Lutfen kizmayin ama aylar sonra neden bunu yapar bir insan

Neden ayrıldınız? O mu ayrıldı?

Bu anlattıklarınız evet kendisini size göstermeye çalışıyor olarak anladım bende.
Ama o ayrildiysa ve kötü bir şekilde ayrılık yoksa onun dönmesi bekleyin. Siz adım atmayın. Bekleyin derken işiniz gücünüz o olsun demek istemedim yine normal hayatınızı yaşamaya devam edin çok düşünmeyin onu. Dönecegi varsa döner dönmezse de kendi bilir. Hayat kısa... Sizi hakeden başka biri mutlaka gelir size

Ben son aylarda onu ailemle tanistirmak icin iliskinin evlilige digru gitmesi icin cabaliyordum ama o surekli herseyi erteliyordu, cok sinirli animda mesaj gonderdim bitti diye, sakin olunca tekrar konusmaya calistim fakat sen bitirdin kararınin arkasinda dur dedi
Halbuki bitirmek istememistim

Ben zaten adim atmam o atsa da artik istemem ailem de istemiyor onu
Ama sadece bana o kadar haksizlik yapti ki pisman olsun istiyorum

Hiç sizin şehrinizden başka bir kız bulduğunu düşündünüz mü. Belki de bu dediklerinizi hepsinin onu dikkatini çekmek işin yapmıştır. Tecrübeyle sabittir. Bende gençliğimde bi ara böyle bir hissiyata kapılmıştım sonunda çocuk meğerse benim okuldan biriyle görüşmeye başlamış. Benim yanıma otobüsle gelirken tanışmışlar 😂😂oluyor böyle şeyler. Erkekler eski sevgilileri için bu kadar uğraşmazlar zaten siz tekrar dönmüşsünüz kendisine istese yine yeniden bir şekilde size yazardı

600 km gelmiş gitmiş, numaraları silmiş eklemiş, hikaye paylamış falan ama adam gibi bir mesaj atıp niyetini belli edememiş. Gerçekten sizin özelinizde yapıyor olsa da bunları sizce işe yarar adımlar mı?
Bir çocuk adamla beraber olmak istiyorsanız üstünüze alının, siz de onun göreceği şekilde hikaye paylaşıp durun bu şekilde anlaşabilirsiniz belki.

Bak bu kıza bunu yapma 7 dir aynı erkek için aynı konuyu açıyor takıntı yaptı senin söylediğin şeye yaptığın yönlendirmeye bak. Çocuk dönecek olsa kızın hala onu beklediğin emin neden dönmesin ?
Ne diyorsun sen ya ben daha önceki konusunu bilmiyorum. Okuduysam bile hatırlamıyorum. Direk konuyu okuyup yorum yaptım. Yani sakin ol
Ay bu yorumu sanırım konu sahibinin diğer konularını okumadığınız için yaptınız. Konu sahibi adamı takıntı yapmış.
Evet bilmiyorum bilsem ayrılık sebebini sorar miyim hiç.
Ben son aylarda onu ailemle tanistirmak icin iliskinin evlilige digru gitmesi icin cabaliyordum ama o surekli herseyi erteliyordu, cok sinirli animda mesaj gonderdim bitti diye, sakin olunca tekrar konusmaya calistim fakat sen bitirdin kararınin arkasinda dur dedi
Halbuki bitirmek istememistim

Ben zaten adim atmam o atsa da artik istemem ailem de istemiyor onu
Ama sadece bana o kadar haksizlik yapti ki pisman olsun istiyorum
Ama şimdi sen bunun için 7 konu açmışsın az bi ışık yaksa atlayacak gibisin. Lütfen kendine gel. Gereksiz bir sünepe için değer mi şu yaşadıklarına. Kesinlikle adım atma zaten. Sanırım yeni ayrıldın biraz sabret hayatına odaklan kendini oyalayacak bişeyler bul belli bir zaman sonra tamamen unutacaksın zaten

600 km gelmiş gitmiş, numaraları silmiş eklemiş, hikaye paylamış falan ama adam gibi bir mesaj atıp niyetini belli edememiş. Gerçekten sizin özelinizde yapıyor olsa da bunları sizce işe yarar adımlar mı?
Bir çocuk adamla beraber olmak istiyorsanız üstünüze alının, siz de onun göreceği şekilde hikaye paylaşıp durun bu şekilde anlaşabilirsiniz belki.
Aynen cok haklisiniz cocuk adam o yuzden bitirmeye karar verdim zaten
Ama o kadar aci cektirdi ki bana ne yalan soyleyim onda biraz olsun pislanlik duygusu gorsem kendimi daha iyi hisedirim

