Lütfen yardım edin..Çok kötüyüm.Resmen yaşayan ölü gibiyim..Dayanamayacak seviyeye geldim..:( :( :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Uzağım.Istesem de şuan zaten yakın olamam..
Şu andan bahsetmiyorum ki illa.
Kendinizi böyle hissettiğinizden beri uzak değilmişsiniz işte.
O yaptıklarını gördüğünüz halde telini elinize almışsınız.
Bana mantıklı gelmedi.
O kadar mikrop hastalık takıntınız varken yapmanız.
Bir ay sonra da hamile miyim acaba diye takmanız.
Bu arada öğretmen de olabilirsiniz ama çalışmıyorsunuz sanırım.
O zaman sorun yok olun yani insanlar niye takmış anlamadım zamanında okumuşsunuz işte.
Şu an anlattığınız takıntılar ile-hijyen konusu özellikle- çalışmanız imkansız zaten

Yaşadığınız şehir istanbul gözüküyor, istanbul'da randevusuz hasta bakan eğitim araştırma hastaneleri var. Randevu derdi beklemeden gidip psikiyatriye görünün. Böyle olmaz. Hayatı kendinize zehir etmişsiniz. Sizin çok stresli, kaygılı bir yaşantınız var. Bugün iyi kötü eliniz tutuyor, yarın öbür gün yaş ilerledikçe çok zorlanırsınız. Bu böyle kendi kendine oturup, düşünmekle, dertleşmekle geçmez.

Hafifti eskiden.Zaten evhamlı insanlarda oluyormus.Çocukken abim hep derdi ne takıntilisin kızım sen de ya..Herşeyi kafana takıyorsun derdi..Aklımda kalmış.. Bekarken bu kadar değildi.Hafif düzeyde.Yanliz evden çıkarken ocağa bakardım iki kez açık mı kapalı mı diye? Rahmetli annecim kızardı bana.Suan evlendikten sonra fena arttı.1 yıldan fazla işsizim o da tetikledi diye düşünüyorum.. Teşekkür ederim.Papatya cayi iyi geliyor evet.Ada cayi var elimde şuan.Çok severim..Bir bardak içerim artık..

Boşluğa düşünce arttı..Okurken öyle değildi.Doğum kontrol hapini 5 sene kadar kullandım.. İlacı bıraktıktan sonra ve daha öncesi yani en önemlisi evliliğimle yaşadığım sorunlardan kaynaklı arttı. 2 yıldır çalışmadım.Korona felan cikti..Bu sene de kafama göre bir iş bulamadim..Kadrolu değilim malesef..Özelde çalıştım sonra devlette çalıştım vs..Kafamda şuan başka planlar var.Bakalım..Malum herkes mesleğini yapamıyor.. Bu ara çizimler ile uğraşıyorum.Oyle kafa dağıtmaca.Kilo sorunum var suan.Spora başlamayı düşünüyorum.Psikoljik ve fiziksel anlamda bana iyi gelir umarım.. Bu arada ben çok detaylı yazmadım.Bazi cümlelerim eksik ya da yanlış yazmış olabilirim.Allah kimseye vermesin böyle bir durumu ama cidden çok zor..Bu takinti, vesvese işi.. Allah dermansız dert vermesin kimseye..

Onu diyorum işte şu an çalışmıyorsunuz ama durumunuzun artması kısmı eşinizin video izlediğğni bilerek eşinizin telini elinize alma kısmı ile aynı zamanlar.
Yani o teli çok takıntılı olduğunuz zamanlarda elinize almışsınız. Belki bir ay önce.
Çok takan insan tiksinen insan o tele de öcü gibi bakar gibi geliyor.
Hadi aldı elini yıkar sonra.
Zaman kavramı nedeniyle anlattıklarınız takıntılı insanın-gerçekten takıntılı insanın- yapacakları ile uyuşmuyor bence.

hamile kalman imkansiz kesinlikle hemde. ama dr dan yardim al pskoljin cok bozul. basin sagolsun anneni kaybetmissin. bence bu esten sana hayir yok. hayata karis mutlu ol gez dolas seni cok etkilemis yasadiklarin.

O şekilde hamile kalınmaz boş yere endişe etmeyin okb gibi geldi anlatımınızdan ama sonuçta uzman değiliz tahmin sadece.
Yaşadıklarınızdan kaynaklı psikolojik sorunlar baş göstermiş ama inanın sizi bu kadar üzen bir adam sevilmeyi haketmiyor !Ki ben sevdiğinize inanıyorum öyle olduğunu zannediyorsun ..Sevgi huzurlu yerde doğar aksini bilmediğiniz için sevgi sanıyorsunuz.

Unutup aldım elime telefonu evde unutmuştu ise giderken.Baska bir yerden kendi telini aramıştı.. Sonradan farke ettim tel cinca..uykuluydum..Sabah çok erken oldu bu dediğim tabi..Her şeyi detayına kadar yazmadığım ve çok uzun olduğu için fazla sıkmadan yazmaya çalıştım..

Tamam öyle olmuştur.
Bu kadar düşünceniz arasında isminizi de biyoloji öğretmeni olarak değiştirmişsiniz ya şimdi herkes inanır iyi yapmışsınız:)
Hayır anlattığınız konu ile branşınız o kadar çelişiyor ki neden branşa kadar yazdığınıza anlam veremiyorum onun için.
Bakin üremeyi en iyi bilenlerdenim aslında demek için mi?

Konuyla ne kadar çok bilginiz varsa o kadar takılıyorsunuz zaten detaylara..Mesela virüsler nasıl bulaşır? Bulasma yolları nelerdir? Herseyin a dan z yine kadar biliyorum.Cok bilmek bazen insanı huzursuz ediyor.Takintili biriysen hele ki daha sıkıntılı..Bu durumun bilmenlr alakası yok.Zaten farkındasın saçma olduğunu..Sadece aklına geliyor.Ya böyle olduysa ya beni bulduysa bu ihtimal vs..Size örnek vereyim..Mesela hastane ortamindasinız..Hemşireler kan alırken eldivenini çıkarıp her hastada yenisini kullanmak zorunda..Siz bunun bilincindesiniz..Bunu bildiğiniz için karşıdakinin hatasını fark ediyorsunuz..Müdahale ediyorsunuz.. Bir de bilgisi olmayan birini düşünün.. Detaya takılmadan dikkatinden kaçar ve önemsemez.. O yüzden bu sıkıntıyı yaşıyorsun.Evhamli biriysen konu hakkında çok bilgili olduğunda sıkıntı yaratıyor.Hastanese mesela basima buna benzer bir olay gelmisti..Enjektör olayı mesela..kan alımı sırasında bir hemşire elindeki eldiveninde kan olduğunu gördüm.O şekilde benden kan almaya çalışırken onu engelleyip, eldevenini çıkarmasını söyledim..Neden çünkü aklıma o anda virüsler, mikroplar aklıma geldi..Bulasma yolları vs..Simdi bunu bilmeyen birine sohle belki bu kdr umursamayacak.

Yav ne alakası var biyoloji öğretmeni bilmez mi telefona dokunmakla hamile kalinmayacagini?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…