lütfen beni anlamaya çalışın..

HayalL15

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Mart 2017
3
0
31
Merhaba arkadaşlar..
Ben hayalkirikligi dün konu açtığımda çok sinirliydim eşimle kavga etmiştim ama burdaki bazı bayanların ağır lafları üzerine bide benim sayfama ceza geldi burası yardım için varken ben hem laf işitiyorum hem uzaklaştırma alıyorum
Şimdi size sakin bi şekilde cvp vermek isiyorum
...............................................................................

Kv kafayı takmışsın

siz görüşmeyin mesafe koyun ama eşinizle çocuğunuza müdahale etmeyin tartışma çıkarmaya çalışmayın

Sırf kaynanasıyla eşini dinlemek için telefonu kayda alıp oğlunun çantasına atan bir kadından herşey beklenir

O da çocuk büyütmüş ama yok siz herşeyin iyisini biliyorsunuz kaynananız ne bilecek dimi?

Torununu göstermeme hakkınız yok.

Siz Kv- Gelin yarış içindesiniz sen çocuğu koz olarak kullanıp

Kocanın rolünü çözemiyorum bir türlü, aranızda ona mı acısam? Hepiniz bir birinizi bulmuşsunuz mu desem bilemiyorum.

Sonuç olarak Sen boşanmazsın, kv geri çekilmez, ne olacaksa aranızda büyüyen çocuğa olacak.

acıdığım kocandı ama asıl çocuğuna acımam gerekiyor. Her hafta buraya konu açacaksın her konunda kv içerecek. Boşanmayacaksın, senin hayatında hiçbirşey değişmeyecek,

Sen kavga arıyorsun başka birşey değil.

Esinizi bunaltmayin

Takıntı takıntı ta-kın-tı belki kvnin kıskandığını düşünüyosunuz ama siz kıskanıyosunuz

Burada bile agresifsiniz, sizden korkulur... Esinize çocuğunuza kayinvalidenize acidim. Kim bilir neler yaptınız da KV bu kadar delirdi.

Ben bunlari duymayi hak edecek ne yaptim ben bu cevaplara sinirlenipte uslubumu bozmaya basladim benim cocuguma acimak size mi kaldi ben zaten burda cocugum icin cabaliyorum kavga aricak olsan zaten kocamla her gün kavga var merakli degilim kavgaya kv ile konuşurken ellerim titriyor gerginlikten siz burda beni canavar ilan ettiniz

Bunu okuyun belki birZ olsun anlarsiniz beni

Merhaba kk bayanları..

1sene evinde yaşadım

Her hafta küserdi herşeye karışır

Odamıza kapıyı çalmadan dalar ben

İşe gidince girer odamizi toplar mutfaga girince peşimden gelir wc ye girince dakka sayar kabızlık mi var diye sordu her kavgada odaya daldi oğlu ne yapsa erkektir sen idare edeceksin der ama kendi boşanmış

Tatile gittik burnumdan getirdi oda ilk tatilimiz

Küstu kiskanclik kapris yapti bana surat asti herkesin içinde ben yokken hakkimda kötü konuştu ev tuttuk eşya bakmaya götürmedik yatak bakicaktik küstü yemek yapmadi bende mutfağına giremiyodum cekiniyodum

Sonra hamile kaldım ona söyliyince ilk dediği a inanmiyorum ama bu çocuk senin dilini konuşmicak ismi söyle böyle olmicak ikinci dediği nasıl oldu ki korunmadinmi

Taşındık bize geldi sizi affetmek için şartlarım var dedi bu evde benim kurallarim geçer dedi ben kraliceyim oglunada onun ailesi gelmesin size yoksa seni red ederim dedi

Sonra bi ara gelip çocuğun odasi mavi olacak her şeyini ben alcam birlikte begencez

Gene küstü kabul etmedim diye

Sonra dogum oldu hastaneye geldi ailem yanımda diye oğluyla kavga etti yanıma gelmeden gitti sonra çocuk bi kac haftayken geli bu saatten sonra her gün herrr gün çat kapı geldi herseye karıştı sütün azmi şumu bumu sonra çocuğun kirkini ben cikarcam dedi ok.. sonra 40 gün geçti onu çağırdık yoo bügün daha degil dedi zaten ben yapamam arkadaşım yapacak neyse çocuğu yikadik normal bağırmalar cagirmalar su çok sicak çocuğu yakiyosunuz allah sizi bildigi gibi yapsınbilmem ne sonra o gittikten sonra bende patlama oldu eşime dedim annem kirkini cikarcak tanimadigim bi kadin gelmesin annen bilmiyorsa bagirdim cagirdim oda kapiyi dinliyo bu arada kocam onu aradı çocuğun kırkıni kendimiz cikarcaz dedi kadin başladı duydum karinin dediklerini bende sinirlenip aldim tlf utanmiyomusun kapi dinlemeye kavga ettik kalktı geldi kapimiza eşim gitti yanina sakinlestirmeye orda cingene gibi bagirdi küfür etti bana fln filan

