//Madecassol ve Hametan Kremi//

Bahar16v

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2021
84
30
Vucudumda catlaklarim var bana madecassol ve hametani karistirip surerswm gececegini soylediler kizimda 18 yasinda vucudunun bircok yerinde catlaklar var alip kullanmak istiyoruz ama tuy cikarmasindan korkuyoruz bilginiz var mi bu konuda ise yararmi , tuy falan cikarirmi??

Ben madecassolu 2 3 senedir kullanıyorum yüzümdeki lekeler için tüylenme vs yapmadı tabi ciltden cilde farkedebilir çevrendeki çoğu arkadaşımda kullanıyordu öyle bir yan etkisini duymadım 🤗

Vucudumda catlaklarim var bana madecassol ve hametani karistirip surerswm gececegini soylediler kizimda 18 yasinda vucudunun bircok yerinde catlaklar var alip kullanmak istiyoruz ama tuy cikarmasindan korkuyoruz bilginiz var mi bu konuda ise yararmi , tuy falan cikarirmi??
Bende iki kremi karistirip kullandim duzenli bi sekilde neredeyse bir yil boyunca yüzumdeki hamilelik lekeleri ve karnimdaki çatlaklar icin. evet tüylenme yapmadi ama bi faydasinida görmedim açikçasi o yüzden lazer tedavisine başliycam kullananlari gördüm etki etmiş gerçekten inşallah kullandiginiz kremler size etki eder faydasini görürsünüz

X