lütfen birisi yardim etsin böyle evlilik olur mu

Bosanmayi dusunuyorsaniz, adamin siddet uygulayacak noktaya gelmesine izin vermeyin.Tartismayin mesela sinirliyken.Sonra konusalim deyin.cikin baska bi odaya gecin.Siz hem evliligi devam ettirir hemde kendinize hakim olamazsaniz daha cok uzulursunuz..

Ne olur biri bana fikir versin daha evliliğinin 8. ayındayım esimle ailelerimiz uyusmazken istemezken büyük sıkıntılarla evlendikten eşimin hiç kötü huyu yoktur sigara dahi kullanmayan birisi ama evlendigimizden beri sürekli tartisma kavga ve şiddet...çok basit sebeplerden inat uğruna sonunu şiddetle bitiriyrz ve ben ailemden bugüne kadar hiçbir fayda görmedim evlenene kadar yıllarca orada huzursuzluk yasadm şimdi de esimle kendi evimde yasiyrm canım çok açıyor benim canımı incitmekten korkan adam şimdi canımı yskiyr ve ben ne yapacagimi bilmiyrm kimseye anlatamyrm derdimi lütfen yardımcı olun
kadınlığını kullanıp etkisiz hale getir ondan sonra al bıçağı daya boğazına seni keserim ondan sonra erkeğim diye dolaşırsın etrafda bir daha el kaldırırsan sonuclarına katlanırsın de bak bakalım bir daha yiyor mu sana el kaldırmaya

kadınlığını kullanıp etkisiz hale getir ondan sonra al bıçağı daya boğazına seni keserim ondan sonra erkeğim diye dolaşırsın etrafda bir daha el kaldırırsan sonuclarına katlanırsın de bak bakalım bir daha yiyor mu sana el kaldırmaya

Damat beyde sizin gibi düşünüyorsa demekki...
Pata küte girişinler birbirlerine.
Lafta da şiddete karşıyız.
Oldu :nazar:

Evliliklerin ilk aylari anlasamamazlik normal falan deniyor yaaa, hani her ikinizde adapte olamamissiniz falan filan... Ne alaka bana biri anlatabilir mi? Asil ilk aylari süper olmali, normali budur, pembe bulutlar üstünde falan yani, bosuna cicim aylari denmiyor, tabii isteyerek evlenildiyse... Hayat normale dönüncede, yani gün akisi rutine dönmege baslayinca sorunlar baslaya bilir, ama olucak diyede bisey yok... Gelelim sizin durumunuza "Siddet" diyorsunuz, hala o adamin yaninda kaliyorsaniz biz size daha ne diyelim ki...:KK14:

Çocuk yap canim hemen!!!!!!!!! ( bunu sizin gibi sorunlu başlayan evliliğe rağmen çocuk yapıp daha sonra buraya boşanmak istiyorum ama çocuk var bosanamiyorum napcaaaaam diye konu açanlara yazıyorum.

Şiddet kesinlikle normal değil.Eşiniz psikopat sanırım kendini ifade etmeyi bilmediği için şiddetle çözmeye çalışıyor olayı.Boşanmalısınız acilen böyle bir adamdan daha evliliğin ilk zamanları bunu yapıyorsa ilerisini düşünemiyorum.

Evliliklerin ilk aylari anlasamamazlik normal falan deniyor yaaa, hani her ikinizde adapte olamamissiniz falan filan... Ne alaka bana biri anlatabilir mi? Asil ilk aylari süper olmali, normali budur, pembe bulutlar üstünde falan yani, bosuna cicim aylari denmiyor, tabii isteyerek evlenildiyse... Hayat normale dönüncede, yani gün akisi rutine dönmege baslayinca sorunlar baslaya bilir, ama olucak diyede bisey yok... Gelelim sizin durumunuza "Siddet" diyorsunuz, hala o adamin yaninda kaliyorsaniz biz size daha ne diyelim ki...:KK14:
o eskidenmis cicim aylari falan :) simdi evliligin ilk zamanlari daha zor. eskisi gibi 18yasinda evlenmiyorki millet bulutlarin ustunde olsun. yillarin ozgurlugu yillarin aliskanliklari yillarin bireyselligi vs vs vs

sayin konu sahibi isin icinde siddet olmasa her zamn kari koca kavgasinda ilimli yorum yapmayi tercih ederim. ama siddetten bahsediyorsunuz evlerden uzak diyorum. buna bi cozum bulmanizi siddetle tavsiye ediyorum. cocuk yetistireceksinz onlari dusunun kendinzii dusunmuyorsaniz

Sürekli kavga gürültü şiddet bunlardan bahsetmişsiniz.mesela kavga ederken nasıl gelişiyor olaylar? Kim karşısındakinin damarina basıp olaylarin büyümesini engellemeyip dahada olayi büyütüyor?
tabiki şiddet varsa bana göre bu olay sürekli tekrarlanacak hatta giderek boyut değiştirip daha kötü bir duruma geleceksiniz.normalde yapmanız gereken bir daha bu olursa boşaniyorm senden deyip resti çekmek. ama boşanmaya yanaşmiyorsunuz.o zaman Eşinizin susmadigi yerde siz susacaksiniz.e bunu yapabilseniz zaten böyle olmazdı demekki sizde alttan alamiyorsunuz.karsilikli sakinleşemeyen bir çift var kisacasi. pek umut göremedim malesef.

Babaniz abiniz bir buyugunuz yok mu cikip karsisina korkutsun. Bir daha 40 kez dusunur en ufak tartismayi bile.

Kizkardesim ilk zaman evliliginde problem yasiyordu adam bunun kolunu sıkmıs,hemen babami aradi 2 abim ve babam kosarak gittiler buna bir ayar cektiler babam adama sen benim ne deli oldugumu bilmiyorsun senin girtlagini keserim bile demis.:KK48: Tartisma o tartisma bir daha sesleri cikmadi gayet iyiler suan.

Esinizin cekindigi korktugu birileri uyarsin. Yoksa bu boyle devam eder malesef.

şiddet evliliğin ilk aylarında normal öylemii :KK57::KK57::KK57::KK57:

sizinle hem cins olmaktan utandımmm yapmayın yahuu

Bütün yorumları okumadan ilk yoruma göre değerlendirme yapmayın lütfen. Cicek22 nick sahibi durumu defalarca açıkladı. Bundan önceki açıklamaları okursanız anlarsınız. Sakinlik...

Bütün yorumları okumadan ilk yoruma göre değerlendirme yapmayın lütfen. Cicek22 nick sahibi durumu defalarca açıkladı. Bundan önceki açıklamaları okursanız anlarsınız. Sakinlik...

oturupta bütün sayfaları okumadım evet...ilk sayfada olunca yazılanı gördüm,buda benim diğer arkadaşlar gibi tepkimdi

konuyu tam okumamış özür dilemiş ozaman sıkıntı yok.

X