lütfen bilgisi olan yardım etsin!!!!!!

eceninannesiii1010

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2019
201
83
27
hamileyim. geçen hafta pazartesı kontrolum vardı. keseyı gördük bebegı göremedik. 5 haftalıktık o zman. bu hafta pazartesı gel dedı gıttım 5 gun once doktor kesenin etrafında kanama var dedi tuvalet haricinde kalkmak yasak dedı 27 aylık kızım var 17 kılo onuda kucaklamak yok dedı progestan fitil verdı. o aksam agrım olunca doktor normal değil hemen gel yatıs verelim dedı. gıttık kesenın etrafında kanama yoktu bebegin kalp atışlarını da duyduk. ama doktor yinede temkinli ol bol bol dınlen dedı. 2 gun sonra kontrolum var korkuyorum bı sıkıntı cıkacak yıne diye. çünkü kasıgımda belımde ara ara ağrım oluyor hala. cok şiddetli degıl ama. boyle bişey yasayan var mı? agrılar normal mı suan 6+4 gunluguz

hamileyim. geçen hafta pazartesı kontrolum vardı. keseyı gördük bebegı göremedik. 5 haftalıktık o zman. bu hafta pazartesı gel dedı gıttım 5 gun once doktor kesenin etrafında kanama var dedi tuvalet haricinde kalkmak yasak dedı 27 aylık kızım var 17 kılo onuda kucaklamak yok dedı progestan fitil verdı. o aksam agrım olunca doktor normal değil hemen gel yatıs verelim dedı. gıttık kesenın etrafında kanama yoktu bebegin kalp atışlarını da duyduk. ama doktor yinede temkinli ol bol bol dınlen dedı. 2 gun sonra kontrolum var korkuyorum bı sıkıntı cıkacak yıne diye. çünkü kasıgımda belımde ara ara ağrım oluyor hala. cok şiddetli degıl ama. boyle bişey yasayan var mı? agrılar normal mı suan 6+4 gunluguz
benim de herhangi bir riskim yoktu ama kasık ağrısı yaşıyordum ve doktora göre normaldi. Ancak siz yine de doktorun talimatlarına uyun derim. Sağlıklı ve güzel bir gebeliğiniz olur inş

Doktorunuza guvenin stres yapmayin yormayin kendinizi bebege bol bol pozitif enerjinizi gonderin

Ayni durumu yasiyoruz bende progestan kullaniyorum 2 gunde yatis yaptik dikkat et kendine kesenin etrafinda kanama olmasi riskdir bu yuzden agir kaldirmaman gerekli

Merhaba ben de 17 haftalık hamileyim.İlk zamanlar benim de kanamam oldu kese etrafında.Progestan ve dinlenmeyle geçti.Sancılarım hala var genellikle iş yapmıyor ve yatıyorum.Çok şükür kanamam olmadı bir daha ama o durumun korkusu yetti bana.Genetik test yaptırdık sorun çıkmadı bebekte.Doktor endişelenecek yok birşey dedi.İnşallah doktorunuzu dinleyin sizin de geçer.

Valla moralini bozmak istemiyorum ama sırf tedbirini düzgün Alman için söylemem gerek kesinlikle yat dikkat et daha Pazartesi günü 7 haftalık arkadaşım bu sebeple kürtaj olmak zorunda kaldı çünkü kanama azalmak yerine hareket ettiği için toplandı ve bebeğin kalbini yavaşlattı en sondada durdu malesef çok dikkat et lütfen 🙏

Valla moralini bozmak istemiyorum ama sırf tedbirini düzgün Alman için söylemem gerek kesinlikle yat dikkat et daha Pazartesi günü 7 haftalık arkadaşım bu sebeple kürtaj olmak zorunda kaldı çünkü kanama azalmak yerine hareket ettiği için toplandı ve bebeğin kalbini yavaşlattı en sondada durdu malesef çok dikkat et lütfen 🙏

Benim bi önceki hamileligim ayni bu dediğin gibi oldu kürtaj oldum malesef

Cnm bende 6 haftalikken gitmiştim doktor sorun olmadigini soylemisti. Sonraki randevumu da 10.haftaya vermişti. Benimki tup bebek ilaclarimi duzenli almiyordum. 10.haftada gittigimde doktorum bana kanama odaklari oldugumu ve dusuk riskim oldugunu soyledi. Dikkat etmen lazim dedi. Agir kaldirmak disinda pek dikkat ettigim soylenemez. 14.haftada gittigimde ise kanama odaklari kaybolmuştu. Demem o ki stres yapma çok düsünme dinlen ve en onemlisi kendine dikkat et. Çunku birseyden ne kadar korkarsak o kadar cok cagiririz

X