Lutfen beni yargilamadan kirici olmadan bana akil verin?

Erkekler ayrılık acısını daha sonra yaşıyorlar. onun için de hiçbir şey yazmamanız gerek. Yazmazsanız sizi özleme fırsatı olur belki bir düşünür, yazarsanız daha da uzaklaşır. Ama ilişkiniz çok fazla yalama olduysa artık aklından kalbinden silmeye kesin eminse bir daha geri dönmez. Her halükarda yapmanız gereken önünüze bakmak
Artık konuşmuyoruz zamana bıraktım bende

Hiç pişman değil gibi pişman olsa yazardı demi bir şekilde iletişim kurardi ben engelle beni görmek istemiyorum diyince tmm diyip engelledi
değil pişman falan tabii ki 😂 adama pişman olması için bir sey bırakmadın ki.. çok iyi bir karar olduğunu düşünüyor.

3 yıllık ilişkim vardı her şey çok güzeldi ta ki son aylarda kavga etmeye başlayınca sürekli ayrıl barış ayrıl barış artık sevgilimin bana tahammülü kalmadığını söyledi ona en ihtiyacım duyduğum an da kestirip attı hayatımdan gitti. Sonradan yazdım 2 3 defa ama kavga eder şekilde konuştuk çok ofkeliydim ona sonra birbirimizw cok agir laflar ettik 2 3 hafta konusmadik engelini kaldirmksti bende mesaj attim beni engelle diye ve beni engelledi 2 aydir ayriyiz şuan o kadar kötüyüm ki kendime gelemiyorum sürekli aklıma geliyor bana yazmadı bile çok ağrıma gidiyor ne yapmalıyım çok canım yanıyor mesaj atsam beni terslerse diye çok korkuyorum hala da seviyorum onu

Zaten toksik ilişkin varmış ne aramış ne sormuş sevmiyor belli ki iyice itici durcaksınız en sevilmeyen tip. Üzgünüm dikiş tutmaz başaramayacağınız blöfü yapmamayı öğrenin. Az gurur.

3 yıldır neden beraberdi madem sevmiyordu

İyi misiniz? Geçmişte takılı kalmışsınız sıkılmış işte 2 ayda arayıp sormuş mu? engellemiş hemde üstelik birde siz demişsiniz gerçekten trajikomik. 20 yıldır da evli kalıp boşanan var an anda kalıyor sonsuza kadar sevmek zorunda değil sen sevebilirsin bu senden kaynaklı bir sorun. Biraz önünüze bakın seven erkek heryerden ulaşıyor valla. Yine yeniliyorum.
Az gurur......

Pesjnden kosmuyorum sadece sizden akil almak istedim duygusal bir insanim

Fikir istiyorsan söylüyorlar işte yazma mesaj o kişiye. Kesinlikle kendi değerini sen belirlersin diğer kişinin gözünde. Duygusallığa yenilme getirisi yok. Mantıklı da düşünmek zorundasın.

X