Lütfen akıl verin çıkmazdayım...

Yooo 😂 teşekkür ederim bu arada. Ağır bir depresyon geçirmiştim. Sürekli ruh halim değişiyordu. Psikoloğa derdimi anlatırken “hocam, valla gök kuşağına düşen bukalemun gibiyim” demiştim. O da çok beğenmişti. Ordan kaldı. 😂
Geçmiş olsun
Çok zekisiniz kendinizi harika ifade etmişsiniz
O his çok tanıdık geldi
Amaaan hayat güzel be

Ben bunu yapmıştım. Görümcem bir günlüğüne gelip bir yıl kalmıştı bizde, surat astım yok, konuşmadım yok, ne zaman gidiyorsun dedim yok....en sonunda bir gece sabahladım üç sayfa dolusu kiralık ev ilanı bulup yazıp verdim eline abisinin yanında, ertesi gün hangisine taşınıyorsun dedim, hiçbirini beğenmedimki dedi, bizim evi nasıl buluyorsun güzel mi dedim, çok beğeniyorum dedi, iyi ozaman sen burda kalmaya devam et hatta eşyalar da kalsın biz taşınıyoruz dedim eşimin yanında, birkaç hafta içinde taşınıp gitti. Kaç yıl oldu bir gece bile kalamadı bir daha

Ya kusura bakmayın ama ne halt yemeye gelmişti 1 yıl kaldı?
İş mi, okul mu, totosunun keyfi mi?

Ya kusura bakmayın ama ne halt yemeye gelmişti 1 yıl kaldı?
İş mi, okul mu, totosunun keyfi mi?
Ya ne kusura bakması saydır gitsin
Aramızda 1000km var o zamanlar
İş görüşmesine gelecem akşamına da dönecem dedi
İşe alınırsan nerede kalacaksın dedim
Arkadaşlarla ev tutacaz dedi
Evlendiğimiz zamanlar annesi mezun olunca abinin evinde kalır çalışırsın dediğinde(ev abisinin yani ben yokmuşum biz evli değiliz gibi)bas bas bağırıyordu ben orda kalmam ev üstüne ev olmaz diye
Geliş o geliş daha da gitmedi
Ben çıldırınca(benim gibi bir insan bir yıl değil bir dk tutamaz kendini normalde)anası babası iki kız kardeşi daha gelip çöreklendiler eve
Çok tatsız şeyler oldu insanlıktan çıkardılar beni
Tası tarağı toplayıp ev tuttular ne plan ne birşey yapmadan bizim olduğumuz şehre göçtüler apartopar

Ya ne kusura bakması saydır gitsin
Aramızda 1000km var o zamanlar
İş görüşmesine gelecem akşamına da dönecem dedi
İşe alınırsan nerede kalacaksın dedim
Arkadaşlarla ev tutacaz dedi
Evlendiğimiz zamanlar annesi mezun olunca abinin evinde kalır çalışırsın dediğinde(ev abisinin yani ben yokmuşum biz evli değiliz gibi)bas bas bağırıyordu ben orda kalmam ev üstüne ev olmaz diye
Geliş o geliş daha da gitmedi
Ben çıldırınca(benim gibi bir insan bir yıl değil bir dk tutamaz kendini normalde)anası babası iki kız kardeşi daha gelip çöreklendiler eve
Çok tatsız şeyler oldu insanlıktan çıkardılar beni
Tası tarağı toplayıp ev tuttular ne plan ne birşey yapmadan bizim olduğumuz şehre göçtüler apartopar

Bir arkadaşım geldi aklıma
Onun görümcesi de iş başvurusu yapacağım diye 1 haftalığına gelmişti
O da yüz göz olup evden atmak zorunda kalmıştı.

Onun zoruna giden kandırılmaktı
1 hafta yalanıyla gelip aylarca kandırması...

Kendileri gibi aileye düşerler inşallah

Bir arkadaşım geldi aklıma
Onun görümcesi de iş başvurusu yapacağım diye 1 haftalığına gelmişti
O da yüz göz olup evden atmak zorunda kalmıştı.

Onun zoruna giden kandırılmaktı
1 hafta yalanıyla gelip aylarca kandırması...

Kendileri gibi aileye düşerler inşallah
Benimki yeni evlendi
Tövbe haşa tapıyor kocasının ailesine
Daha başka çok sorunlar yaşandı onunla
Babam bile kızım yarın birgün sen de evleneceksin benim kızımın yaşadıklarını yaşarsan ancak aklın başına gelir demişti
Bir problemi olsa bile bana duyurmazlar bana ettiklerinizi çekiyorsunuz diyeceğimi biliyorlar

Konu sahibi siz de boşanmaktan çekinmeyin.
Kaynınızla gençliğinizi çürüteceğinize boşanın daha iyi
Çözdüm olayı . Görümcemi aradım konuştum. Genç delikanlıyla aynı evde olmaz dedim. Sen olsan sende rahat edemezsin dedim. Görümcem vazgeçirdi bulunduğumuz şehire gelmekten. Rahat ol yenge gelmesin olmaz zaten dedi. O halletti sağolsun. Eşimin haberi yok tabi🤭🤭🤭

X