamada açılmaya başladı.
Şu konuda da uyarmak isterim, youtube daki sunkiss videolarındaki rengi elde edemeyebilirsiniz zira arkdaşımınki biraz turuncumsu renkte açıldı.
aynen saçların kahveyse turuncu açılır.. küllü cila geçmen gerekir üstüne.. saçların boyasızsa direk küllü boyayla rengini açabilirsin o kadar yıpranmaz da hem, sonuçta bu sunkissin içinde açıcı falan var bir de 3 4 defada anca etki ediyormuş, e ne anladım ben bu işten yani..

Koyu saçta pek işe yaramıyor diye biliyorum. Bende denemiştim çünkü. Açık karamel saçlarım, ona rağmen çok belirgin değildi.

Alırken mağazadaki benimle ilgilenen kıza sormuştum işe yarar mı benim saçımda diye evet demişti kandırılmışım galiba geri versem almazlar da :KK48:

X