Lütfen yardim edin arkadaslar:(

sen bana hayalet mi didin????? hayalet miyim ben adam akıllı yapmayip ta kufur mu ettik hakaret mi ettik sen onu kuyruklu yaptin beni terbiyesiz yaptin ne elestiriye izin veriyosun ne susuyosun ayrica hayalet lafını sevdim dua et ki sevdim anladın sen onu
Senin dediklerin nolcak zaten siz hic bisey demediniz haklisiniz :KK70: ayrica Ben sizinle konusmadim ki yani siz niye üstünüze aliniyosunuz anlamadim.

tamam bu konu kapansın burda yeni konu açalım biri bana profile nasil foto koyulur bi anlatabilir mi acaba ne kpysam ya kücük diyo ya da büyük

Senin dediklerin nolcak zaten siz hic bisey demediniz haklisiniz :KK70: ayrica Ben sizinle konusmadim ki yani siz niye üstünüze aliniyosunuz anlamadim.
ben bu yazilani o yazdi sandim isme bakmadim ki ne vuruyon kafam acıdı :)))) özür diledim ya işteee annneeeee halâ vuruyooo

konu sahıbı
sımdı sıze evlılık ıcın yeterlı olgunluga sahıp degılsınız dıcem teror estıreceksınız dıye korkuyorum
bakın ben 32 yasımda 3 bucuk yıllık evlı 2 yasında cocuk annesıyım
su hayatdan ogrendıgım bırsey varsa
bu yapıyla evlılıkte cok zorlanacagınızdır

lutfen yalvarırım bunu elestırı degıl onerı olarak alın
sızde bır durum var hep ben haklıyım hep ben dogruyum durumu
dısardan bı kendınıze bakın konu sahıbı

Tmm kusura bakma kardesim seni üzdüysem özür dilerim amacim kavga etmek degil dertlesmek.
kuzum bak biz sana asla neden yaptin demedik kafan karisik korku panik üzüntü heycan hepsini ayni anda yasiyosun be her yazilani da hali ile yanlis anliyosun biz de üzerine geldik bende özür dilerim ama inan iyiligin icin dua edecegim lütfen kocana sahip cik bu devirde eşler kadinlar suçsuz günahsız öldürülüyor insanlar degisebiliyor dünde sana bunu anlatmaya calistim esin bu gün anlayisla karsilamis ama yarin öbür gün seni aldatmaya kalkarsa hesap soramazsın sen de yaptın zamanin da der yapmadın Allahta biliyo kulu da ama o an yapti olur adin esim asla basima kalkmaz demez diyosan evlen senin hatan ona yazman yazmaman degil haddini bildirip oturtmus ta olsan sagol yazmis ta olsan esin bununla ilgilenmez yazmis olman la ilgilenir senin tek hatan esine anlatman

Cok iyi yapmissin bidahakine git bulus bende boynuzlarla gezerim demedi zaten o yüzden konusmuyoruz kac gündür.
adam huylandı tabı
sınek kucuk ama mıde bulandırır
eskı sevgılın yazıyor hakaret edıyor sıze ona cevap verıyorsunuz
ustune zamana bırakalım dıyorsunuz
adam ondan konusmuyor sızle

bunun yerıne
densız adam ya evlenmıs olmama ragmen yazmıs o oldugunu bılmeden actım mesajı haberın olsun desen yeterdı
tutmus zamana bırakalım demıssın oyle dedın yanı
onu demesen ıyıydı

SUS SUS SUS hepimiz barıştık :)))) vel hasıl kelam benim ferhatım yapmaz diyemem kendisi iki defa sanal aldatirken (aldatamadan merabalasma kısmında suc üstü) yakalanmis 5 ay süründürülmüştür kadın sayısı fazla erkek sayisi az gözlerine girelim gözbebekleri olalım sahip cikalim akıllı davranalım ki onlar hata yapınca ölene kadar beyinlerinin o lezzetli etlerini yiyebilelim efenim dimi ama :)

kuzum bak biz sana asla neden yaptin demedik kafan karisik korku panik üzüntü heycan hepsini ayni anda yasiyosun be her yazilani da hali ile yanlis anliyosun biz de üzerine geldik bende özür dilerim ama inan iyiligin icin dua edecegim lütfen kocana sahip cik bu devirde eşler kadinlar suçsuz günahsız öldürülüyor insanlar degisebiliyor dünde sana bunu anlatmaya calistim esin bu gün anlayisla karsilamis ama yarin öbür gün seni aldatmaya kalkarsa hesap soramazsın sen de yaptın zamanin da der yapmadın Allahta biliyo kulu da ama o an yapti olur adin esim asla basima kalkmaz demez diyosan evlen senin hatan ona yazman yazmaman degil haddini bildirip oturtmus ta olsan sagol yazmis ta olsan esin bununla ilgilenmez yazmis olman la ilgilenir senin tek hatan esine anlatman
Ben bunu hata olarak görmüyorum Ama yardimin icin tesekkür ederim Evet burasi sosyal Medya burda insanlari yargilamak cok kolay Ben söylemeseydim esime bk sekilde haber gitseydi asil o zaman beni bosardi iste siz buna aptallik veya nayiflik diyebilirsiniz Ben dürüstlük diyorum ayrica burda Herkes elini kolunu sallaya sallaya Adam öldüremiyo iyi niyetin icin Allah razi olsun sagol.

SUS SUS SUS hepimiz barıştık :)))) vel hasıl kelam benim ferhatım yapmaz diyemem kendisi iki defa sanal aldatirken (aldatamadan merabalasma kısmında suc üstü) yakalanmis 5 ay süründürülmüştür kadın sayısı fazla erkek sayisi az gözlerine girelim gözbebekleri olalım sahip cikalim akıllı davranalım ki onlar hata yapınca ölene kadar beyinlerinin o lezzetli etlerini yiyebilelim efenim dimi ama :)
Iste buna Ben bosanirdim:)

adam huylandı tabı

bunun yerıne
densız adam ya evlenmıs olmama ragmen yazmıs o oldugunu bılmeden actım mesajı haberın olsun desen yeterdı
onu demesen ıyıydı
vallaha bunu yazacaktim üşendim öyle diyeydin ya " aşkım yazmis bende kocamla mutluyum seni savciliga veririm uzak dur benden kocam duyarsa seni mahveder " dedim diyeydin ya akıllı lak diye anlatılır mı

adam huylandı tabı

bunun yerıne
onu demesen ıyıydı
Niye diyeyim ki öyle bisey bogulcaksak büyük denizde boguluruz Ben korkusuz biriyim basima ne geldiyse bu yüzden geldi zaten beni kabul eden böyle etsin asla ihanet etmem yanlislarim oldu insaniz hepimiz olabilir Ama yalan söylemem

X