Lumineyes ! (Lazerle Göz Rengi Değiştirme)

Merhaba türkiyedehangi doktora uygun fiyata yaptırdınız.bende cok istiyorum bu değişimi.cok araştırdım ama maleseffiyatlar gercekten cok yüksek ve seans seans ödeniyo ayrıca.kaç seans süreceği bilebelli değil.net bişey söylemedier görüştüğüm dr lar.bana yardımcı olabilirmisiniz lütfennn..

Aynen öyle hiç tehlikeye değmez ve şakaya gelecek bir şey değil. Geri dönüşü olmayan bir işlem, hiçbir doktor da önermiyor. Bunu yapan ismen en bilindik isim Levent akçay,onun da bu işlemde birkaç falsosu var. Hatta birini tanıyorum, 60k kaptırmış ona ve 1 yıldan fazladır sol gözünün alt kısmına kan oturmuş vaziyette
Yorumunuzu gördüm cok üzüldüm :KK43: Falsosu derken? Ben bu doktoru göz kapagi ameliyati icin arastirmistim..

merabalar sitemizde bi ara tartısılan lumineyes yani lazerle göz değiştirme acaba türkiye ye geldi mi ? sitede bi arkadasımız sanırım bahsetmisti ama yazdıgı mesajı kaybolmus bulamadım :S
kısacası ne zaman tr ye gelecek ? yurt dısında tr ye en yakın nerede yapılıyor ve maliyeti nedir ? yaptıranlar var mı acaba ?
bende lumineyes yaptırmak istiyorum da
bu konuda detaylı bilgiye sahip olan kimler var aramızda?
Ne için kim için ?

Yaptırmadım ama yaptırcam tatlım param birikince.Kör olma tehlikesine gelince evet lazerle göz numarası düzeltilirken böyle bir risk var çünkü direk gözün iç tarafına görme organına lazer ışını tutuluyor ama bu göz rengi değiştirmede kullanılan lazer sadece iris üzerine uygulanıyor,görme merkezine ulaşmıyor bu ışın.Bu nedenle benim içim rahat çünkü çok araştırdım bu konuyu.
Lütfen beni de bilgilendirir misiniz

X