Çatlaklar Lupus

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

redcloud

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2014
130
6
Merhaba arkadaslar 19 yasindayim ve 6 senedir lupus hastasiyim. Hastaliga alismam uzun zaman aldi. Allaha sukur iyiyim suan. Ilaclarima devam ediyorum. Konuya geleyim. Asiri ilac yuklenmesi sonucu ozellikle kortizon. Hizli kilo alip verdim ve bunun sonucunda catlaklarim olustu. Daha 19 yasindayim ve dogum bile yapmadim o kadar cok catlagim var ki. Kollarimda bile olustu ve bu moralimi bozuyor. Ne kadar kendimi teselli etmeye calissamda ise yaramiyor. Ne yapmam lazim. En azindan kollarimdaki catlaklar icin. Onerilerinizi bekliyorum.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba.. Ben 26 yaşındayım. İki yıldır Sle teşhisi kondu bana da. Söyleyeceklerim teselli etmez belki seni ama .. Kortizon iki yıldır vücudumu organlarımı çok etkiledi. Kemiklerim çok ağrıyor. 3 aydır da kuyruksokumu kemiğimi çok ağrıtıyordu. Ve mr sonucunda kalça kemiğimde çürüme olduğu ortaya çıktı. Ve ameliyat diyorlar şimdi. Bu aralar iyi bir ortopedi doktoru arıyoruz. Ve 8 aylık evliyim.. yani şimdi sana o çatlaklara üzülme diyeceğim ama sana göre de onlar bir sorun.. ki benden beter durumda olan da vardır muhakkak..

X