Ya daha neler oldu hepsi aklımda değil suan

Neyse cocugumu haftada 2 kez istiyo bide evine götürüyo senin kuralların benim evimde kesmez havasında en son çocuğu dudagindan öpme diyince büyük kavga çıktı cok kötü şeyler söyledi bende ona geri verim bazılarını

Şimdi aramış çocuğu yarin getir diyo ben eşime dedim sende orda olacaksin bundan sonra bende aileme birlikte gidiyorum çocukla oda bana diyo annem sevgisiz büyümüs yanlız yaşıyor şimdi bende gitsem yanlış yani çocuk gitsin tek fln izin vermedim benim dediğim olucak bundan sonra sizce yanlışmiyim ?

Mrb kizlar boşanmak istiyorum

Çok şükür annemde arkamda

Iki tane diyer konumda biraz anlattim

Yine kısa bi anlatayim

Ben kv cocugumu agzindan opmesini istemiyorum ve bunun icim kac gun once buyuk kavga cikardim kabul etmedigi icin ondan sonra oglunu arayip torunumu bana getir demis bende yanında gitmek istedim ucumuz birlikte gidelim dedim yok kavga cikar diyip israrla yanlız gitti bende dedim anneni tekrar uyar o zaman

Neyse bende ne olur ne olmaz telefonumu kayda alarak oğlumun cantasina koydum sonra kocam eve gelince bana dedi anneme üç kere konuyu açtım tamam oğlum dedi...

Bende aldım telefonu hepsini dinledim

Çocuğu dusurmusler bilmem neresi morarmis or..... lar allah belasini versin dedi kocam sustu

Saçını o Kariya kestirme çok çirkin kesiyo dedi kocam güldü ikide bir nebicim canta hazirlamis

Ikide bir laf atmalar yok bu gelin hep kv de de yok şunlar 24saat torunu yaninda falan da filan da neyse sonra işte bak torunum benden sadece iyi şeyle öğreniyor benim ona ne zararim var kocamda sadece orda laf arasi işte sadece dudagindan öpmen onu rahatsız ediyor oda oğluna dedi sk...sin ordan pislik kimse bana bişey diyemez ben istediğim yerden öperim torunumu terbiyesiz pislik sus onun adını anma benim evimde benim için öldü derken bile kocam sustu o Karina söyle çocuğu haftanin 2 günü almaya devam edicem benim asabimi bozmasin gelirim oraya fena olur ben şimdi bu kocanın ağzına tükürsemmi

Neyse yakında kurtulcam onlardan

Lütfen beni anlamaya çalışın.. Bugün eşimle birlikte annesine gidecem ama kavga etmek için degil sadece oda benim kararlarima biraz anlayış gostermesi için konuşcam çünkü çocuğu göndermesem kavga cikar çocuğu göndersem dudagindan öpmeye devam eder ilerde hakkımda böyle konuşursa cocugum anlar her istedigini elde etti bugüne kadar sadece artık banada saygı duyulsun istiyorum hemde söz konusu çocuğum olunca sinirleniyorum hassas oluyorum burda birini kirdiysam kusura bakmasin.. iyi günler

Biraz daha anlasilir yazsaymissiniz keske...
Cocugunuz niye oraya tek gitmek zorunda hic anlam veremedim?
Sizden gizli bir sey mi oluyor da sizi istemiyor?
Sirf cocugu dudagindan opmek icin istiyorsa koca bir çuuş diyecegim izninizle.

Biraz daha anlasilir yazsaymissiniz keske...
Cocugunuz niye oraya tek gitmek zorunda hic anlam veremedim?
Sizden gizli bir sey mi oluyor da sizi istemiyor?
Sirf cocugu dudagindan opmek icin istiyorsa koca bir çuuş diyecegim izninizle.

Bişeyler olup olmadigini bilmiyorum suçlamak istemiyorum ama bikeresinde çocuk bacağında ısırık iziyle eve gönderildi neymiş bacaklarini birbirine sürtmüş te olmuş yanlız gitmesini isteme sebebide bilmiyorum baştan beri Hayır demedigim için suan hiç bir dedigim dinlenmiyor

Bu nasıl kaynana. Allah sabir versin.

Bende 4 sene geçti çözemedim
Belkide onunla fazla bişeyler yapmiyorum diye kizi gibi görmedi beni ama daha düğünden önce başladığı için garip halleri bende isinamadim

Bişeyler olup olmadigini bilmiyorum suçlamak istemiyorum ama bikeresinde çocuk bacağında ısırık iziyle eve gönderildi neymiş bacaklarini birbirine sürtmüş te olmuş yanlız gitmesini isteme sebebide bilmiyorum baştan beri Hayır demedigim için suan hiç bir dedigim dinlenmiyor

buna rağmen çocuğu tek gönderecek haliniz yok değil mi?

X