Mantık uzerine kurulu evlilik ve yalanlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
arkadaşlar side okuma yazma ya da anlama beceriniz mi yok? açıkça yazılan yazının tam olarak nesini anlamadınız?
Açıkça yazılan yazıda problem görünmediği için olabilir mi?

Ayrıca bu ne agresiflik ve kabalık?
Yavaş gelin de saçlarınız dağılmasın sevgili arkadaşım.

eşiniz kariyerli zengin düzgün bi insan
siz de nasılsa başkasını bulamam (yaş 26?) diye ona hoş görünmek için cici kız numarası mı yaptınız (artık cici onun için ne anlama geliyorsa)

tam yaz dizisi yemin ederim
ama bu sene yaz dizisi çekilmeyecekmiş
hahahha kendi işim ve kendi meslegim kendi emeklerimle aldıgım arabam ve evim var bir başkasının zenginligine pek ihtiyacım yoktu ama daha kaliteli hayat yaşamak için tercih ettim diyelim

olmadıgım gibi birine aşık bende olmadıgım biri gibi davranmaktan yoruldum ama bunu ona belli edersem büyük bir hayal kırıklığı yaşar hayatında büyük bir yara bırakırım diye korkuyorum
Ne kadar farklı yansıtabilirsiniz ki kendinizi?
Hangi özelliklerinizi farklı gösterdiniz mesela?

Açıkça yazılan yazıda problem görünmediği için olabilir mi?

Ayrıca bu ne agresiflik ve kabalık?
Yavaş gelin de saçlarınız dağılmasın sevgili arkadaşım.
Yani cidden anlamadım ki ben.
Kendini nasıl “farklı” gösterebilir. Fiziksel özelliklerini mi doğal dedi mesela aslında estetikli de. Hayır huy karakterse daha absürt bunu nasıl huy saklanır?
Entel rolü yapıp sanattan edebiyattan anlıyor gibi yaptı desek dümdüz anlaşılır o.
Yani adam aptal değilse anlar çoğu şeyi

Yani cidden anlamadım ki ben.
Kendini nasıl “farklı” gösterebilir. Fiziksel özelliklerini mi doğal dedi mesela aslında estetikli de. Hayır huy karakterse daha absürt bunu nasıl huy saklanır?
Entel rolü yapıp sanattan edebiyattan anlıyor gibi yaptı desek dümdüz anlaşılır o.
Yani adam aptal değilse anlar çoğu şeyi
Belki adam mantık evliliği yapmıştır da kadına aşığım demiştir? “Selamın aleyküm,ben seninle mantık evliliği yapıcam” diyecek hali yok ya adamın da? Ne komik konular var yahu cidden.

hahahha kendi işim ve kendi meslegim kendi emeklerimle aldıgım arabam ve evim var bir başkasının zenginligine pek ihtiyacım yoktu ama daha kaliteli hayat yaşamak için tercih ettim diyelim
peki

fazla mal göz çıkarmaz diyelim

mesela farklı derken nedir
adam komünist diye ülkücüyken komünist taklidi mi yaptınız?
adam fasıl dinliyor diye progresssive metalciyken fasıllı meyhanelerde kopuyor numarası mı yaptınız
adam ateist diye dinden mi çıktınız
adam vegan diye rüyalarında karbon ayakizi, kürsel ısınma sayıklayan bir green peace eylemcisi mi oldunuz

ne yani bambaşka biri olmadığınız biri dediğiniz?

zira akşamdan akşama da görüşseniz nihayetinde hepimiz çalışıyoruz hepimizin vakti dar
hiç uyuşmadığımız birisini anlamayacak kadar da değil ama. koca koca insanlarsınız. bunu numarası mı olur?

3 günde mi karar alıp evlendiniz...

beni bu zamana kadar üzen birisi olmadı ya da cesaret edemedi diyelim ayrıca sosyal medyaya senin aksine deger veren biri degilimdir sein gibi asosyal varlıklar buralara deger verir banlanmaktan korkar.
Niye gelip buraya derdinizi açtınız o zaman, burası sizin için zaman kaybı.

Ay rezalet bir uslubu var ya 😂😂 Sevimli olduğunu düşünüyor 😂
sen takıntılı bir ruh hastasısın klinik bir vaka oldugun için tedavi edilmen gerekiyor daha yeni soru açmış biirne bu kadar kin güdtmenin başka bir açıklması olamaz hadi asosyal varlık profilimden çık ve hayata atıl

sen takıntılı bir ruh hastasısın klinik bir vaka oldugun için tedavi edilmen gerekiyor daha yeni soru açmış biirne bu kadar kin güdtmenin başka bir açıklması olamaz hadi asosyal varlık profilimden çık ve hayata atıl
sanırım kavgacılığınızı ve üslubunuzu sakladınız.
Evet bu yönünüzü görse soğur çok hak verdim. Herkes garip buldu insan gibi soru sordu bu ne şiddet Celal

Mantık evliliği yapmak yalancı çoban gibi davranmaya değil ki.
Sanki dizi çekiyorsunuz, mantık evliliği yapayım derken kocasina aşık olan Zenanin dramı. 🫠

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X