LÜTFEN YARDIMCI OLUN ALDATILDIĞIMI DÜŞÜNDÜM NİŞANI ATTIM

Bnce aklım almıyor diye düşünücene yat kalk kurtulduguna sevin. Allaha şükret ya evlendikten sonra farketseydin?
Allahın sevgili kulluymuşsun.

ama hak verin o kadar çaba harcıyorsunuz bunlara rağmen inanıp güveniyorsunuz her şeyiniz o oluyor insan hiç mi gelip özür dilemez yüzük atsam bile hiç mi açıklama yapmaz hata yaptım yada sen bana böyle yaptın demez mi

Aldatmasinin yaninda karanlik bir tarafi da var belli ki.
Kurtuldugunuz iyi olmus yatin kalkin sukredin.

Özür dileyip seni ikna etmelerinimi bekliyordun? aldatmasını nasıl hazmedecektin.
iyimi seni gururlu bilip üzerine gelmemişler yoksa daha çok aldatılırdın gibime geliyor.
bariz kadının evinde buluşup seni aldatmış, dahası yok ne yazıkki.

Özür dileyip seni ikna etmelerinimi bekliyordun? aldatmasını nasıl hazmedecektin.
iyimi seni gururlu bilip üzerine gelmemişler yoksa daha çok aldatılırdın gibime geliyor.
bariz kadının evinde buluşup seni aldatmış, dahası yok ne yazıkki.
adam karısının telefonundan yazıyordu dedi bana kadın değildi yazıştığım dedi

Affedersiniz ama işi gücü bir geliri olmayan biriyle evlilik düşünmek en baştan yanlış birşey geliri ne olursa olsun hepsi onun mu olacak sanıyorsunuz yok kira geliri vs boş işi sorumluluğu olmayan biri evlilik nasıl yönetecek. Kaldı ki arada sırlar olan bir ilişki ne kadar sağlıklı

Ne sifresi sen ajanmisin,mafyamisin diyemedinmi?Hadi diyelim ki sifre bu adam kimligini saklayan biri belli ki bir isler ceviriyor.Aldatmasa bile nasil guvenebilirsin sakli gizli isleri olan birine?Kimbilir neler var isin icinde?
Birde cok bariz aldatiyor..sifre diyor bide..hey yarabbim burayi okuyupta bu konudan bu bahaneyi kullanmaya kalkmasa bari diger hodukler..
Yemiyoruz soyleyeyim..

adam ne ayak belli değil hep kaçak göçek maşallah.
sizin derdinizse geri döner mi .

Sanki bana FBI, CIA ahhhhahaha :KK70:
Ne şifresi ya.. Adam bariz gözü dışarda.
Düzgün bir aile kızıyla evleneyim ama dışardakilerle de ilişkimi kesmeyim, erkeklik gururum var telefonumu karıştırma falan..
Yalan o işler. Şükret bence bir aç yedir, giydir hayrına. Büyük dertten kurtuldun.

Sanki bana FBI, CIA ahhhhahaha :KK70:
Ne şifresi ya.. Adam bariz gözü dışarda.
Düzgün bir aile kızıyla evleneyim ama dışardakilerle de ilişkimi kesmeyim, erkeklik gururum var telefonumu karıştırma falan..
Yalan o işler. Şükret bence bir aç yedir, giydir hayrına. Büyük dertten kurtuldun.
Çok güldüm yorumunuza Allah da sizi güldürsün

Şifre falan bilemem de güvenmediğin ne işler çevirdiği belli olmayan bir adamla evlenmek ne kadar mantıklı?

Nişanlın evli olabilir mi? Adından sanından emin misin? Nikah işlemlerini nasıl yapacaktınız? Evli olduğu ortaya çıkmasın diye uğrasıyor olabilir mi? Ailesinin belkide durumdan haberi var ve sizden saklıyorlardı. Çok mu uçtum bilmiyorum ama ben resmi yada gayrıresmi hayatında biri olduğunu ve evli gibi yaşadığını düşündüm.

Nişanlın evli olabilir mi? Adından sanından emin misin? Nikah işlemlerini nasıl yapacaktınız? Evli olduğu ortaya çıkmasın diye uğrasıyor olabilir mi? Ailesinin belkide durumdan haberi var ve sizden saklıyorlardı. Çok mu uçtum bilmiyorum ama ben resmi yada gayrıresmi hayatında biri olduğunu ve evli gibi yaşadığını düşündüm.
hayır evli olamaz imkanı yok

Adam doğru söylemiş, bunlar şifre gibi görünüyor. Yasadışı işleri olabilir, terör örgütü bağlantısı olabilir. Aile de iş iyice deşilirse bir şeyler ayyuka çıkar diye üsteleyemedi bence.

Geri dönse nolacak, böyle bir adamla mı evleneceksiniz?

Ama ben pişman olmasını her şeyi açıkça anlatmasını peşimden gelmesini çok istiyorum hak verin banada siz de olsanız istemez miydiniz

1.si sana hak veremiyorum. 2. si hayır istemezdim. Soyadını bile saklayan işi gücü olmayan gizli işler çeviren bir adamın sana herşeyi açıkça anlatmasını beklemek ne büyük iyi niyet.. peşinden gelmesini beklemek se tam bir saflık. Lütfen olaya biraz objektif bak. Olayı yaşayan sen olduğun için iyi analiz yapamıyor olabilirsin ama kız kardeşinin başına böyle bir olay gelseydi o adamla tekrar barışmasını istermiydin?

Arkana bakma bile ! Bırak gitsin. Kendi gizemlerinde sırlarında boğulsun. Gizemli erkekler kadınların en çok kafasını karıştıran tiplerdir. İlk başta çok yakın davranırlar ve aradığın erkeği bulduğunu zannetmene yol açarlar. Sonra da bir anda uzaklaşır soğuk davranırlar ve kendine olan güvenini yerle bir ederler. Onu çözmeye çalışarak sadece kafanı meşgul edersin ve anlamaya çalışmakla da epeyce zaman harcarsın. Sonra bi bakmışsın koca bir hayatı harcamışsın. Yazık değilmi sana??
Umarım Allah karşına çok sevebileceğin ve seni de çok sevecek, mutlu edecek birini çıkarır.

X