LÜTFEN YARDIMCI OLUN ALDATILDIĞIMI DÜŞÜNDÜM NİŞANI ATTIM

peşinden gelse ne olacak affedecek misin?
adam ya evli, ya da evli bir kadınla tüm ailesinin bildiği bir ilişki yaşıyor.
ayrıca saçma sapan kaçakçılık işlerine de bulaşmış olabilir.
yani yolda görsek yolumuzu değiştireceğimiz adamlar için kendini paralayan, özür bekleyen kızları hiç anlamıyorum, anlayamayacağım.

ne
1.si sana hak veremiyorum. 2. si hayır istemezdim. Soyadını bile saklayan işi gücü olmayan gizli işler çeviren bir adamın sana herşeyi açıkça anlatmasını beklemek ne büyük iyi niyet.. peşinden gelmesini beklemek se tam bir saflık. Lütfen olaya biraz objektif bak. Olayı yaşayan sen olduğun için iyi analiz yapamıyor olabilirsin ama kız kardeşinin başına böyle bir olay gelseydi o adamla tekrar barışmasını istermiydin?

Arkana bakma bile ! Bırak gitsin. Kendi gizemlerinde sırlarında boğulsun. Gizemli erkekler kadınların en çok kafasını karıştıran tiplerdir. İlk başta çok yakın davranırlar ve aradığın erkeği bulduğunu zannetmene yol açarlar. Sonra da bir anda uzaklaşır soğuk davranırlar ve kendine olan güvenini yerle bir ederler. Onu çözmeye çalışarak sadece kafanı meşgul edersin ve anlamaya çalışmakla da epeyce zaman harcarsın. Sonra bi bakmışsın koca bir hayatı harcamışsın. Yazık değilmi sana??
Umarım Allah karşına çok sevebileceğin ve seni de çok sevecek, mutlu edecek birini çıkarır.
kadar güzel yazmışsınız çok teşekkür ederim

"ben ne sevap işledim de adam hastanelik oldu telefonunu bile görmedi o ara whatsabina girip mesajlarıni görebildim" de, şukret yani allah seni nasıl bir şeyden uyandırmış.

oğullarının asla zedelenmemesı gereken bir gururu, şerefi var diye bu olayda şifre o şifre diye koruyan aileden seni gelin alıp, sarıp sarmalayıp ömür boyu korumalarını bekleme.. kısacası unut gitsin onları.

Kimliğini gördünüz mü hiç, adı soyadından emin misiniz ? Hastaneye nasıl giriş yaptı. Ev adresini falan biliyor musunuz? ben neler olduğunu öğrenmek adına polise anlatırdım tüm bildiklerimi. Bana yaşattığı herşeyin de bedeli olurdu.

İpsiz sapsız güvenilmez biri. İş yok ve asker kaçağı. Bu kadar kötüsünü arasan bulamazsın.Ayrılık isabet olmuş.

Polise gidilecek bir durum yok. Aldatılmışsın biraz. Geçmiş olsun.

Belki de adam evli yahu! Ki bu en iyi ihtimal. Ya suclu,ya kacakci,ya kadin saticisi ya da uyusturucu.
Korkmadiniz mi onca zaman devam ettirmeye? Otelde bile kalamayan adamin yaninda nasil yasayacaktiniz evlenseydiniz? Isi yok ama para gani,kira geliriymis bilmem neymis nasil arastirmadiniz? Adamin memleketine gitseydi babaniz,mahallesindeki bakkala sorsa yeterliydi. Sasiriyorum bu tedbirsizliginize. Bir de geri doner mi diye soruyorsunuz,buyuk cesaret.

