LÜTFEN OKUYUN YARDIM EDİNNNN

sefoli21

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2023
21
-2
24
Merhabalar 6 gün önce ikimizde de iç çamaşır ile sürtünme yoluyla ilişkiye girdim gerçek cinsel birliktelik olmadı ama belki külottan bulaşmıştır diye içimde korku var. Reglime 6 gün var 2 gün önce göğüs ağrım ve bacak ağrım vardı dün de akıntım oldu beyaz renk ama bugün ne ağrı var ne akıntı regl olur muyum ? lütfen kırıcı olmayın bende farkındayım yaptığımın kötü olduğunu çok pişmanım çok günahtı yaptığım haklısınız ama dersimi aldım

Hayırlı olsun. Analı babalı büyüsün inşallah

Merhabalar 6 gün önce ikimizde de iç çamaşır ile sürtünme yoluyla ilişkiye girdim gerçek cinsel birliktelik olmadı ama belki külottan bulaşmıştır diye içimde korku var. Reglime 6 gün var 2 gün önce göğüs ağrım ve bacak ağrım vardı dün de akıntım oldu beyaz renk ama bugün ne ağrı var ne akıntı regl olur muyum ? lütfen kırıcı olmayın bende farkındayım yaptığımın kötü olduğunu çok pişmanım çok günahtı yaptığım haklısınız ama dersimi aldım
Stres yaparsan adetin gecikir. Böyle hamile kalınmaz. Biz ten tene sayısız ilişki yaşadık yaşıyoruz eşimizle yine de tık yok. Hamile kalmak o kadar kolay basit olmuyo.

Korkma bisey olmaz Allahın izniyle güzel kardeşim. Olmuş bir hata genclik cahillik. Fakat zevk suyundada sperm var boyle şeyler hep risk içerir yinede kilot uzerenden gecmez bence.

Sen günahını düşünmüyorsun hamile kalırım korkusundasın.

X