lütfen yardım edin işşş çıkışı yapmam lazım

suprizzzyumurta

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2013
162
21
selam arkadaslar merhaba

kızlar aksama eşimin ailesi ve bi akrabaları gelcek toplam bes kısıyız
dun aksam pırasa yemegı ve patates patlıcan oturtma yaptım kıymalı.çorba ne yapayım ve baska ne yapabılırım ıkı yemek yapmamın sebebı yarınada kalması malum calısınca :KK43: lutfeennn yardımmmmmmmm

selam arkadaslar merhaba

dun aksam pırasa yemegı ve patates patlıcan oturtma yaptım kıymalı.çorba ne yapayım ve baska ne yapabılırım ıkı yemek yapmamın sebebı yarınada kalması malum calısınca :KK43: lutfeennn yardımmmmmmmm

çorba olarak mercimek çorbası ya da tarhana çorbası yapabilirsin hazır çorbalardan ezogelin yapabilirsin... yanına ekstra bşy yapmak istiyorsan bulgur pilavı yapabilrsn patlıcan oturtmayla çok güzel gider =)

yemekten sonra çay için de çayın yanına bi normal kek salla bitsin =))

fazla zamanını almaz zaten bunların hepsi 1 saatini alır =)

En iyi yapabildiginiz ve sizi ugrastirmayacak bir corba yapin.
Salata yapabilirsiniz, pilav da yapabilirsiniz oturtmanin yanina güzel olur aslinda.

Pratik farkli corba tarifiniz var mi fikir ocin coook sagolun canlarrrr

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

selam arkadaslar merhaba

yanına bir makarna yapabilrsin corba istersen yap ve yeşil salata..yeşil salata yetiştiremem diyorsan ayran olabilir.tatlı olarak da çayın yanına ekler yada kuru pasta almanı öneririm

Sagol cnm ahh bnm loca corbasiz salatasiz oturmaz ki hic bunlar mecbur yani ama hazir çorba hic yapmam yaptirmaZ da iki kişiyi z ama hergun tam takir yemek oluyor yoruluyorum ama iste yapıyorum ama corba farkli bi tarif istiyorum sizdenn

Corba icin farkli bir tarif aramayin bence.
Bildiginiz ve pratik olan bir corba yapin, isinizi garantiye almis olursunuz.
Yeni deneyeceginiz corba istediginiz gibi olmazsa bu sefer daha stres olursunuz.

Oda dogru Sağol un cnm cacika gerek var mii

Kizlar iki yemekte salcali ya yayla corbasi yapmaya firsatim yok salcasi başka çorba akline gelen var mi

X