Mari Winsor Pilates Buns & Thigh (basen ve kalçasını eritmek isteyenlere önerilir)

Dün değil önceki gün güzelce videomu indirdim ama ilk 1 dk.dan sonrası çalışmadı,neyse dün eşime indirir misin diye rica ettim.Sağolsun indirmiş ama Mari'nin plates videosu,onda da bacak hareketleri var,yapayim bu videoyu dedim.Yapamadımki
Elleri bacakların altından geçirip yuvarlanıp ayakları çırpıyolar falan,imkanı yok ben yapamam bu kiloyla
Şimdi Mari'nin bacak videosunu düzgünce indireceğim inşaAllah ve bugün tam anlamıyla başlayacağım inşaAllah

Son düzenleme:
Evde internet olmadığı için ben indirmek zorundayım maalesef,iş yerimde indirip eve götürmem lazım:)İnşallah bu sefer düzgün indirebilirim:)

Eveeeet indirdim kızlar,kontrol ettim düzgün çalışıyor ve inşaAllah bu gece başlayacağım:)

1/60 dün gece tamamlanmış bulunmaktadır,hadi bakalım inşaAllah hepimizin gider bu fazlalıkları.

4/60 tamamdr.ölçü nezmn alcaz hani motivasyon açısından iyi olur diye soruyrum.60 gün boyunca ölçülmeden devammı?

Dün internetten Mari Winsor power sculpting buns&thigs videosunu indirdim daha ileri seviye sanırım.

Resimleri bunlar lastikle yapılıyo
Türkçeye çevrilmiş hali yabancı yazıyo heralde anlarsınız ne demek istediğini çörekler dediği yer basenler oluyo.

Direnç ile güç Şekillendirici pahalı ekipman olmadan bir pilates stüdyosuna egzersiz sunar. Direnç egzersiz ve pilates yararları birleştirerek, bu heykel ve daha hızlı yapmak mümkün düşünce daha vücudunuzun dönüştürebilirsiniz. Mari seçkin dinamik sıralama tekniği, sağlam ve kaslarınızı güçlendirmeye yardımcı olur.Sonuç birkaç dakika içinde daha şık, daha heykel gövdesi bir gün! Vücut Reformer Çörekler & Kalçalar hedef sesleri o Winsor Pilates Şekillendirici Band ve optimum sonuçlar için hamle izole bir dizi kullanarak bu alt vücut sorun alanları. Etkili firmaları ve asansör popo ve düzeltir, şık ve seksi alt yarısı için iç ve dış uyluk ve bacaklar.

mrb bende katılmak istiyorum aranıza videoyu indiremedim ama telefonuma çektim videoyu akşam eve gidince başlıcam çalışmaya .. zaten bacak egzersizleri yapıyordum hergün ama bu daha detaylıymış..bakalım inş. kısa sürede etki eder basenlerimden kurtulurum. bide basen ölçüsü verseniz daha iyi olur sanki inceldikçe insanın daha çok hevesi gelir.. benim 96 basenlerim.. ama akşama kadar iş yerinde oturuyorum onun için sporun bi faydası olumuyo sanki..eliptik bisikletimde var onuda kullanıyorum sabah akşam ama heralde uzun süre oturmaktan bi türlü erimiyo basenler...

7/60 dün gece yaptım bugün 8/60 insallah :)

1gün önce yapmama rağmen gerçekten hala etkisini hissedebildiğim şahane egzersizler:) ayrıca hiç yorulmuyo insan bunu yaparken yatarak yapıyor olmakta susamamı engellediğinden tercih sebebim oldu

Bende 60 güne varım umarım geç olmamıştır:) 1 le başlamış bulunuyorum :13:

günaydın... bende dün akşam yaptım .benim çok ağrım felan olmadı ama yaparken biraz yandı dinlenince geçti ...ben bide 25-30 kes tekrar yaptım... normaldede zaten bacak hareketleri yapıyordum alışık olduğumdan heralde ağrı olmadı.. sayıyı yükseltsem mi acaba nasıl olur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…