Piercing, Hızma Lütfenn Bakın Önemli

esmeraysem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2011
865
43
İyi akşamlar Arkadaşlar

Sizlere bir şey danışmak istiyorum ben burnumu deldirmeyi çok istiyorum hızmalar çok hoşuma gidiyo sahtelerinide biliyorum ama gerçekçi durmuyor taş daha farklı ama bir çok kişi zararlı demiş genede hiç birşey olmadı diyenlerde var önemli olan özeni göstermek.

Çevremde burnunu deldiren kişiler acıdığını falan söylemediler sadece düşmesinin sorun olduğunu söylediler Tabancayla deldirmeyi düşünüyorum eğer deldirirsem en azından bir anlık acı ve daha çok tercih ediliyo bildiğim kadarıyla.

Eğer bilgisi olanlar yada deldirenler varsa Lütfen buraya yazsınlar

Bir anlık bir acısı var ve çok dikkat etmelisin hijyen çok önemli iltihap kapmasın

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İyi akşamlar Arkadaşlar

Sizlere bir şey danışmak istiyorum ben burnumu deldirmeyi çok istiyorum hızmalar çok hoşuma gidiyo sahtelerinide biliyorum ama gerçekçi durmuyor taş daha farklı ama bir çok kişi zararlı demiş genede hiç birşey olmadı diyenlerde var önemli olan özeni göstermek.

Çevremde burnunu deldiren kişiler acıdığını falan söylemediler sadece düşmesinin sorun olduğunu söylediler Tabancayla deldirmeyi düşünüyorum eğer deldirirsem en azından bir anlık acı ve daha çok tercih ediliyo bildiğim kadarıyla.

Eğer bilgisi olanlar yada deldirenler varsa Lütfen buraya yazsınlar

Tabancayla daha kolay ve bir anda deliniyor ama kıkırdağın çatlama riski var. İğneyle daha uzun sürede deliniyor ve tabancaya göre iyileşme süresi biraz daha uzun ama çatlama riski yok. Gerçi ben 9 sene önce deldirdim, teknoloji değişmiştir muhtemelen : ) Güvendiğiniz bir stüdyoya sorun bence.

canım ben iğne ile deldirdim, biraz iltihap sorunu yaşadım, canımın yandığını pek söyleyemem zaten uyuşturuyorlar, pek acı hiseetmezsin. Yüzünü yıkarken kurularken dikkat et. Onun haricind hiç sorun yaşamadım

X