Manken olmak istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kavgayı bi kenara bırakıp size izmirde psikolog önerebilirim her söylediğimi kavga anlamayın ama bildiğim uygun fiyatlı iyi psikologlar var izmir de

Hocamız karınca yetiştiriciliği yeri bile açabilirsiniz ama klinik hayır:) derdi

Ya öyle kendime terapist ararken şu bu diye seçe seçe maaşımın yarısını vermiştim. Şimdi seansı 100 dolar olmuş hatunun, başka bi terapist 3.5 ve 6 ay dolu

Kavgayı bi kenara bırakıp size izmirde psikolog önerebilirim her söylediğimi kavga anlamayın ama bildiğim uygun fiyatlı iyi psikologlar var izmir de
Teşekkür ederim, uygun fiyatlıların eğitimleri falan pek açmıyor beni. Eğitimi iyi olan da uygun fiyatlı olmuyor. İş yerimde 4 tane psikolog var zaten, istesem onlara da sorardım.

Ayrıca neden kadın olmasın???
Kadın sevmiyom

Ama psikilog olan sensin

Madem böyle bir şey attım ortaya iddiamı da kanıtlayayım. Aşağıdaki alıntıların herbiri farklı tarihlerde, farklı konulardan. birkaç tane daha alıntı yapacaktım da konular kilitli olduğu için yapamadım. Biraz daha var yani

Eski sevgililerimden biri ünlü bir işadamı, biri de benden 10 yaş küçük best modeldi.

Benim eski sevgilim best modeldi. Google’a adını yazdığında slip mayo ile yarışmada fotoğrafı var.
Bir de yaşınız kaç. Manken olmak için 18-20’de başlamanız lazım.

Son olarak:

Emeğe saygı

Koca koca insanlarsınız ergen bulduğunuz biriyle 13 sayfa neyin geyiğini yaptınız? Başka üyelerin yorumları üzerinden konuyu farklı boyutlara getirmek niye?
Üye ergense kaleminiz değildir, insan kalemi olmayan biriyle niye yazışır? Yok ergen değilse, açtığı konu yoruma değerse o zaman niye dalga geçip geyik yapar?

Teklif geldi dediğinde kafa bulmak yerine uyarabilirdiniz, ki maalesef birkaç yıldır mankenlik ajansı adı altında dolandırıcılık şebekeleri çoğaldı, 1 yıl kadar önce başka bir üye de bana mankenlik teklifi geldi demiş kendisini olaya kaptırmıştı, ki 52 yaşında 1,5 metre kadınım bana da ara ara farklı isimlerdeki ajanslardan teklifler geliyor fotoğraf istiyorlar, Orta Afrika’da pigme kabilesine defile yapılacaksa benden olur ama Türkiye’de dahi 1,5 metreyle olsam olsam orta yaş stand mankeni olurum, dizi ve reklamlarda oynamak ister misiniz diye soran firmalar da var gülüp geçiyorum zira gidişat belli kayıt olmanız lazım deyip kimden ne koparırsak kârdır maksadıyla açılmış naylon şirketler, gençleri veya bu tip yerlerden teklif gelenleri inanmayın hepsi dolandırıcılık şebekesi der uyarır geçersiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…