LÜTFEN YARDIMCI OLUN ALDATILDIĞIMI DÜŞÜNDÜM NİŞANI ATTIM

Mağazaya gidiyorduk mesela fatura için isim soyisim istediklerinde benim adımı veriyordu neden diye sorduğum zamana reklam msjları geliyor diyordu bana ama nasıl arabayla gelebiliyordu yolda hiç mi sorun çıkmıyordu
Kimliğini gördünüz mü hic ?
Adını soyadını vermemesi garip.

ama hak verin o kadar çaba harcıyorsunuz bunlara rağmen inanıp güveniyorsunuz her şeyiniz o oluyor insan hiç mi gelip özür dilemez yüzük atsam bile hiç mi açıklama yapmaz hata yaptım yada sen bana böyle yaptın demez mi
Demez çünkü o sizi gözden çıkarmış zaten. Kendine sevgili yapmış. Ayrıca suçlu gelip neyi açıklayacak. Bence siz hırsınızi anlamamışsınız. Yarım kalmış hissediyorsunuz. Yoksa sizin de döndüğünde onu affedeceginizi sanmıyorum.

Türk kürt yazmakta ne var? İngiliz türk yaZınca bir şey olmazken neden bunda sorun var? Kürt yazınca aşağılamış mı oluyor? Bundan rahatsız olanlar içten içe aşağılıyorlar bence. Irk adı söylemenin neresi kötü? Kız farklılık belli olsun diye yazmış. Bazı insanlar çok komik yahu

Döner mi diye bekliyorsunuz,o zaman hiç bırakmasaydınız.

Ayrılarak nişanlınızın nabzınımı yokladınızda da dönermi vs. diye soruyorsunuz ?
ha bu arada diyelim ki döndü aileniz barışmanızı kabul eder mi?

çok sevdiniz emek verdiniz inandınız güvendiniz ne de yapsa sizi kaybettiğine pişman olmasını sizde isterdiniz bir defa olsun karşınıza geçip konuşmasını isterdiniz

Bu adam dönse ne olur dönmese ne olur? Ne zamana kadar asker kaçağı olarak yaşayacaktı? Ne zamana kadar kaçak göçek iş yapacaktı. Ha aldatmIş. Ha şifreli konuşarak pis islere bulaşmış ne fark eder?

Geri dönse de koşarak nişanı tekrar takacak gibi bir haliniz var. Bence başınızı ellerinizin arasına alın ve mantıklı olanın ne olduğuna karar verin. Aşk gözünüzü kör etmesin.

Ama ben pişman olmasını her şeyi açıkça anlatmasını peşimden gelmesini çok istiyorum hak verin banada siz de olsanız istemez miydiniz
aşlah ıcın baska kadınla sevıstıgını dusunsenıze.. Daha da ilerisini .. Basbaya aldatmıs .. Hanı sifreydi annesı nıye bırden sustu ... Resmen aldatmıs evlenınce de aldatacaktı .. Krndıne dertmı arıyorsın bırak gitsin bıraz canın acır ama GeCEr

ama hak verin o kadar çaba harcıyorsunuz bunlara rağmen inanıp güveniyorsunuz her şeyiniz o oluyor insan hiç mi gelip özür dilemez yüzük atsam bile hiç mi açıklama yapmaz hata yaptım yada sen bana böyle yaptın demez mi
özur dilese ucarım diyorsunuz yanı yazık

AldAtilmis gibi durmuyor. Ever ortada bir seyler donuyor ama sen sanki yanlis anlamis gibisin. En azindan bir dinleseydin. Belki yasadisi, kacakcilik gibi islerle ugrasiyordur. Tabi bu sa savunulacak bir sey degil ama dinlenebilirdi bence. Biraz fevri davranmissin. Geri ozur dilemesini bekleme. Ben olsam ben de dinlemem.

