Lutfen kizmayin ama aylar sonra neden bunu yapar bir insan

sevdaygmn

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2024
130
19
23
selammm herkese bir kez daha ben

Actigim her konuda cok negatiff tepkiler aldim ama bir kere daha size muhtacimmm

Arkadaslar, bundan 6 ay once 4 yillik iliskim bitti, iliski bittiginden beri her ay degisik davranislarda bulunmuştu, numarami tekrar eklemisti, kardesimin numarasini eklemisti, annesinin rehberine de numarami tekrar eklemisti ama siz bunlara anlam yuklememek gerekiyor demistiniz

Bundan bir kac gun once bir dogum gunune davetliydim , o da davetliydi ve 600 kilometre yapip benim yasadigim yere yakin olan yere dogum gunu icin geldi
Onu görünce afaladim ama gormezmis gibi yapip mekani hemen terk ettim
(Onu gormem icin de surekli önümden geciyordu)

Aksam fake hesaptan profiline baktim, yillardir herkese kapali olan hesabini herkese acmis ve stori atmis , benim yasadigim sehire geldigine dahir..
Gece sonunda hesabini tekrar kapatmis

Sizce bunun da mi benimle alakasi yok?

selammm herkese bir kez daha ben

Actigim her konuda cok negatiff tepkiler aldim ama bir kere daha size muhtacimmm

Arkadaslar, bundan 6 ay once 4 yillik iliskim bitti, iliski bittiginden beri her ay degisik davranislarda bulunmuştu, numarami tekrar eklemisti, kardesimin numarasini eklemisti, annesinin rehberine de numarami tekrar eklemisti ama siz bunlara anlam yuklememek gerekiyor demistiniz

Bundan bir kac gun once bir dogum gunune davetliydim , o da davetliydi ve 600 kilometre yapip benim yasadigim yere yakin olan yere dogum gunu icin geldi
Onu görünce afaladim ama gormezmis gibi yapip mekani hemen terk ettim
(Onu gormem icin de surekli önümden geciyordu)

Aksam fake hesaptan profiline baktim, yillardir herkese kapali olan hesabini herkese acmis ve stori atmis , benim yasadigim sehire geldigine dahir..
Gece sonunda hesabini tekrar kapatmis

Sizce bunun da mi benimle alakasi yok?

Konunuza neden kizalim ki? Ben seyi anlamadim neden ayrilmistiniz?

Bu durumunuzla ilgili bu 7.konunuz, şimdi baktım
Daha ilk konunuzda size yapılan tavır (arkadaşlarını daha önemli gormesi) ve özellikle babanıza olan küfüre (s...)kadar okudum. Gerisine gerek yok. 7 konu açacağınıza önünüze bakın, bakamadığınızı bu kadar belli etmeyinki hala sizinle instagram, whatsapp cart curt istediği gibi oynamaya devam etmesin...
Hediye almadığı kız arkadaşı için bu herif 600 km yol gelmez ayrıca
Kendinizi kandırmayı bırakın...

Konunuza neden kizalim ki? Ben seyi anlamadim neden ayrilmistiniz?
Genelde bu platformda cok kotu yorumlar aliyorum..
Ben son aylarda onu ailemle tanistirmak icin iliskinin evlilige digru gitmesi icin cabaliyordum ama o surekli herseyi erteliyordu, cok sinirli animda mesaj gonderdim bitti diye, sakin olunca tekrar konusmaya calistim fakat sen bitirdin kararınin arkasinda dur dedi

1. Neden böyle tuhaf şeyler yapıyor
  2. Lutfen yargilamayin ama amaci nedir? Durduk yere bir insan neden bunlari yapar
  3. Bana kizacaksiniz ama lütfen düşüncelerize ihtiyacim var
Başlıklarınızdan örnekler. Biz neden size kızalım, hayatınızdan ya da hatalarınızdan bize ne? Ciddi sağlık sorunlarınız var. (İpucu: obsesyon)

Yazın dememizi bekliyorsanız demeyiz. Erkekler dümdüz yaratıklar. Sizinle görüşmek istese arar, gerekirse kapınızda yatar. Platonik takılıp mana aramayı bırakın. Gerçekten ilgi gösterip seven bir erkeğe layıksınız. Yazık yahu. Ay bir de hiç mi işiniz yok numaramı ekledi, çıkardı, hesabı açtı kapattı sürekli takip halindesiniz. Hiç gerek yok.