Öncelikle merhaba çok sıkıntılıyım sizinle paylaşıp fikirlerinizi almayı çok istiyorum nişanlımla şubatta tanıştım nişanlımla kültürlerimiz farklı ama çok iyi anlaşıyorduk ailelerimizde çok iyi anlaşıyordu her şey çok güzel gidiyordu ancak nişanlım sürekli bi gizemliydi benden telefonlarını saklıyordu kendi adına hiç kredi kartı hesabı yoktu uçağa binmiyor otelde kalamıyordu sorduğum zaman uçaktan korkuyorum askerlik yapmadığım için de otelde kalamıyorum diyordu farklı illerde yaşıyorduk ama ben ne zaman gel dersem arabasıyla benim için geliyordu bir dediğimi iki etmiyordu çok mutluyduk ama sürekli içimin bir köşesinde bir korku bir his vardı benden bir şey sakladığına dair ne kadar araştırsam da bulamıyordum en sonunda ona güveniyordum sonra biz temmuzda nişanlandık çok güzel bi nişan yaptık her şey dört dörtlük ilerliyordu ama biraz ilgisizleşmeye başlamıştı biraz umursamazlığa başlamıştı son zamanlarda bu yüzden sürekli tartışıyorduk sorumluluklarını yerine getiremediği için sürekli nişan atmaktan bahsediyordum ben istanbulda kalıyordu nişanlım işi yoktu ama kira gelirlerinden maddiyatları çok iyiydi ama sürekli akşam saatlerinde arıyordum ne yapıyorsun bana bir adamın yanına gidiyorum diyordu tapu işi gündüz arıyordum yine aynı bir adamın yanına gidiyorum diyordu sürekli bir adamın yanına gidiyorum diyordu bana bende güveniyordum hiç sormuyordum ama telefonlarını saklıyordu ben aldığım zaman ben erkeğim bir erkeğin telefonu karıştırılmaz gururum var diyordu ve daha bir sürü olaylar yaşıyorduk en son geçen hafta istanbuldan beni görmeye geldi iki gün kaldı sabah yola çıkacaktı ki aniden hastalandı ve hastaneye yatırdılar sabah uyanır uyanmaz yanına gittim sonra çok kötüydü telefonlarını dahi gözü görmüyordu tam röntgen çektirirken telefonunu açtım whatsapta bi kadının konuşmalarını gördüm istanbulda kadın profil resmi falan her şey var gece saat 12 de konuşmuşlar kadın olum bugün misafir var gelme demiş nişanlımda gelmiim mi demiş kadın gittiklerinde haber veririm demiş nişanlımda benim az işim var o zaman bende işimi bitireyim haberleşiriz demiş kadın balım falan demiş ben gördüm ekranın resimlerini çektim hemen sonra yanına gittim yüzüme baktı sende bi şey var ne oluyıor dedi hastaydı daha çok titremeye başladı bitti dedim seni asla affetmeyeccem bana bunu yapmayacaktın beni aldatmayacaktın biz daha yeni nişanlıydık dedim ayağı kalktı yanlış anladın onlar şifre dedi o konuşmalar şifre dedi işle ilgili şifre daha kötü oldum yüzükleri çıkarıp verdim çıktım hastaneden sonra annesi babamı aradı ben biliyorum onlar şifre yapmayın dedi babam inanmadı bitirdi ablası beni aradı msjları ablasına gönderdim ve sonra bütün ailesi sülalesi sustu ne bir açıklama ne bir özür ne de bir karşılık dahi vermeden bitirdiler nişan eşyalarını alıp gittiler . Aklım almıyor o kadar severken nasıl bir defa bile karşıma çıkmadan açıklama yapıp özür dilemeden gittiler bir anda nasıl kayboldular???? Acaba bi gün pişman olacak mı dönecek mi benim onu çok sevdiğimi biliyordu döner mi bir gün yardımcı olun lütfen ??

Dönerse nolacak ? Affedecek halin yok herhalde değil mi ?

Kira gelirleri olduğuna emin misiniz ? Yasadışı elde edilen gelirleri kira geliri diye gösteriyor olmasın ?

kürt türk ayrımı yapmıyorum aslada yapmam bahsettiğim şey kültür farkı oolmasına rağmen çok çok iyi anlaşıyorduk uyumsuzluk yoktu her şey güzeldi

Benim sevgilimde kürt kendim türküm. Bu olayın kültürle ilgisi yok aldatan her türlü aldatıyor

adam karısının telefonundan yazıyordu dedi bana kadın değildi yazıştığım dedi
Öleyse o adam ve esiyle bulusup birseylr yapmayi teklif etseydiniz. Hem görüp iciniz rahatlardi hem de bu olay kapanirdi. Ayrica bence kk kadinlarina güvenin. O adam bence de asker kacagi falan olmaktan daha fazlasi. Hareketleri cok süpheli. Benim kaynim da asker kacagiydi ama kamuda calisiyor. Ögretmenevinde rahatca kaliyor bir sorun yok yani. Mümkünse polise haber verin.

Asker kacagiysa otelde kalamaz dogru.aninda alirlar.ama ucaga binebilir.
Sifre ne sifresi.yasadisi isler yapiyor o zaman.
Her halükarda tekin degil

Nerde ne is yaptigini bilmedigin adamla nasil evlenmeye kalktin. Senin başını da yakardi belki. Aciklayamayacagi seyler oldugu icin gelmiyordur pesinden ve kaybetmek istemediklerinden daha degerli değilsin muhtemelen. (Aldatmiyorsa bile). Bence hem ne oldugu belirsiz biri hem de buna guvenip catir catir aldatiyor. Ben devletten bile kaciyorum o safa mi yakalanicam diyordur arkandan.

X