Mac Face And Body Fondoteni Merak Edenler

whitefish

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2015
15
4
Sevgili hanımlar;
Herkesin çok beğendiği ve benim çok merak ettiğim Mac face and body fondoteni almış bulunuyorum :-)

Eklentiler

• 20150615_085208.jpg
    20150615_085208.jpg
    57 KB · Görüntüleme: 201
Yüzüm parıl parıl parladı. Muhtesem bi canlilik veriyor. Cildim cok sağlıklı görünüyor.. kapatıcılığı orta derecede benim için.bb krem gibi bişey. Ama kapatmaniz gereken bolgelere kapatici kullanıp uzerine face and body fondoten surmeniz halinde bile hâlâ parlaklık etkisi devam ediyor. bayıldım. 120 ml'lik tüpten aldım. Bu bana 2 sene gider herhalde :-) zaten tüpte açıldıktan sonra 24 ay kullanılabilir ibaresi var. Kesinlikle tavsiye ediyorum hanimlar. Sevgiler.í

hayırlı olsun şimdiden güzel günlerde kullan canım Hoppa sende ki rengi c1 mi n1 mi onu merak ettim ben

TeşekkürTE="boleynkizi, post: 41540882, member: 296901"]hayırlı olsun şimdiden güzel günlerde kullan canım Hoppa sende ki rengi c1 mi n1 mi onu merak ettim ben[/QUOTE]

Teşekkürler canim. :KK25:Ben C1 aldim. N serisi biraz daha koyu. Açık tenliler icin C serisi sanırım daha uygun

mac fondotenler çok kötü bi kokuya sahip değil mi? beni çok rahatsız ediyor. bütün fondoten çeşitlerinde aynı koku, burnumda hep..

vücudada denedinmi canm akma bulasma yapyormu ben bugdayim bronz istyrm c3 bana uygunmu sence

canim bronz istiyorum demissin ama beklediğin kadar renklendirici bir etkisi yok bence.parlaklik veriyor ama kapaticilik renklendirme düşük duzeyde.c3 bence uygun. Zaten orada renk konusunda yonlendiriyorlar. deneyerek alabilirsin.

Bende uzun zamandır kullanıyorum. Kapatıcı özelliği çok iyi değil fakat tam yaz mevsimine uygun bence inanılmaz hafif tarz olarak BB krem gb diyebiliriz. Transparandan hallice. Çok severek kullanıyorum , fiyat olarakta kullanım süresini ve miktarını düşündüğünüzde aslında çok uçuk değil. Kısaca tavsiye edilir.

X