Manken olmak istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tüm konular doktor nişanlı çevresinde döndüğü için bağlantılı. Eski bi konu da değil 3.5 dk önce paylaşıldı bu sorudan, alt altalar yani. Gizliden kimse çıkarıp bulup getirmedi
Gizliydi siz getirdiniz demedim zaten, alakasız buluyorum, paylaşmak isterseniz paylaşırsınız zaten ama bence yeni konunun etrafında dönmeli yorumlar

Hakaret etmedim ki ben, sen ettin. Sen açaman ben açarım ama ☺️
Yalancı dediniz velet dediniz yat uyu dediniz saygısızca konuştunuz daha ne diyceksiniz ki? Cahillikte bir hakaret sayılmıyor aç bakalım ahahah çok komiksiniz ayrıca kaldıramayacaksanız gelipte millete bu şekilde yorumlat yapmayacaksınız cevabını aldığınızda bu şekilde ağlayacaksanız susmayı bileceksiniz

Yalancı dediniz velet dediniz yat uyu dediniz saygısızca konuştunuz daha ne diyceksiniz ki? Cahillikte bir hakaret sayılmıyor aç bakalım ahahah çok komiksiniz ayrıca kaldıramayacaksanız gelipte millete bu şekilde yorumlat yapmayacaksınız cevabını aldığınızda bu şekilde ağlayacaksanız susmayı bileceksiniz
Yalnız egolusun bile demek hakaret sayılıyor emsal kararları gözden geçirmek lazım

Yalancı demedim fake dedim ikisi de hakaret değil, velet demedim ergen dedim yine hakaret değil, yat uyu zaten hakaret değil. Elinde bir şey yok yani.

Sadece cahil demiş olsan evet suç değil, ama mesajların birleşince suç unsuru oluşacak muhtemelen.

Yalancı demedim fake dedim ikisi de hakaret değil, velet demedim ergen dedim yine hakaret değil, yat uyu zaten hakaret değil. Elinde bir şey yok yani.

Sadece cahil demiş olsan evet suç değil, ama mesajların birleşince suç unsuru oluşacak muhtemelen.
Ergen daha büyük hakaret sayılıyor mesajlatım birleşsin kendimi savunmuşım ve en ufak bir küfür içermiyor ama siz saygısızlık yaptığınız için ve argo kelimeler kullandığınız için sizinki suç bilmeşdğiniz şeyler hakkında yorum yapmaya devam ediyorsunuz bunu yüzünüze vurunca ağlıyıo seni şikaye edicem diyorsunjz tamam et ndndnxn karşılıklı edelim bakalım kim kazanır

merhaba ben 175 boyunda 50 kilo bi kizim yuzumun ve fizigimin de guzel oldugunu dusunuyorum. Ama asil meslegim psikilog bu iste pek para yok ama… bana mankenlik ajansindan teklif geldi sadece elbise deneyip foto cekecekler yani yanlis hicbir sey yok hem acik secik seyler giymem ben zaten ama nişanlım kıskançlığından kesinlikle izin vermiyor benim param bize yeter diyor ama ben onun eline bakmak istemiyorum. Ne yapmalıyım çok kıskanç hatta elinden gelse beni kapatacak …
Psikolog olup sizi kısıtlayan insanla hayatına devam eden birine bende para kazandırmak istemezdim. Daha içinde bulunduğu yanlışı idrak edemiyor, bana mı faydası olacak?

175 boyla kim sizi niye manken yapmak istiyor,ben eskiden bir ajansa bağlıydım ama kimse kimseye teklif fln götürmüyordu aksine manken olabilmek için millet kendini paralıyordu,o kadar çok aday varki bir insan evladına teklif götürüldüğünü ilk defa sizden duydum,yıllarca çalıştım hiç şahıt olmadım varsa öyle birşey parası yüksek fln değil onuda söylim.

Valla altından başka şeyler çıkar o şeylerin. 🤦😃Aynen dediğiniz gibi belli başlı ajanslardan güç bela beğenilirseniz seçilirsiniz.

Ergen daha büyük hakaret sayılıyor mesajlatım birleşsin kendimi savunmuşım ve en ufak bir küfür içermiyor ama siz saygısızlık yaptığınız için ve argo kelimeler kullandığınız için sizinki suç bilmeşdğiniz şeyler hakkında yorum yapmaya devam ediyorsunuz bunu yüzünüze vurunca ağlıyıo seni şikaye edicem diyorsunjz tamam et ndndnxn karşılıklı edelim bakalım kim kazanır
Tabi ki ben. Tazminatla rakı balık ısmarlicam konudaki arkadaşlara 🥰

Buradan cidden herkese sesleniyorum hemcinsinizi neden bu kadar kıskanıyorsunuz neden gelip size burada yardım istiyorum zaten anlamıyorum düzgünce fikir belirtmek yerine dalga geçiyorsunuz böyle bir şey olamayacağını düşünüyorsunuz beni görmediniz bile? Sebebini ben çok iyi biliyorum ama siz yine de meslektaşlarıma giderseniz sizin için inanın çok iyi olur. Hayat böyle başkalarını küçük görerek dalga geçerek geçmez. Siz kimsiniz? Eminim hiçbir şey… umarım sizde bir gün olmak istediğiniz yerde olursunuz hiç komik değilsiniz bu arada ne sorsak çıldırıyprsunuz

Olmak istediğim yerdeyim ve güzelim. Kıskanılacak bir yanınızı göremedim. Tüm kadınları genellemeyin muhattap aldıklarınızı alıntılayın. Fuat Kuru 'nun dediği gibi benim tek rakibim kendim. 😃 Hiç başka birine kıskançlık duygusu hissetmedim. Sevdiğim erkeği evet benimsediğim insanları kıskanırım çünkü aidiyet duygusu. 😃

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X