lutfen cevap verın....

• Konu Sahibi beyazpapatyam
  • Başlangıç Tarihi
B

beyazpapatyam

Ziyaretçi
selam arkadaslar..adetımın 16.gunu ve benden kahverengı lekelenmeler gelıyo..2 gundur aynı sekılde devam edıyor...ustelık sancım oluyor.ınanılmaz bel agrım var ve halsızlık var..goguslerımdede agru var.demek ıstedıgım bu sekılde olup hamıle olan varmı.acaba bu yerlesme kanaması olabırmı..lutfen yasayan arkadaslar cevap yazsın.hepınıze cok tesekkurler..

arkadaslar yokmu kimse

Son düzenleyen: Moderatör:
cnm adetin 16 gununde sın,yumurtlama kanaması da olabilir...çalışmalara devam cnm

devam et calismalara insallah hamilesindir canim.. bole sorun bende her ay oluyo ama tik yok. insallah hamissindir hakkinda hayirlisi cnm

cevap yazan tum arkadaslar cok cok sagolun..dilerim RABBIM tez zamanda bebislerimizi kucagimiza almayi nasip etsin...cevaap yazmaniz beni cok mutlu etti...ALLAH hepimizin gonlune gore versin....

bak bu konuda benimde bilgim yoktu senin sayende bende öğrenmiş oldum beyazpapatyam saolyerimsenibenyerimseniben...adetinin 16.gününde lekelenme olunca yumurtlanıyormuş demek bende olsam acaba hamilemiyim yoksa der kendimi yerdim..umarım hamilesindir Allah isteyen herkese nasip etsin inşlh....

cok sagol dayna...umarim hamileyimdir...RABBIM insallah isteyen herkese nasip eder...ilgin icin tesekkurler...

X