Lütfen bakın bu ne böceği nasıl kurtlurum

kakalak öyle pis bir böcek ki kökünü kurutmak zor. nemde daha da hızlı çoğalıyorlar. zirai ilaç satan yerlerde su bazlı ilaçlar var su bazlı sprey şişesine koyup her yeri özellikle giderleri mutfak banyo dolaplarını ilaçlayın. balkon giderlerinden de eve giriyorlar.
Yok bunlar kakalak değil en büyüğü bile irmik tanesi kadar şeefaf gibiler

ıyy kalorifer böceği bu kiradayken evde vardı araştırdım kurtulunmuyo bunlardan başka sebepler de olunca taşındım kurtuldum

Aynısından bizde de var, sadece yaz aylarında ve akşamları çıkıyor, çok minik karınca gibi, hızlı yürüyor ve zıplıyor. Pire sandık ilaçlattık ama hala gitmediler. Binanın bahçesinde büyük bir çam ağacı var oradan geldiğinden şüpheleniyorum artık, bugün belediyeden tespit için gelecekler gelişmeleri yazarım

Kalorifer böceği başka ya bunları aşırı minik bu çok yaknlaştrlmş foto
indir.jpg
yanlış alıntılamışım.böyle birşey bız bundan aldık çok etkılı bu.kokusu var ama uzun sure bır yere gıdeceksenız yapın.bız yaz-kış oda değişitiryoruz.kullanmadığımız odalara sıktık.yatak odasınada memlekete gttiğimizde.

Hamam böceği bu, hemen çoğalıyorlar yumuetuluyorlar ve geceleri çıkar, bazısı uçuyor... Biz ne yaptıysak temizleyemedik
Toz ilaç, ilaç şirketi, Raid bildiğiniz bütün ilaçlar. En son babamın bir kahvehane sahibi arkadaşı söylemiş orada çok oluyormuş Rusya dan bir ilaç getirdik. Sarı tüplü bal mumu gibi damlattık belirli yerlere sonra kökten temizlendi. Şükür

Aynısından bizde de var, sadece yaz aylarında ve akşamları çıkıyor, çok minik karınca gibi, hızlı yürüyor ve zıplıyor. Pire sandık ilaçlattık ama hala gitmediler. Binanın bahçesinde büyük bir çam ağacı var oradan geldiğinden şüpheleniyorum artık, bugün belediyeden tespit için gelecekler gelişmeleri yazarım
Karıncadan da minik
Ablamglde başta pire sandı ilaçlattı ama fayda etmedi
Bende dün akşam fark ettim :KK43:
Gelişmeleri bekliyorum mutlaka haber edin

Hamam böceği bu, hemen çoğalıyorlar yumuetuluyorlar ve geceleri çıkar, bazısı uçuyor... Biz ne yaptıysak temizleyemedik
Toz ilaç, ilaç şirketi, Raid bildiğiniz bütün ilaçlar. En son babamın bir kahvehane sahibi arkadaşı söylemiş orada çok oluyormuş Rusya dan bir ilaç getirdik. Sarı tüplü bal mumu gibi damlattık belirli yerlere sonra kökten temizlendi. Şükür
Yok hamam böceği değil ya akşam çekerim yine fotosunu çok öok minik bunlar bide şeffaflar zıplıyolar uçmuyolar
En büyüğü irmik tanesi kadar

Eki Görüntüle 2282090 yanlış alıntılamışım.böyle birşey bız bundan aldık çok etkılı bu.kokusu var ama uzun sure bır yere gıdeceksenız yapın.bız yaz-kış oda değişitiryoruz.kullanmadığımız odalara sıktık.yatak odasınada memlekete gttiğimizde.
Evde küçük bebeğim var
Evin içinde görmedim henüz ama balkonda çok balkona sıkabilirz

valla ben ona benzettim
evde görünce baktım inetnetten kalorifer böceği yazıyo ben de kaorifer böceği oalrak kabullendim kendilerini :)
akşam daha çok karanlıkta çıkıyolardı
Bende baktm kalorifer böceğine ama onlar sert kabuklu dha büyük bu çok minik
Buda akşam çıkıyo zıplıyor

X