Lütfen okuyup fikir verin. Ben çok üzülüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eşinizin arkadaşının annesine anne demeniz çok garip geldi bana. Ne münasebet derim ben de Ali'nin nisanlisinin yerinde olsam yani. Kaldı ki onlar evlendikten sonra siz zaten eskisi gibi samimi olamazdiniz sizin bu gereksiz samimiyetinizi kabul edecek çok az kadın vardır çünkü.

İnanın anlamakta zorlanıyorum eşinizin arkadasinizi kardeşiniz yerine koyup düğününde ablası gibi koşturacaktiniz demek🤔 Ali zaten sizin durmanız gereken yeri gösterip mesafeyi koymuş uğraşmanıza ne gerek var? O kim yani kendinizi bu kadar strese sokup üzülecek düğününde nasıl davransam diye düşünüp uğraşacak ne var? Valla elin kırk kat yabancısı için hiç de kendimi yorup üstünde düşünmezdim bile ben olsam.

Ali’ye içten içe ilgi duyduğunuzu düşünüyorum. Beraber büyüdüğüm yakın erkek arkadaşlarımı bile bu kadar sahiplenmedim, annelerine anne demedim. O kadar absürt ki şu yaptıklarınız.
Yok biz kadınla erkeğin arkadaş olamayacağını düşünüyormuşuz onların ilişkisi tuhaf değilmiş.

hayır bir de yaşı küçük arada yaş farkı var ben ve kardeşm arasında da aynı yaş farkı var asla anlaşamıyoruz, çocuk yani 22 yaş erkeği neyi paylaşıyorlar arkadaş olarak onu anlamadım
22 olan müstakbel gelin kızımız. Aliciğim konu sahibiyle yaşıt.

Hayır böyle bir olay olmasa bile Ali'nin eşi sizinle hayal ettiğiniz gibi samimi olup, sık sık görüşmek istemeyebilirdi.

Evlendiğmiz ilk zamanlar, eşimin yakın bir arkadaşı ve eşiyle yaşadık bu durumu. Birkaç kere biraraya geldik ama hoşlanmadım kendilerinden. İyilik, kötülük meselesi falan değil, herkesle anlaşıp yakınlık kurmak zorunluluğumuz yok neticede. Ben toplu buluşmalarda biraraya gelirim ama birebir görüşmek istemiyorum dedim eşime. Bir şekilde buluşma isteklerini geri çevirdik. Tepki verdiler bize 😂 eşim arkadaşıyla görüşüyor bu arada. Ama ben zorunda mıydım? Aklıma geldikçe yine sıkıntı basti yine beni. 🙄 Eşin arkadaşı üzerinden şöyle yakın oluruz böyle vakit geçiririz diye hayal kurulmaz. Bu kadar hayatını merkezi yapılmaz kimse.

Bakiniz yukarida bana verdigi cevap aynen boyle.
ya ben şu biz arkadaştık sözüne ifrit oluyorum. Bak ne güzel söyledin arkadaş-TIK. di' li geçmiş zaman yani. Evli birinin evlilik parametrelerini bilmemesi çok tuhaf yaa. Ay böylelerinin de evliliği pek güzel gidiyor he hiç bir usul adap bilmeyip düz gittiklerinden herhalde :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

Arkadaşım şaka mısın? Benim ali de ali diye tutturduğum yer neresi? Aliyi anlattım, konuyu anlattım, kırıldığımı söyledim ve kimseye hadi söyleyin ali beni nasıl affeder diye sormadım? Nasıl tutturmuş oluyorum? Kırıldım ve nasıl davranmalıyım sizce diye sordum. Burda nerde tutturmak?
Peki tutturmadıysanız neden Alinin ablasına kadar arayıp durumu izah ettiniz?
Erkek kadın arkadaşlığına karşı değiliz tabi ki de yeri geliyor bir erkeğin arkadaşlığı bir kadından daha samimi geliyor insana.
Fakat! siz Aliyi ilah gibi merkeze koymuşsunuz. Annesine anne demeler, ablasına nişanlısını şikayet etmeler..
Normal mi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X