Bu durumunuzla ilgili bu 7.konunuz, şimdi baktım
Daha ilk konunuzda size yapılan tavır (arkadaşlarını daha önemli gormesi) ve özellikle babanıza olan küfüre (s...)kadar okudum. Gerisine gerek yok. 7 konu açacağınıza önünüze bakın, bakamadığınızı bu kadar belli etmeyinki hala sizinle instagram, whatsapp cart curt istediği gibi oynamaya devam etmesin...
Hediye almadığı kız arkadaşı için bu herif 600 km yol gelmez ayrıca
Kendinizi kandırmayı bırakın...
Evet bunlarin hepsi oldugu halde ben ilerleyeliyorum onume bakamiyorum ve onun sacma hareketleri benim kafami karistiriyo

Benim icin geldi demiyorum yanlis anlasildi, ama onun aksaminda story koymasi ustume alindim

Neden ayrılmıştınız?

Ben son aylarda onu ailemle tanistirmak icin iliskinin evlilige digru gitmesi icin cabaliyordum ama o surekli herseyi erteliyordu, cok sinirli animda mesaj gonderdim bitti diye, sakin olunca tekrar konusmaya calistim fakat sen bitirdin kararınin arkasinda dur dedi

Ya ustunuze alinabilirsiniz tabi, diger 5 konudakini de alinabilirsiniz, cidden size mesaj veriyor da olabilir ama... bu adamin hal ve hareketlerine ragmen kendisinden bir umit bekliyor olmaniz sadece kocaman bir vakit kaybi, gencliginize yazik.

Ya ustunuze alinabilirsiniz tabi, diger 5 konudakini de alinabilirsiniz, cidden size mesaj veriyor da olabilir ama... bu adamin hal ve hareketlerine ragmen kendisinden bir umit bekliyor olmaniz sadece kocaman bir vakit kaybi, gencliginize yazik.

Ben umit etmiyorum ve onunla artik bir iliski istemiyorum ama sizce mesaj veriyor olabilir mi?
Ve sizce ne mesaji vermek isteyebilir?

Ben konularınıza denk geldim mi hatırlayamadım ama gerçekten sizin için de gelmiş olabilir o dengesiz eski sevgiliniz. Yeniden ilişki de isteyebilir, tarzı bu şekil yan yollarla ilerlemek olabilir.

Ama önemli olan bırakın profil aç kapa yapmayı ya da sizin için gelmesini, sizin bu adamı her şeyden bağımsız istememeniz gerek😣 Bir tepki de alıyorsanız bu durumdan ötürüdür.

Ya rica ediyorum kendine gel ne bu böyle ergen gibi. Erkek senin buraya 7 kere konu yazmanı gerektirecek kadar çok mesaj vermez. Hadi 1 verdi inandık heeepimiz inandık, tamam iki verdi ona da inandık ama 7 ne ? Erkekleri gözünüzde çok büyütüyorsunuz onlar plan program yapmıyorlar. Ve senden ayrılmak için zaten kırk takla atıyormuş adam sen de ayrılalım diyerek ekmeğine yağ sürmüşsün şu an hala seni istiyor olsa hesabını aç kapa yapmaz direkt yazar.

Ben umit etmiyorum ve onunla artik bir iliski istemiyorum ama sizce mesaj veriyor olabilir mi?
Ve sizce ne mesaji vermek isteyebilir?
Ya ümit etmiyorsan niye mesaj arıyorsun kardeşim deli misin ? Adam gibi kestir at gitsin zaten sen terk etmişsin. Fevriydim falan yok o işler öyle değil bas baya adam kapında 'yok etme tutma' der diye ayrılmışsın, adam da canıma minnet demiş ne mesajı mesaj falan yok ortada.

Ben konularınıza denk geldim mi hatırlayamadım ama gerçekten sizin için de gelmiş olabilir o dengesiz eski sevgiliniz. Yeniden ilişki de isteyebilir, tarzı bu şekil yan yollarla ilerlemek olabilir.

Ama önemli olan bırakın profil aç kapa yapmayı ya da sizin için gelmesini, sizin bu adamı her şeyden bağımsız istememeniz gerek😣 Bir tepki de alıyorsanız bu durumdan ötürüdür.
Benim icin geldigini sanmiyorum, fakat benim hissiyatim o stori yi sirf benim görüp ona tekrardan mesak atip aramam icin diye atigini düşündum

Onu istemiyorum sadece ne yapmak istedigini anlamak istiyorum

Konu sahibi adam sizin sevmiyor önce bunu kabullenin. Erkekler sevmedikleri kadınlara böyle dominant hareketler yaparlar egolarını tatmin etmek için, sevdikleri kadınların ise direkt peşinde koşarlar. Böyle küçük oyunları sevdiği kadınlara yapmak akıllarına bile gelmez. Şuan yaptığı şey zihinini karıştırmaktan başka bir şey değil. Hesabını önce açıp sonra hemen kapatması bu yüzden. Yani adamı çözmeyi bırakın.

X