Makyaj Ürünleri Makyaj çantanızda bulunan ürünler nelerdir?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
çantamın içinde her zaman kçk bi makyaj çantası vardır içinde rujum allığım farım göz kalemim parfümüm var :)

Hıımm ben far kullanmıyorum göz kalemim, kajalım, rujum ve alığım + parfümüm mutlaka bulunur :KK16:

nivea göz siyah göz kalemim ,flormar maskaram,max faktör maskaram,loeral true match pudra,pastel fondoten, flormar 211 süpermatt ruj,avon vinodisko ruj, pastelin kırmızı ruju, lorelin mi max faktörünmü bilmiom çift taraflı bi ruj, pastel pompom allık, ayna, kaş fırçası

Fondoten: Maybelline affinitone,flormar mat touch
Pudra:Catherine Arley
Rimel:Maybelline volume express,flormar
far:flormar(beşli)
Ruj:Maxfactor,Golden Rose,Flormar
Tırnak kalemi:Golden Rose
oje
tırnak makası
törpü

Kapatıcı:Yves Saint Laurent Radiant Touch/ Touche Eclat
Allık:Yves Saint Laurent Blush Variation - 02 Rose Fleur
Mascara:KK70:iorshow Black Out Maskara
Ruj:Chanel Levres Scintillantes - No. 144 Rose Dilemma

göz kalemi, rimel, far, fondoten, ruj, parlatıcı, nemlendirici, kirpik kıvırıcı :))))
ama çoook nadir kullanırım:)

siyah göz kalemiii (kesinlikle)
allık
pudram
rimel
ve parfüm :KK70: Ruj kullanmayı pek sevmem , makyajda yoğunluğu gözlerime vermeyi tercih ediyorum:KK1:

Makyaj delisi olmadıgım için, ruj,rimel,fondöten ...
Genellikle en çok kullandıgım üçlü ..

Parfüüüüüüüm & El kremi ...

Son düzenleme:
Benim makyaj çantamda şu an gittigidiyor asimasiden aldığım ürünler(88 renkli göz farı paleti ve 22 parça makyaj fırçası seti var.Yeni aldığımdan heryere beraberimde götürüyorum.

Bu arada tavsiye edebileceğiniz bir makyaj kursu var mı istanbul'da?

p881.jpg

ASIMASI-22-PARCA-MAKYAJ-FIRCA-SETI__34126871_0.jpg

red3.jpg

nc2.jpg

bayıldım bu sete ve fırçalara güle güle kullan canım

bende yazayım:KK53::KK53:
siyah göz kalemi,fondoten,pembe ruj,bir adet fırça,el kremim ve parfümüm
bu kadarcık :KK1::KK1:

este lauder double wear fondoten, L'Oreal Volume Million Lashes Mascara,beyu beyaz,siyah göz kalemi,lancome concealer vee kirpik kıvırma aleti:))

arkadaşlar makyaj çantanızda ya da kutunuzda bulunan makyaj malzemeri adlarıyla numaralarıyla yazıp,nasıl bir makyaj tarzı sevdiğimizi paylaşalım diyorum,bu kış gününde iki muhabbet yapalım :)) yerimseniben

Makyaj çantamda her ürüne yer veriyorum fondoten rimel toz allık krem allık kapatıcı ruj far kalem cımbıza kadar her ürün var ama tabi her dışarı çıktığımda hepsni yanıma almıyorum benim makyaj çantasının maşallahı var çünkü:))

rimelim, siyah göz kalemim, göz kalemini dağıtmak için aplikatörüm, allığım veee rujum...

mutlaka ayna olur :KK1:
rimmel london stay matte pudra, garnier sivilce için roll on kapatıcı, golden rose kırmızı meyveli olan dudak balmı ve göz kalemi kesinlikle bulunur bende :KK1::KK1:

X