Allah korumuş seni ne olduğu belli değil adamın işi yok parası var gündüz adamın yanına gidiyorum diyor aksam Kadınla yazışıp sonra da şifre diyor. Aman boşver öğrenme zaten kimbilir neyi vardı

Öncelikle merhaba çok sıkıntılıyım sizinle paylaşıp fikirlerinizi almayı çok istiyorum nişanlımla şubatta tanıştım nişanlımla kültürlerimiz farklı ama çok iyi anlaşıyorduk ailelerimizde çok iyi anlaşıyordu her şey çok güzel gidiyordu ancak nişanlım sürekli bi gizemliydi benden telefonlarını saklıyordu kendi adına hiç kredi kartı hesabı yoktu uçağa binmiyor otelde kalamıyordu sorduğum zaman uçaktan korkuyorum askerlik yapmadığım için de otelde kalamıyorum diyordu farklı illerde yaşıyorduk ama ben ne zaman gel dersem arabasıyla benim için geliyordu bir dediğimi iki etmiyordu çok mutluyduk ama sürekli içimin bir köşesinde bir korku bir his vardı benden bir şey sakladığına dair ne kadar araştırsam da bulamıyordum en sonunda ona güveniyordum sonra biz temmuzda nişanlandık çok güzel bi nişan yaptık her şey dört dörtlük ilerliyordu ama biraz ilgisizleşmeye başlamıştı biraz umursamazlığa başlamıştı son zamanlarda bu yüzden sürekli tartışıyorduk sorumluluklarını yerine getiremediği için sürekli nişan atmaktan bahsediyordum ben istanbulda kalıyordu nişanlım işi yoktu ama kira gelirlerinden maddiyatları çok iyiydi ama sürekli akşam saatlerinde arıyordum ne yapıyorsun bana bir adamın yanına gidiyorum diyordu tapu işi gündüz arıyordum yine aynı bir adamın yanına gidiyorum diyordu sürekli bir adamın yanına gidiyorum diyordu bana bende güveniyordum hiç sormuyordum ama telefonlarını saklıyordu ben aldığım zaman ben erkeğim bir erkeğin telefonu karıştırılmaz gururum var diyordu ve daha bir sürü olaylar yaşıyorduk en son geçen hafta istanbuldan beni görmeye geldi iki gün kaldı sabah yola çıkacaktı ki aniden hastalandı ve hastaneye yatırdılar sabah uyanır uyanmaz yanına gittim sonra çok kötüydü telefonlarını dahi gözü görmüyordu tam röntgen çektirirken telefonunu açtım whatsapta bi kadının konuşmalarını gördüm istanbulda kadın profil resmi falan her şey var gece saat 12 de konuşmuşlar kadın olum bugün misafir var gelme demiş nişanlımda gelmiim mi demiş kadın gittiklerinde haber veririm demiş nişanlımda benim az işim var o zaman bende işimi bitireyim haberleşiriz demiş kadın balım falan demiş ben gördüm ekranın resimlerini çektim hemen sonra yanına gittim yüzüme baktı sende bi şey var ne oluyıor dedi hastaydı daha çok titremeye başladı bitti dedim seni asla affetmeyeccem bana bunu yapmayacaktın beni aldatmayacaktın biz daha yeni nişanlıydık dedim ayağı kalktı yanlış anladın onlar şifre dedi o konuşmalar şifre dedi işle ilgili şifre daha kötü oldum yüzükleri çıkarıp verdim çıktım hastaneden sonra annesi babamı aradı ben biliyorum onlar şifre yapmayın dedi babam inanmadı bitirdi ablası beni aradı msjları ablasına gönderdim ve sonra bütün ailesi sülalesi sustu ne bir açıklama ne bir özür ne de bir karşılık dahi vermeden bitirdiler nişan eşyalarını alıp gittiler . Aklım almıyor o kadar severken nasıl bir defa bile karşıma çıkmadan açıklama yapıp özür dilemeden gittiler bir anda nasıl kayboldular???? Acaba bi gün pişman olacak mı dönecek mi benim onu çok sevdiğimi biliyordu döner mi bir gün yardımcı olun lütfen ??
Yalvarsa senn aklını çelecek ve sende inanmayı seçeceksin evet sennle iletişime geçmemesi gururnu incitiyor olabilir ama yüzü yok inanki yaşan söyledikçe daha çok düşüyorlar gözünden valla ben okurken güldüm şifreymiş ya bu erkekler çok yaratıcılar yada öyle olduklarını sanıyorlar ama çok saflar ahh ahh bana neler söyledi ne yalanlar ne inkarlar 5 yaşındaki çocuğa söylesen güler :) yoluna bak hiiiç takma litfen iyi olmuş yol yakınken gördüğün güven olmadan sevgi beş para etmiyor inan bana

X