seven yazar, seven isteyen adim atar. boyle boyle psikolojiniz bozulacak. cok yakin bir arkadasima cok benzetiyorum sizi. 4 sene ciktilar ama tam bir toksik iliskiydi aralarindaki iliski. cocuk tam bir narsistti. gecen sene ayrildilar, cocugun instagramda takip ettigi kisi sayisi cogaldikca arkadasi hafakanlar basiyordu. her hareketini kendine yorumladi sonrasinda. suan hayatinda biri var eski sevgilisinin ama arkadas bunun icin bile "beni unutmak icin buldu birini" diyordu. aileler tanismis, bana inat olsun diye apar topar evlenecek diyordu. arkadas neyse ki kendi dusunce ve hareketlerinin anormal oldugunu fark edip psikolojik destek almaya basladi. ama yani cidden kafayi yedi gece gunduz herkese eski sevgilisinin paylasimlarini takip ettirip kendine attiriyordu. takiplesmedikleri halde benim icin paylasti falan diyordu, artik bu seviyeye gelmisti. insallah siz de bu duruma gelmezsiniz. herkes hayatini yasiyor, dedigin gibi seven adam adim beklemez, adim atar

seven yazar, seven isteyen adim atar. boyle boyle psikolojiniz bozulacak. cok yakin bir arkadasima cok benzetiyorum sizi. 4 sene ciktilar ama tam bir toksik iliskiydi aralarindaki iliski. cocuk tam bir narsistti. gecen sene ayrildilar, cocugun instagramda takip ettigi kisi sayisi cogaldikca arkadasi hafakanlar basiyordu. her hareketini kendine yorumladi sonrasinda. suan hayatinda biri var eski sevgilisinin ama arkadas bunun icin bile "beni unutmak icin buldu birini" diyordu. aileler tanismis, bana inat olsun diye apar topar evlenecek diyordu. arkadas neyse ki kendi dusunce ve hareketlerinin anormal oldugunu fark edip psikolojik destek almaya basladi. ama yani cidden kafayi yedi gece gunduz herkese eski sevgilisinin paylasimlarini takip ettirip kendine attiriyordu. takiplesmedikleri halde benim icin paylasti falan diyordu, artik bu seviyeye gelmisti. insallah siz de bu duruma gelmezsiniz. herkes hayatini yasiyor, dedigin gibi seven adam adim beklemez, adim atar
Benim yakın arkadaşımda böyle 😔 10 yıl önceki sevgilisini bu şekilde takıyor kafaya. Farklı şehirlerden arkadaşıma Instagram'dan takip istekleri geliyor bu adamlara o takip istediği attırıyor dedi. Ama adam geçen yıl evlendi. Seni sevse 10 yıldır niye beklesin diyorum adam da evlendi yakında bebek mujdesini duyarız saçma saçma düşünme diyorum. Yok ailesinin baskısıyla evlendi diyor 😔 beni seviyor diyor. Karısı onunla evlenmek için kendisini acindirdi o öyle şeytan biri diyor.
Yeniye kadar onu anlatıyordu. "Yeter artık bi destek al yapma kendine bunu" dedim.

Geçenlerde başka bir arkadaşın vesilesiyle bir çocukla tanıştı çocuk olumsuz yanıtı verdi ama arkadaşım çok etkilendi şimdide bu çocuğu taktı kafaya. 1 hafta anca görüştüler 1 kere oturup cafede çay içtiler okadar. 😔 Bu bir hastalık mı bilmiyorum ama çok fazla takıntı haline getiriyor

Benim yakın arkadaşımda böyle 😔 10 yıl önceki sevgilisini bu şekilde takıyor kafaya. Farklı şehirlerden arkadaşıma Instagram'dan takip istekleri geliyor bu adamlara o takip istediği attırıyor dedi. Ama adam geçen yıl evlendi. Seni sevse 10 yıldır niye beklesin diyorum adam da evlendi yakında bebek mujdesini duyarız saçma saçma düşünme diyorum. Yok ailesinin baskısıyla evlendi diyor 😔 beni seviyor diyor. Karısı onunla evlenmek için kendisini acindirdi o öyle şeytan biri diyor.
Yeniye kadar onu anlatıyordu. "Yeter artık bi destek al yapma kendine bunu" dedim.

Geçenlerde başka bir arkadaşın vesilesiyle bir çocukla tanıştı çocuk olumsuz yanıtı verdi ama arkadaşım çok etkilendi şimdide bu çocuğu taktı kafaya. 1 hafta anca görüştüler 1 kere oturup cafede çay içtiler okadar. 😔 Bu bir hastalık mı bilmiyorum ama çok fazla takıntı haline getiriyor
Bir travma sonucu gibi duruyor, kolundan tutup bir uzmana götürün, ömrünü yemiş resmen yazık.

Bir travma sonucu gibi duruyor, kolundan tutup bir uzmana götürün, ömrünü yemiş resmen yazık.
Benim 5 yaş, 2 yaş ve 8 aylık 3 küçük çocuğum var onlarla ilgilenmekten malesef ki ona okadar vaktim olmuyor. Sadece terapi alması için çok ısrar ettim. Hatta bununla ilgili buraya konu bile açtım bazı insanlar beni suçladı beni kötü arkadaş ilan etti.

Hatta bu sabah yine aradım arkadaşımı bu son çocukla son görüşmelerini anlattı. Yine normal şeyler anlatmıyor beni istiyor ama benden korkuyor diyor bana oyuzden adım atamıyor dedi 😔 hatta online terapi aldım bir kaç gün önce dedi. "Kadın bana sende özgüven fazlalığı var dedi" diyor.

Bazı konularda da çok konuştum ve o bazı konularda değişimleri var geçen hafta yüzyüze görüştüğümde de bugün ki konuşmamızda onu farkettim. İnşallah bu takıntılı durumlarını da atlatır. Çünkü yakın arkadaşım ve çok zor bi durum.

600 km yolu benim için geldiğini düşünmüyorum diye kendinizi savunmuşsunuz ama böyle olduğunu düşünmeseydiniz konuyu detaylandırırken bundan bahsetmezdiniz.
O kadar yolu arkadaşı için tepmiş, güzel bir kaç gün vakit geçirmek istemiş, değişiklik istemiş sizinle alakası yok.
Profili açması kapaması diğer bir sürü küçük detaya gelince, evet bunlar sizinle ilgili ama sizinle barışmak istediği için değil. Siz ona yazın da egosu azcık okşansın diye. O da size bizden artık olmaz vb. falan desin, olgun erkek rolü çizsin. İçten içe bu kızda beni hala unutamadı diyip ben neymişim be desin diye. Aslında bu açıdan bakınca da sizinle alakalı değil, adamın egosu ile alakalı.
Bu adam sizinle bir şey isteseydi kaçak oynamaz kırk kere mesaj atmış, aramış olurdu. O mekanda gelip yanınıza konuşurdu en kötü. Lütfen artık bu adamdan ümidinizi kesip yolunuza bakın. Sizden olmaz.
Kabullenmek iyileşmenin en büyük adımıdır.

600 km yolu benim için geldiğini düşünmüyorum diye kendinizi savunmuşsunuz ama böyle olduğunu düşünmeseydiniz konuyu detaylandırırken bundan bahsetmezdiniz.
O kadar yolu arkadaşı için tepmiş, güzel bir kaç gün vakit geçirmek istemiş, değişiklik istemiş sizinle alakası yok.
Profili açması kapaması diğer bir sürü küçük detaya gelince, evet bunlar sizinle ilgili ama sizinle barışmak istediği için değil. Siz ona yazın da egosu azcık okşansın diye. O da size bizden artık olmaz vb. falan desin, olgun erkek rolü çizsin. İçten içe bu kızda beni hala unutamadı diyip ben neymişim be desin diye. Aslında bu açıdan bakınca da sizinle alakalı değil, adamın egosu ile alakalı.
Bu adam sizinle bir şey isteseydi kaçak oynamaz kırk kere mesaj atmış, aramış olurdu. O mekanda gelip yanınıza konuşurdu en kötü. Lütfen artık bu adamdan ümidinizi kesip yolunuza bakın. Sizden olmaz.
Kabullenmek iyileşmenin en büyük adımıdır.
Benim icin gelmedigini cok iyu biliyorum ve acikca diyorum ama iliskimiz boyunca profilini bir kere olsa herkese acmamis biri olarak o gece o şehire geliyorum diyerek stori atmasini ister istemez ustume alindim ama tekrardan birsey yasayalim gibi degil
Bak ben oraya geliyorum pesimden kocmak icin ne bekliyorsun mesaji
Ve inanmicaksin ama benden böyle birsey beklemesi bile beni sevindiriyo
Artik umrumda olmadigini gorduyse ne mutlu bana

Benim icin gelmedigini cok iyu biliyorum ve acikca diyorum ama iliskimiz boyunca profilini bir kere olsa herkese acmamis biri olarak o gece o şehire geliyorum diyerek stori atmasini ister istemez ustume alindim ama tekrardan birsey yasayalim gibi degil
Bak ben oraya geliyorum pesimden kocmak icin ne bekliyorsun mesaji
Ve inanmicaksin ama benden böyle birsey beklemesi bile beni sevindiriyo
Artik umrumda olmadigini gorduyse ne mutlu bana
Yazdıklarımdan gram bi şey anlamamışsınız pes. Evet adam peşinden koşun istiyor ama sizi sevdiği değer verdiği için değil, kendi egosu okşansın, totosu arşa ersin, unutulamayan erkek olsun diye. Bunun nesine seviyorsunuz? Sizi sevmiyor, sevmeyecek. Adam evlenmemiş sizinle. Siz ayrılınca topuklarını vura vura kaçmış bir daha kabul etmemiş sizi.
Kaç kere yazmışlar burda seven erkek gelir alır sizi, böyle bana yazsın etsin oyunlarına girmez.
Normal değilsiniz, profesyonel bir yardım alın.

Ben umit etmiyorum ve onunla artik bir iliski istemiyorum ama sizce mesaj veriyor olabilir mi?
Ve sizce ne mesaji vermek isteyebilir?

İstemiyorsanız eğer mesaj verip vermemesi sizi ilgilendirmez. İstiyorsunuz, merak ediyorsunuz ki hemen hesaba bakmışsınız. Kendini göstermeye çalışmış işte, umursamayın.

X